HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393544 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1065 : 13. Siječanj, 2019., 23:58 »
Watch dogs 2

Na nekoj sam sredini igre ali sam totalno izgubio interes,igra ima jako dobrih strana ali prokleti likovi i priča su toliko odbojni da nemam ni sekunde interesa pratiti sve to.Side questove odradjujem mehanički bez pretjeranog interesa šta to zapravo cinim.Prekinut ću je i počet igrat nešto drugo jer sad nisam pretjerano zagrijan za ovu igru.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1066 : 02. Veljača, 2019., 18:20 »
Prekucao watch dogs 2,i ono sve u svemu ok igra,da su likovi normalni i priča malo smislenija čak bi rekao da je igra dobra,ovako je solidan naslov koji ako se i ne odigra čovjek nije ništa posebno propustio.Veliki plus su mi misije u interijerima koje su stvarno zanimljive te vertikalnost samoga otvorenoga svijeta.

Nakon open world igre redovno se prihvatim nečega linearnog.To je sada Uncharted 4,sve je rečeno o ovome naslovu,grafika,napucavanje,likovi sve je vrh.Osim dvije stvari,ai je slijep na mog suborca i prokleti što bi ameri rekli pacing.Male zamjerke jer sve ostalo mi je odlicno.

U planu je Dark soula 3 koji nikako da započnem kako Bog zapovijeda,a kada to bude gotovo upiknut rdr2 ili gow kojoj cijena bude manja :-)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1067 : 02. Veljača, 2019., 18:22 »
Division...oduševljava :)a nisam se nadao....

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1068 : 03. Veljača, 2019., 19:21 »
U 2019 sam jedino započeo dobrog starog Max Paynea
Igra stara sto godina na PS4, rezolucija je trecina ekrana lol

klik klok klik klok klik klok klik klok  :ave:
Jebemti sve koraci su mu glasniji od konja na metalnoj podlozi koji nosi platformke
al dan dan danas jebeno mračna i fucked up atmosfera koju malo koja igra (pucačina) pogodi

Ostalo i dalje peglam sve iz prošle godine: Još uvijek ONRUSH, Overcooked tu i tamo i i onaj epilog od 700 sati u RDR 2  :D

al necu neeecuuu završit. Ocu svaku živinu oderat. I pogledat ispod svakog kamena gdje je jebeni Gavin...
« Zadnja izmjena: 03. Veljača, 2019., 19:24 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1069 : 04. Veljača, 2019., 22:13 »
i i onaj epilog od 700 sati u RDR 2  :D

al necu neeecuuu završit. Ocu svaku živinu oderat. I pogledat ispod svakog kamena gdje je jebeni Gavin...

Mene ubio taj epilog, ništa dosadnije nisam odigrao xy godina  :bonk:

*

syntax

  • n00b
  • 4
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1070 : 05. Veljača, 2019., 10:58 »
Dali se isplati uzet cod ww2 za ps4 zbog igranja online. Dali se igra to i kakva je situacija sa ekipom. Igra mi se neka pucacina a jedino me to privlaci. Moze savjet. Citam da je na pcu umrla igra

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1071 : 05. Veljača, 2019., 14:47 »
Kao CoD fan, mogu ti preporučit BF5 online, pošto- zato što je jednostavno zabavni.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

syntax

  • n00b
  • 4
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1072 : 06. Veljača, 2019., 09:01 »
Znaci bf5 je bolji izbor. Gledajuci po youtubu cini mi se tezi za igrat nego ww2

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1073 : 06. Veljača, 2019., 12:38 »
Nije tu ništa teško kolio zabave daje. Još ako imaš s nekim igrat u squadu bomba je igra.

Nije tu sam drži puški i idji ubij ga, ako voliš avijone npr, u avionu je druga igra, tenkovi isto tako. 3 igre u jednoj.

Sa prijateljim sam igrao i dobro smo se zabavljali, jamimo tenkove lovit, pa nas pukne da mi vozimo tenka, znali smo samo jednom im dopustit da nas unište, ali smo se krećali, nismo kampali sa strane.

Pa nas uvatilo da vozamo avione, 3 borbena aviona čuva nebo, ma vrlo je igra nemam riječi ni dojmova nikako da se slegnu.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1074 : 07. Veljača, 2019., 00:20 »
apex Legends , cod bo4 , fifa 19 i god of war !

 

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1075 : 07. Veljača, 2019., 06:07 »
Uncharted 4

Ovo mi je drugi prelazak,odlična igra,zaboravio sam kako napucavanje može bit dinamično.Malo me smore platformerski dijelovi ali igra izgleda prekrasno pa nekako zbog ljepote krajolika lakše sve preguram.Doslovno je sve o igri rečeno,obaveza za odigrati za svakog vlasnika konzole.

Apex Legends

Pokušavam se zagrijati za bilo što u MP na pleyki ali ne ide pa ga možeš jebat.Milion igara sam pokušao ali na ničemu se ne zadržim dugo.Cak mislim da sam doom najduže igrao što se tiče mp-a na pleyki.

Apex mi je ok,fluidno kretanje,dobar osjećaj napucavanja,ali ovo BR sranje nije za mene,po meču napravim jedan ili dva fraga i to je to.Nemam strpljenja igrat oprezno a to se ipak ovdje zahtjeva.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1076 : 07. Veljača, 2019., 07:39 »
Uncharted 4

Ovo mi je drugi prelazak,odlična igra,zaboravio sam kako napucavanje može bit dinamično.Malo me smore platformerski dijelovi ali igra izgleda prekrasno pa nekako zbog ljepote krajolika lakše sve preguram.Doslovno je sve o igri rečeno,obaveza za odigrati za svakog vlasnika konzole.

Apex Legends

Pokušavam se zagrijati za bilo što u MP na pleyki ali ne ide pa ga možeš jebat.Milion igara sam pokušao ali na ničemu se ne zadržim dugo.Cak mislim da sam doom najduže igrao što se tiče mp-a na pleyki.

Apex mi je ok,fluidno kretanje,dobar osjećaj napucavanja,ali ovo BR sranje nije za mene,po meču napravim jedan ili dva fraga i to je to.Nemam strpljenja igrat oprezno a to se ipak ovdje zahtjeva.


Ako imaš GT Sport - javi se. Planiramo si neš pokrenut malo

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1077 : 15. Veljača, 2019., 13:09 »
I pogledat ispod svakog kamena gdje je jebeni Gavin...

Ne želim ti spojlat...

Ali svejedno, SPOILER da ne čitaš dalje...

Samo da te poštedim prevrtanja kamenja - Gavin ne postoji... ;-)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1078 : 22. Veljača, 2019., 01:40 »
Jesi siguran ? :)

ima jedan podrum i jedan oteti lik. Iako na to se može nabasati samo s Arthurom.
al da, vecina se slaže da ne postoji i da je lik puko skroz.

Gledam po jutubacu toliko se stvari desilo drugim ljudima a meni ne a igram baš da pogledam ispod svakog faking kamena :(
Rockstar se stvarno potrudio da u RDR2 bude puno skrivenih čudnih stvari.
Primjerice kaj se sve treba napraviti da se spawna onaj vampir jaoo  :bonk:
Bit ce jos jedan prolaz deff
Btw naso svih 20 Dreamcatchera i nezz kaj sad, nacrtan je bizon dje da odem rjesit tu misteriju ?
Necu na net xd

ONTOPIC: Diablo III: Eternal colection
ili Ifernal ? uglavnom base plus reaper of souls

Zaželio se malo grindanja pa evo. Nemrem nac temu na forumu :(
Grindanja...hah
digo svoju wizardicu na 70 lvl i Paragon lvl nekih 58 (unutar dva tjedna) i jednostavno mi dosadili i demoni i nephalem riftovi i sve. I delete.

Baš je dosadna igra.Pa i kratka. Pa nisu znali kaj bi pa kad ubis ultimativno zlo ides ubit smrt ko fol jel. Koliko god se trudili ne izgleda mi ni opasno ni mračno dovoljno za vraga a i ovog drugog. Istina bio sam klinac kad sam gledao filmice iz Diabla I i II koji su mi dizali dlačice na vratu sad sam stari prdonja al cmon...diablo cak izgleda komično tj izgleda dobro zvuci smjesno. Čak su i uvijek jebeno kvalitetni Blizzard CGI filmeki predvidljivi s previše vec vidjenih like that scena iz njihovih drugih igara.
Igra je waaay too fucking EZ
Valjda je to glavni razlog bunta po netu u doba izlaska, nezz nisam pratio. Al wizard je deff OP
Waaay too OP. Krenem normal, pa hard, pa brutal, pa master, pa koji k, pa torment..na kraju dignuo na torment nezz 7-8..nikak umrijet  :bonk:
istina Templar fino zna pomagat. Al cmon. Nisam pipnuo Diabla preko 20 godina i u pamcenju mi je kao faking teška igra.
Probao i druge klase i istina s necrmoancerom i witch doctorom je deff izazov. Al wizard je aj bok
Umro jednom i to zato jer sam bio preumoran. Na onak torment tezini. Cmon.
Jedino mi je Malthael bio ajmo rec mala muka.
Istina ima hardcore mode di umres sve ispocetka, al ono, čemu ?
A ja ne igram takve igre, kao trebo bi suckat. (serem, ispeglo Victora Vrana pa čak i malo Divinity)
Nezz možda se vratim bar rjesit jos jednu klasu na visoki nivo al cisto sumnjam neda mi se, sve je isto a nemam s kim igrat.

osim...
DISKACH ???  :ementaler:
nudi mi da ti posaljem item gift znaci imas D3 u kolekciji ?

Očekujem puno puno vise od DIABLA IV i moram priznat kad smo kod "nedavnih" Blizz igara treba napomenuti je da sam se prebacio na konzolu (nakon igranja njihovih igara ceo život s mišem) pa možda je i zbog toga nekakvo nezadovoljstvo proizašlo alii da sam puno više uživao u Starcraft duji.
Šteta, ne žalim tih nekih 130kn al jbg očekivao sam više.

« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2019., 01:54 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1079 : 22. Veljača, 2019., 10:19 »
Favoriti :
1) Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
2) Dead By Daylight
3) Fifa 19
4) Apex legends


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9