HCL.HR

PlayStation Vita - općeniti topic

  • 212 Odgovora
  • 147496 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #135 : 21. Kolovoz, 2013., 09:10 »
Evo u talijanskom gamestopu je vita + LBA ili PS All Stars 169€; vita plus 8gb kartica i 90 dana ps plus pretplate isto 169€  sto je cca 1285kn, sto je vrlo dobra cijena, cijene kartica su jos uvijek iste, zanima me kad ce one past.
Postoji i bundle vita + killzone ali je 205€ sto je samo 5€ jeftinije nego ovo gore plus igra posebno, tako da se to vise isplati ;)
Mozda bocnem jednu :hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #136 : 21. Kolovoz, 2013., 09:15 »
Pa to je baš ono - fantastična cijena zapravo. Čovječe, to je niže od one nove cijene što su najavili jučer zapravo. Je to updateana cijena nakon jučerašnje objave ili neka akcija koja je aktivna već neko vrijeme?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #137 : 21. Kolovoz, 2013., 09:54 »
Apdejtana nakon jucer , ali mozda je i akcija, bila je vec i na 189€, a u mediaworldu je 199€ vec dva tjedna.
Wii U basic je isto npr 199€ vec duze vrijeme, ali on mi stvarno izgleda kao mrtva konzola. :wildboy:
Malo sam gledao i posto nisam imao ni xbox/x360 ni ps3 ima dosta igara koje nisam igrao, npr ninja gaiden nastavke...
Neznam razmisljam, bas i ne stizem odigrat sve, ali sam pohlepan :mrgreen:
Za 3DS sam pokupovao hrpu igara i jednostavno nemam vremena sve odigrat (trenunto igram luigi masnion, a cekaju me jos:project x zone, paper mario, m&l: dream bros, virtues last reward, cave story 3d i zelda oot)...:hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #138 : 09. Rujan, 2013., 07:24 »
« Zadnja izmjena: 09. Rujan, 2013., 07:27 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #139 : 09. Rujan, 2013., 10:12 »
Da, a stiže i Vita TV  s kojim možemo igrati Vita igre na TV-u, zbilja jeftin (oko 100 $ u Japanu). Evo trailer:

PlayStation Vita TV Trailer

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #140 : 09. Rujan, 2013., 19:24 »
Najavljeno je da ce nova psvita imati lcd umjesto dosadasnjeg oled
Pa koja je razlika i prednost

*

DinOsouR

  • Gost
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #141 : 09. Rujan, 2013., 19:45 »
Kažu da zbog LCDa troši manje bateriju, pa sad more izdržat 6h (umisto prijašnji 5h). Sad jedino triba vidit kakva će bit kvaliteta zaslona.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #142 : 09. Rujan, 2013., 19:46 »
Zapravo i nije prednost, samo jeftiniji troškovi proizvodnje budući da su LCD ekrani puno jeftiniji. Što se tiče slike, OLED ekrani bi trebali biti puno bolji od LED ekrana osim na suncu, s kojima se OLED ekrani navodno dosta muče budući da se sadržaj dosta loše vidi

*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #143 : 09. Ožujak, 2014., 21:43 »
Imam jedno pitanje u vezi PSN pošto je meni to relativno novo sve, zanima me kupnja igara, kad je kupim preko psna i obrišem kasnije poželim ponovo istu igru, dali je ponovo plaćam ?   

također sam uz ps vitu dobio igru killzone, tj kod koji se upiše na psnu i igra se skida, kad bi ju izbriso dali bi je ponovo mogao skinuti pomoću tog istog koda!

hvala :thumbs:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #144 : 09. Ožujak, 2014., 22:10 »
Kada kupiš neku igru ili iskoristiš kod, onda ti se veže za tvoj račun pa je možeš brisati i skidati opet.

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #145 : 13. Travanj, 2014., 21:02 »
Pozdrav ekipa,

Zanima me informacija jesu li kod nas stigle Vite PCH-2000? Gdje god pogledam vidim samo da imaju stare Vite. Drugo što me interesira je dali bi bilo bolje uzeti stariji model (radi OLEDa naspram LCDa, po svemu ostalom ovi PCH-2000 modeli djeluju kao bolja solucija)?

Unaprijed hvala na pomoći :piva:

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #146 : 14. Travanj, 2014., 09:47 »
Ne da nije dosla kod nas, nego ih nema uopce u EU, nisu jos ni najavljene za ovdje.
Ja sam uzeo stari model pred 2 mjeseca i totalno sam odusevljen, ekran je nenormalno dobar!
Jedino ce te zezat straznji tuochpad koji je prevelik pa ga stalno diras i kad netreba, na novoj Viti su ovo sredili, tj smanjili su ga.
A i cijene za ovu staru su odlicne, vani je oko 150€ sa 8gb karticom.
Ova ce vjerovatno bit 200€ kad dodje.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #147 : 15. Travanj, 2014., 07:39 »
Hvala ti puno na odgovoru! Pomogao je i od jucer sam postao vlasnik Vite :clap:
Za sada zadovoljan, vidjet cemo dalje :-) Imam zaostataka za nadoknadit. Jedino sto me iznenadilo je varijacija u igrama... neki naslovi (vjerojatno oni sa boljom produkcijom) izgledaju vrhunski (npr Rayman, Sly Cooper) ali me zacudilo da se developeri nisu bolje potrudili kod nekih drugih naslova gdje bi to ipak moglo malo bolje izgledat (npr Lemmings... a i Ratchet & Clank: Size Matters... sly cooper dokazuje da to moze i bolje).
Jedini problem je onaj kojeg si mi i naveo, cesto diram straznji touchpad kad i ne treba... ali vjerujem da je to stvar navike i da se moram naucit da svoje duge prste ne guram posvuda ;)

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #148 : 15. Travanj, 2014., 07:57 »
Jedini problem je onaj kojeg si mi i naveo, cesto diram straznji touchpad kad i ne treba... ali vjerujem da je to stvar navike i da se moram naucit da svoje duge prste ne guram posvuda ;)

Ja sam taj problem, i problem grceva u rukama rijesio istim ovakvim handgripom i spasio se, vrijedi svake lipe (kupio si odma jedan i za 3DS):


Imam bas ovaj sa slike, odlican je, i onda ti prsti uopce ne bijeze po touchpadu!



3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #149 : 15. Travanj, 2014., 08:48 »
Jedini problem je onaj kojeg si mi i naveo, cesto diram straznji touchpad kad i ne treba... ali vjerujem da je to stvar navike i da se moram naucit da svoje duge prste ne guram posvuda ;)

Ja sam taj problem, i problem grceva u rukama rijesio istim ovakvim handgripom i spasio se, vrijedi svake lipe (kupio si odma jedan i za 3DS):
(Klikni za pregled slike.)

Imam bas ovaj sa slike, odlican je, i onda ti prsti uopce ne bijeze po touchpadu!





Izgleda malo glomazno :wildboy:

I čekaj, jel možeš s time uopće pristupiti touchpadu ili ga ta plastika pokriva? Jer ono, neke igre zahtjevaju da tu i tamo diraš touchpad iza.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9