HCL.HR

PlayStation Vita - općeniti topic

  • 212 Odgovora
  • 147581 Hitova
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #45 : 19. Veljača, 2012., 11:25 »
Da,ali zar nema recimo engleski više sadržaja od hrvatskog nisam se susreo sa psn-om pa zato pitam.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #46 : 19. Veljača, 2012., 12:10 »
Ja se još nisam susreo s PSN-om na Viti :) Hrvatski ne radi, a trebao bi probati s japanskim uskoro. Samo opet će trebati resetirati sve.  :wildboy:

Ali uglavnom da - biti će neka razlika između CRO i primjerice UK/US PSN-a, a šanse su da će korištenje našeg biti najskuplja i ponudom najsiromašnija opcija. Ali eto, samo pretpostavljam.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #47 : 19. Veljača, 2012., 12:14 »
Ja se još nisam susreo s PSN-om na Viti :) Hrvatski ne radi, a trebao bi probati s japanskim uskoro. Samo opet će trebati resetirati sve.  :wildboy:

Ali uglavnom da - biti će neka razlika između CRO i primjerice UK/US PSN-a, a šanse su da će korištenje našeg biti najskuplja i ponudom najsiromašnija opcija. Ali eto, samo pretpostavljam.
A kako se kupuju igre?
Nemam ps3 pa neznam kako to ide.
Karticom ili mogu kupit neki bon u vrjednosti x kuna i onda ukucat to u akaunt?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

CroDruid

  • *
  • 123
  • Starcraft 2 player!
    • Crodruid Gaming Blog
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #48 : 19. Veljača, 2012., 12:27 »
Koje su rezolucije kod video snimanja kamere? I koje su kod snimanja fotki? :geek:

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #49 : 19. Veljača, 2012., 12:59 »
mene zanima za sto sve koristi memoriska kartica dali se neke igre instaliravaju ili na karticu idu samo update-ovi i kolko je bitno imati veliku karticu?

*

ivanpehar97

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #50 : 19. Veljača, 2012., 20:24 »
mene zanima izbor,PS vita ili PS 3 ,nemogu se odlucit,neznam gdje mogu nabaviti igrice ( zivim u metkovicu) u mojem mjestu a narucivanje preko neta mi nije opcija,

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #51 : 19. Veljača, 2012., 21:06 »
mene zanima za sto sve koristi memoriska kartica dali se neke igre instaliravaju ili na karticu idu samo update-ovi i kolko je bitno imati veliku karticu?

Mem. kartica se koristi za više-manje sve - ne možeš primjerice ni pokrenuti aplikacije za glazbu i video prije nego nabaviš mem karticu. A neke igre ju baš zahtjevaju da bi uopće radile.

Osim toga Vita igre su dostupne i u digitalnim inačicama putem PS Storea, gdje su nešto jeftinije od verzija s kutijom. Ali ako planiraš kupovati igre online, trebat će i dobra mem. kartica - 4gb npr. jednostavno nije dosta.

mene zanima izbor,PS vita ili PS 3 ,nemogu se odlucit,neznam gdje mogu nabaviti igrice ( zivim u metkovicu) u mojem mjestu a narucivanje preko neta mi nije opcija,

Kućna konzola vs handheld? :( osobno bi kućnu konzolu izabrao da moram birat tako nešto.

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #52 : 19. Veljača, 2012., 23:17 »
može jedno pitanje šta me zanima za vitu... kakva je podrška za internet tj. dali se može ići na ostale stranice na internetu primjerice na hcl... znam da na psp-u je internet bio koma... barem meni

*

DinOsouR

  • Gost
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #53 : 20. Veljača, 2012., 11:03 »
je li se više isplati kupit wi-fi ili wi-fi/3G verziju

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #54 : 20. Veljača, 2012., 11:57 »
Ja se još nisam susreo s PSN-om na Viti :) Hrvatski ne radi, a trebao bi probati s japanskim uskoro. Samo opet će trebati resetirati sve.  :wildboy:

Ali uglavnom da - biti će neka razlika između CRO i primjerice UK/US PSN-a, a šanse su da će korištenje našeg biti najskuplja i ponudom najsiromašnija opcija. Ali eto, samo pretpostavljam.
A kako se kupuju igre?
Nemam ps3 pa neznam kako to ide.
Karticom ili mogu kupit neki bon u vrjednosti x kuna i onda ukucat to u akaunt?
Oj, more odg? Btw mislio sam na kupovanje sa PSNa.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ivanpehar97

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #55 : 20. Veljača, 2012., 14:04 »
zna li itko mozda koliko ce igrice kostat za vitu ?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #56 : 20. Veljača, 2012., 19:29 »
zna li itko mozda koliko ce igrice kostat za vitu ?

ww.gmc.hr, imas cjene
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #57 : 20. Veljača, 2012., 19:53 »
može jedno pitanje šta me zanima za vitu... kakva je podrška za internet tj. dali se može ići na ostale stranice na internetu primjerice na hcl... znam da na psp-u je internet bio koma... barem meni

Može naravno, ima svoj internet preglednik i iskustvo je daleko bolje od onga s PSP-a. Praktički je potpuno isto iskustvo kao na nekom smartphoneu, sve radiš touchscreenom, podržava stvari poput pinch-to-zoom itd. Daleko je to od idealnog - browseru nedostaje opcija, ne može se upaliti browser dok je neka igra u pozadini upaljena (ovo bi trebalo postati moguće u budućnosti), a i učitavavanje stranica je čudmo i sporo... Barem u odnosu na moderne smartphoneove/tablete.

Ja se još nisam susreo s PSN-om na Viti :) Hrvatski ne radi, a trebao bi probati s japanskim uskoro. Samo opet će trebati resetirati sve.  :wildboy:

Ali uglavnom da - biti će neka razlika između CRO i primjerice UK/US PSN-a, a šanse su da će korištenje našeg biti najskuplja i ponudom najsiromašnija opcija. Ali eto, samo pretpostavljam.
A kako se kupuju igre?
Nemam ps3 pa neznam kako to ide.
Karticom ili mogu kupit neki bon u vrjednosti x kuna i onda ukucat to u akaunt?
Oj, more odg? Btw mislio sam na kupovanje sa PSNa.

S PSN-a sam uglavnom samo reedemao stvari :) ali koliko znam prima uobičajenu postavu kartica, a postoje i PSN bonovi koje možeš kupiti u nekim specijaliziranim trgovinama.

Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #58 : 20. Veljača, 2012., 23:22 »
može jedno pitanje šta me zanima za vitu... kakva je podrška za internet tj. dali se može ići na ostale stranice na internetu primjerice na hcl... znam da na psp-u je internet bio koma... barem meni

Može naravno, ima svoj internet preglednik i iskustvo je daleko bolje od onga s PSP-a. Praktički je potpuno isto iskustvo kao na nekom smartphoneu, sve radiš touchscreenom, podržava stvari poput pinch-to-zoom itd. Daleko je to od idealnog - browseru nedostaje opcija, ne može se upaliti browser dok je neka igra u pozadini upaljena (ovo bi trebalo postati moguće u budućnosti), a i učitavavanje stranica je čudmo i sporo... Barem u odnosu na moderne smartphoneove/tablete.

Ja se još nisam susreo s PSN-om na Viti :) Hrvatski ne radi, a trebao bi probati s japanskim uskoro. Samo opet će trebati resetirati sve.  :wildboy:

Ali uglavnom da - biti će neka razlika između CRO i primjerice UK/US PSN-a, a šanse su da će korištenje našeg biti najskuplja i ponudom najsiromašnija opcija. Ali eto, samo pretpostavljam.
A kako se kupuju igre?
Nemam ps3 pa neznam kako to ide.
Karticom ili mogu kupit neki bon u vrjednosti x kuna i onda ukucat to u akaunt?
Oj, more odg? Btw mislio sam na kupovanje sa PSNa.

S PSN-a sam uglavnom samo reedemao stvari :) ali koliko znam prima uobičajenu postavu kartica, a postoje i PSN bonovi koje možeš kupiti u nekim specijaliziranim trgovinama.
e jel ima flash browser?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita u HCL-u
« Odgovori #59 : 21. Veljača, 2012., 10:54 »
Mislim da je receno da nema,pa i sam adobe je odustao od mobilnog flasha, tako da ga vise ni android nece imat!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9