HCL.HR

PlayStation Vita - općeniti topic

  • 212 Odgovora
  • 147526 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #120 : 20. Rujan, 2012., 09:01 »
Odlučili smo da prvi tekst u rezurektiranim TURBO najavama bude posvećen upravo PS Viti. Naš dežurni Vita-guy wyzard složio je TURBOOO najavu o pet zanimljivih Vita igara koje stižu relativno brzo.

TURBO NAJAVA: PlayStation Vita igre

Pročitajte i javite ispod u komentarima koje igre vi najviše očekujete za igrama nemoćnu PS Vitu.  :piva:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #121 : 05. Veljača, 2013., 23:00 »

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #122 : 08. Veljača, 2013., 00:50 »
Kupio bi vitu samo radi jedne igre - lumines. Majkemi, na PSP sam je igrao nocima i danima

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #123 : 08. Veljača, 2013., 09:38 »
Kupio bi vitu samo radi jedne igre - lumines. Majkemi, na PSP sam je igrao nocima i danima
Pod pretpostavkom da imas neki smartfon:
https://itunes.apple.com/us/app/lumines-touch-fusion/id327536757?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plusonelabs.rebirth

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #124 : 08. Veljača, 2013., 12:15 »
Ma da znam, al mos  i pretpostaviti koliko je lose igrati na touch screenu bez dedicated buttonsa. Kupio sam je bio za iphone i pozalio sam. Odigrao sam lumines i na xboxu ali ima dpad je prelos i neprecizan za puzzle u kojem je preciznost i brzina bitna, a u tom je sony uvijek bio dobar. Its all about highscoring :hiha:
Plus electric symphony za vitu je bas all new lumines naslov jel

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #125 : 09. Travanj, 2013., 19:36 »
PS Vita system software update (v.2.10) showcase

Nadam se da podrška za video u browseru ide neovisno o youtube appu jerbo toga još nema na hrvatskom psn-u.

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #126 : 24. Travanj, 2013., 11:34 »
Dobar dan htel bi progovoriti par rijeci koje mozda ne bi izgovoril inace ali eto. Razocaran sam sa svojom Vitom u biti odnosom developera prema njoj. Otkad sam odigral Personu 4 golden (izvrsna igra, izvrsna jednostavno) čekam soul sacrifice, a I to vele nije baš neko iskustvo. Kada sam ju kupovao očekivao sam poslje Golden Abyssa da uslijedi još par naslova visoke produkcije milsim GTA pravi, Red Dead redemption, Dark souls, mass effect ali to nikak da se dogodi. Prilagodjene bi ove igre super radile na viti jer ako je moja kanta 2007 vrtila mass effect nema nikakvog opravdanja da ne vrti vita s četri jezgre sad. Uglavnom J**bo ih i Thomas was alone i j**bo ih VVVV i j**bo ih sound shapes, Sony us**ni da ih J**bo sa Killzoneom godinu i pol nakon izlaska. Pa nemrem to vjerovati. Pa kaj je to za igre, niska produkcija i poligonalni sprajtovi? Dosta mi je vec tih inovativnih sranja i "odličnih puzzlera", mislim igrivost je bitna al daj brate malo mesa i grafike. Sad sam kupil za 3DS luigis mansion i Monster hunter ultimate pa to radi ko vurica odlične igre i trajne. NIntendo se može brinuti za svoju konzolu, sony nemre. Seronje. Ispričavam se na rječniku, mislim banajte me nekud, al me vratite poslje

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #127 : 24. Travanj, 2013., 22:18 »
Meni s druge strane smeta suprotno - što nema više takvih manjih igara. Tj. što ih Sony ne promovira počevši od vlastitih studija - ni Unfinished Swan, Rain, Journey, ništa.

A ove tzv. visokobudžetne igre... ne znam, ne razmišljam tako. Zamorno mi je u pokretu igrat nešto što se trudi isporučit isti filing kao na kućnoj konzoli. A besmisleno igrat kod kuće - na malom ekranu. Mislim da taj tip handheld igara od 40-50 dolara nema svoje mjesto na tržištu. Od svega što sam dosada igrao na Viti najviše sam uživao u Sound Shapesu i sad Guacameleeu koji su 2d platformeri po 15 dolara.

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #128 : 22. Svibanj, 2013., 14:13 »
Moze samo jedno pitanje? Ako uzmem PS Vitu u Italiji, dali cu imati opciju izabrat jezik na sistemu? I uz sistem dolazi i igra Playstation All Star Battle Royale, dali ce ona biti samo na talijanskom jeziku ili? Unaprijed hvala.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #129 : 22. Svibanj, 2013., 14:17 »
Da, to imaš uvijek neovisno o tome gdje kupiš konzolu.

Za igru nisam u potpunosti siguran, ali koliko mi je poznato sony u europu šalje verzije igara s više različitih jezika, engleski je uvijek standardan i rijetko kad neki drugi jezik dolazi u samostalnom izdanju.

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #130 : 22. Svibanj, 2013., 15:30 »
E puno hvala. Ma glavno mi je samo da mogu promjenit jezik sistema. Za igru nema veze. I dalje je Vita u Italiji jeftinija, tako da mogu kupit jos najmanje dvije igre ovdje.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #131 : 22. Svibanj, 2013., 16:20 »
Imas engleski sigurno, moji 3DS-ovi i nekih 15ak igara su iz Italije i na engleskom su sve, a inace ti pise i na kutiji same igre koje sve jezike ima :hiha:

All stars ti je tamo djabe, uzmi i druge dvije igre isto tamo i onda uzmi IVU za sve (imas i polovne igre u gamestopu po 20ak €).
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #132 : 18. Kolovoz, 2013., 13:06 »
Novi PS Vita model?

Japanske novine Tokyo Keizai prenose glasine o novom PS Vita modelu, PCH-2000. Navedeni model bi trebao biti najavljen u rujnu prije TGS. Novi model bi trebao imati OLED ekran sa 6.3˝ veličinom diagonale  u odnosu na prijašnjih 5˝, iako će rezolucija ostati ista, 960 x 554 piksela. RAM će se povećati s 512 MB na 1 GB, no bit će korišten samo za mogućnost pokretanja više programa u pozadini,  količina memorije specijalizirane za igre će ostati ista (tako da će se nove igre moći igrati i na starijim modelima). Dizajn nove Vite bit će u skladu s dizajnom PS4, a na izlasku konzole trebale bi doći i nove igre.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #133 : 20. Kolovoz, 2013., 14:33 »
Besmisleno - ali ne i nemoguće. Jasno je da Sony kad tad predstavit novi model.
Nisam čuo da se itko žalio na veličinu ekrana - i trenutna je više nego dovoljna svakome. jedino je malo nezgrapna veličina same konzole, ali na to se navikne. Što se memorije tiče, konzola nema nikakav multitasking u pravom smislu riječi, tako da je više programa u pozadini totalna besmislica.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #134 : 20. Kolovoz, 2013., 14:50 »
A nez, prema riječima nekih "insidera", nova verzija se radi upravo iz razloga kao što bolja konkurencija wii u-ovom kontroleru i microsoftovom smart glassu, zbog toga su i logični potezi poput većeg ekrana i multitaskinga

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9