HCL.HR

PS4 - čudan zvuk

  • 8 Odgovora
  • 5306 Hitova
*

Maki

  • *
  • 121
PS4 - čudan zvuk
« : 01. Studeni, 2017., 18:45 »
Ovako radi se o standardnoj PS4 konzoli. Znači tek nedavno sam primjetio da konzola dok je ugašena prozivodi čudan zvuk. Prije ga nije bilo no sada ako je sve tiho u sobi može se čuti kada se dođe blizu PS4. Konzola radi normalno. Tražio sam po internetu moguće uzorke ovog zvuka i kontaktirao PS Support i rečeno mi je da možda riječ o ventilatoru koji hladi konzolu jer je bila duže vrijeme previše zagrijana. No problem je u tome što konzola uopće nije puno igrana u posljednjih mjesec dana i ne vidim kako bi se mogla previše zagrijati. Je li netko već imao ovaj problem i zna o čemu je riječ i je li opasno za konzolu? Zvuk je isti kao i u ovome videu.

https://www.youtube.com/watch?v=MWrp9Yi82eg

Odg: PS4 - čudan zvuk
« Odgovori #1 : 01. Studeni, 2017., 19:16 »
Ma normalno je to, čuje se samo "kako struja ulazi u konzolu" neznam drugačije objasnit.. Ako ti smeta isključi iz struje.. Meni je tako već 3 godine na konzoli

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: PS4 - čudan zvuk
« Odgovori #2 : 01. Studeni, 2017., 20:32 »
Ma normalno je to, čuje se samo "kako struja ulazi u konzolu" neznam drugačije objasnit.. Ako ti smeta isključi iz struje.. Meni je tako već 3 godine na konzoli

Možda i ima veze sa strujom, kada isključim napajanje konzola prestane proizvoditi taj zvuk... A i meni se čini da ne bi trebalo raditi probleme jer konzola radi skroz normalno ali me više zabrinjava kako se odjednom taj zvuk pojavio.

Odg: PS4 - čudan zvuk
« Odgovori #3 : 02. Studeni, 2017., 17:42 »
možda nisi obraćao pažnju i sada kad si to čuo prvi put  non stop čuješ kada dođeš u blizinu konzole

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: PS4 - čudan zvuk
« Odgovori #4 : 02. Studeni, 2017., 18:45 »
A može biti i to, stvarno se slabo čuje, mora se biti skroz blizu konzole i u apsolutnoj tišini.

*

Stanjara

  • n00b
  • 4
Odg: PS4 - čudan zvuk
« Odgovori #5 : 12. Studeni, 2017., 10:39 »
Problem je s napajanjem...nešto se potrošilo. Meni se to dogodilo na starom laptopu. Kod kabla za struju je počeo cičati. I iz mj u mj je postajalo sve glasnije. Odfurao ga na servis i lik rekao da je u napajanju...onoj cigli bio problem. Popravili za 100kn. Raspitaj se kod nekog tko radi servis konzola jel znaju o čemu se radi.

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: PS4 - čudan zvuk
« Odgovori #6 : 13. Studeni, 2017., 21:49 »
Problem je s napajanjem...nešto se potrošilo. Meni se to dogodilo na starom laptopu. Kod kabla za struju je počeo cičati. I iz mj u mj je postajalo sve glasnije. Odfurao ga na servis i lik rekao da je u napajanju...onoj cigli bio problem. Popravili za 100kn. Raspitaj se kod nekog tko radi servis konzola jel znaju o čemu se radi.

Pitao sam naš servis za PlayStation o čemu je riječ i rekao mi je čovijek da je to normalno da je riječ o napajanju koje se čuje tako jer radi na toj određenoj frekvenciji. I onda sam ga pitao zašto prije nisam čuo taj zvuk i rekao mi je da je došlo do rezonancije pa ga zato sada čujem. Mislim da je sve dobro, konzola radi sasvim normalno.

Odg: PS4 - čudan zvuk
« Odgovori #7 : 02. Lipanj, 2018., 09:48 »
da li ti je konzola bučna za vrijeme igranja

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: PS4 - čudan zvuk
« Odgovori #8 : 07. Kolovoz, 2018., 19:28 »
Raspuhaj ga ventilatorom
PSN: Lovro_Killer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9