HCL.HR

PlayStation Vita - općeniti topic

  • 212 Odgovora
  • 147637 Hitova
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #150 : 15. Travanj, 2014., 08:53 »
Sad sam malo na preporuku kolege isao proguglat te gripove i koliko vidim, to je rijeseno tako da imaju rupu iza, taman za touchpad.

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #151 : 15. Travanj, 2014., 11:34 »
Jedini problem je onaj kojeg si mi i naveo, cesto diram straznji touchpad kad i ne treba... ali vjerujem da je to stvar navike i da se moram naucit da svoje duge prste ne guram posvuda ;)

Ja sam taj problem, i problem grceva u rukama rijesio istim ovakvim handgripom i spasio se, vrijedi svake lipe (kupio si odma jedan i za 3DS):
(Klikni za pregled slike.)

Imam bas ovaj sa slike, odlican je, i onda ti prsti uopce ne bijeze po touchpadu!





Izgleda malo glomazno :wildboy:

I čekaj, jel možeš s time uopće pristupiti touchpadu ili ga ta plastika pokriva? Jer ono, neke igre zahtjevaju da tu i tamo diraš touchpad iza.

Ima rupu iza, glomazno za nosit okolo sa sobom, za igranje, cisto savrsenstvo!!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #152 : 15. Travanj, 2014., 11:41 »
Mda, rupa ima smisla. I da, djeluje udobno skroz.... još ti samo fale nekakvi dodaci za analoge da se učine višima pa da im se produži hod, sigurno postoji nešto takvo.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #153 : 15. Travanj, 2014., 11:44 »
Mda, rupa ima smisla. I da, djeluje udobno skroz.... još ti samo fale nekakvi dodaci za analoge da se učine višima pa da im se produži hod, sigurno postoji nešto takvo.

Ne, oni su mi odlicni bas ovakvi kakvi jesu, i da grip je ful udoban, cak je onako gumiran :thumbs:

Inace 10$ na DX-u, iliti 60ak kn.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #154 : 01. Svibanj, 2014., 20:43 »
Mda, rupa ima smisla. I da, djeluje udobno skroz.... još ti samo fale nekakvi dodaci za analoge da se učine višima pa da im se produži hod, sigurno postoji nešto takvo.

Ne, oni su mi odlicni bas ovakvi kakvi jesu, i da grip je ful udoban, cak je onako gumiran :thumbs:

Inace 10$ na DX-u, iliti 60ak kn.

složio bi se s ovime, igro sam killzone, vrlo brzo se navikao na njih, malo sam se igrao sa remote kontrolom probao fifu 14 za ps4, moćna konzola :ave:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #155 : 02. Svibanj, 2014., 08:39 »
Evo ja sam KZ osvojio skoro sve sto se moglo u singleplayeru, ostala su jos 2 trofeja, a to je Milionare (imam 400 i kusur tisuca tek, nakon nekih 18h igre) i Blood Bank (10000 ubojstava, a ja ih imam cca 3500 tek).

I naravno skoro sve iz MP-a koji me ne zanima, ali mislim da cu navalit i MP, da probam osvojit platinu, inace odlicna igra, usudio bi se rec da je meni cak bolja od Shadow Fall-a sa PS4 ;)

EDIT: Ovdje kad se ulogiram mi ipak veli da imam 500 000 vektana, i 3200 ubojstava, bacam se na MP, zelim ovo platinirat :hiha:

I da, u career i campaign modu sam prvi medju ''frendovima'', nadam se i u MP-u :clap:
« Zadnja izmjena: 03. Svibanj, 2014., 06:09 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #156 : 17. Svibanj, 2014., 10:02 »
Ja imam tu plaatiku i pomaze dosta.ugodnije je igrat,osim sta se nemoze punit i igrat sa tim.ja sam osvojio sve trophye osim MP i zabavno je osvajat ih

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #157 : 09. Listopad, 2014., 07:55 »
Iiiii... Idući mjese izlazi PlayStation Vita TV. Cijena = 99 eura.
Kupujete li?

Pretpostavljam da se igre sa PSN Store-a (ukoliko imate PS3) prvo skinu na PS3, a potom prebace na ovo preko USB-a. Ili sam pobrkao nešto?

Nisam se baš nešto pretjerano informirao o ovome, znam da ima samo 1GB interne memorije (lol), ali htio bih odigrati neke Vita igra, igranje u pokretu me uopće ne privlači, a i nekako mi je ugodnije sjediti pred TV-om sa kontrolerom u ruci. Možda je ovo za mene?

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #158 : 09. Listopad, 2014., 08:34 »
Iiiii... Idući mjese izlazi PlayStation Vita TV. Cijena = 99 eura.
Kupujete li?

Pretpostavljam da se igre sa PSN Store-a (ukoliko imate PS3) prvo skinu na PS3, a potom prebace na ovo preko USB-a. Ili sam pobrkao nešto?

Nisam se baš nešto pretjerano informirao o ovome, znam da ima samo 1GB interne memorije (lol), ali htio bih odigrati neke Vita igra, igranje u pokretu me uopće ne privlači, a i nekako mi je ugodnije sjediti pred TV-om sa kontrolerom u ruci. Možda je ovo za mene?
Nema toga ko ti može reći da li je to za tebe ili ne.
Imam PS4 i Vitu, ali me ovo nažalost ne zanima, barem ne zasad :(

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #159 : 09. Listopad, 2014., 08:44 »
Iiiii... Idući mjese izlazi PlayStation Vita TV. Cijena = 99 eura.
Kupujete li?

Pretpostavljam da se igre sa PSN Store-a (ukoliko imate PS3) prvo skinu na PS3, a potom prebace na ovo preko USB-a. Ili sam pobrkao nešto?

Nisam se baš nešto pretjerano informirao o ovome, znam da ima samo 1GB interne memorije (lol), ali htio bih odigrati neke Vita igra, igranje u pokretu me uopće ne privlači, a i nekako mi je ugodnije sjediti pred TV-om sa kontrolerom u ruci. Možda je ovo za mene?

Nemoj se zaletit! Kao prvo ne rade sve igre, tj ne rade one koje koriste touch screen i touch pad.
Kao drugo to ti je sami uredjaj bez mem kartice (kao sto si vec primjetio) i bes gamepada (OK imas ps3 pa koristis taj, radi i DS4 isto).
Kao trece ja u Trstu bio uzeo Vitu za 159€ u Gamestopu sa 8gb karticom, PS all stars battle royale fizickom kopijom i bonom za 90 dana ps+ koji uredno radi na nasem store-u.
A vjeruj mi, ekran na viti (stari amoled model) je cisto savrsenstvo, i naravno sa vitom dobio remote play za PS4 koji radi....hm zadovoljavajuce, ali radi.

Moja preporuka vita prije nego ovo cudo.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #160 : 09. Listopad, 2014., 09:49 »
Znam da ne rade sve igre. Našao sam ovaj popis, valjda je točan:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Vita_games

I da, sve igre koje me zanimaju su na listi. :hihi:


159 eura za Vitu je sasvim OK cijena, ali uzmi u obzir da:
1. ja ne idem u Trst
2. ja ne mislim ići u Trst
3. nemam koga poslati tamo (a da naručujem... ne dolazi u obzir)


...tako da još uvijek neznam. Možda bolje da pričekam prve dojmove drugih ljudi.


Koliko uopće koštaju te memorijske katice za Vitu (kod nas)?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #161 : 09. Listopad, 2014., 10:05 »
Skupe su ko suho zlato. Nekih 180kn za 4 gb ako se ne varam. 400 za 16 giga. :geek:

Al šta je je, Vita definitivno ima najbolji ekran koji možeš naći za 1500kn. Igdje, ikad. I šta je je, baterija obriše pod svim smartfonovima. Igdje, ikad.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #162 : 09. Listopad, 2014., 10:58 »
Vita ima super ekran, barem moja OLED verzija (nisam vidio novu LCD verziju).
A baterija i nije neka srića, 5-6 sati igranja i punjenje, ali, preživi se :)

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #163 : 09. Listopad, 2014., 11:28 »
400 kn za 16 GB. Isuse Kriste.
Koliko igri na to stane? Pet? :wildboy:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #164 : 09. Listopad, 2014., 11:47 »
400 kn za 16 GB. Isuse Kriste.
Koliko igri na to stane? Pet? :wildboy:

Ja sam narucio sa DX-a 64gb za 590kn (neda mi se stalno prebacivat sa kompa na vitu i obrnuto, pa da stavim sve sto imam na tu karticu i mirna Bosna).
Spora dostava, jos mi nije dosla, 8gb je dosta ako mislis imat 1, mozda 2 velike igre odjenom.
Inace su ti kartice na kojima dolaze igre za vitu ogranicene na 4gb, tako da je to max velicine igre, ali ipak tu su patchevi, pa na kraju neke igre mogu bit i preko 4gb, premda nisam naletio dosada.
A indijanci zauzimaju od 40mb pa nadalje.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9