HCL.HR

Windows 10

  • 408 Odgovora
  • 224046 Hitova
*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Windows 10
« Odgovori #240 : 02. Listopad, 2015., 21:54 »
Ovo prvi put cujem, ali s windowsima je realno svasta moguce.
Prvo sto bi ja provjerio je windows update tak da ti to preporucam.
Zatim bi provjerio windows defender:
Spojit laptop na net kad je ukljucen pa probat ostale ukucane spojit,
a zatim iskljucit win defender spojit se na net pa probat spojit ostale ukucane
Mislim da nije virus,ali svakako skeniraj s nekim antivirusnim programom.
Probao bih resetirat router ili nazvao internet provajdera da mi kaze da li je nesto do njih.
(isprobao bih spajanje zicano i bezicno)
(Inace ako bi neki komp bio zarazen na nacin da pokusava taj virus sirit dalje,mislim da carnetov sustav reagira i upozorava internet provajdera da korisniku iskljuci net,ali u tom slucaju niti jedan uređaja vise ne bi mogao na net)
Svakako javi ak uspijes rijesit, bas me zanima o cemu se radi.
Sretno.

Odg: Windows 10
« Odgovori #241 : 08. Listopad, 2015., 18:06 »
imam windows 10 i javlja mi se problem sa  screensaver-om, uopce mi se on ne pojavljuje, a stavio sam nove drajvere za graficku, sve radi ok, namestim da mi posle 1 min se ukljuci i on nece, neznam sta je problem. ako neko zna neka napise.

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Windows 10
« Odgovori #242 : 09. Listopad, 2015., 03:23 »
imam windows 10 i javlja mi se problem sa  screensaver-om, uopce mi se on ne pojavljuje, a stavio sam nove drajvere za graficku, sve radi ok, namestim da mi posle 1 min se ukljuci i on nece, neznam sta je problem. ako neko zna neka napise.

Iskreno mislim da ces morati dati malo vise podataka, da li si updejtao na win 10, komp ili laptop, koja ili koje graficke imas, mozda je problem upravo u najnovijim driverima, što sve još imaš instalirano, da li ti je u nekom trenutko sve funkcioniralo pa je prestalo....!?!?? :tired:

Odg: Windows 10
« Odgovori #243 : 09. Listopad, 2015., 09:57 »
update sam ga sa sedmice, ali sam onda posle dva dana resetovo windows jer sam slucajno preko torenta si ubacio mnogo virusa, posle resetovanja mi je sve ok radilo osim tog screensavera, stavio sam nove drajvere za graficku, imam r9 270x i neznam sta bi moglo biti....

nemam nekih posebnih programa osim hd tune, torenta, ms afterburning, amd catalist control centar

nasao sam sto je problem, a to je gamepad, citao sam po stranim forumima i ljudi isto imaju taj problem, znaci dok je ustekan gamepad screansaver mi neradi a kad ga izstekam on radi, nekuzim kakve to veze ima jedno s drugim i zasto mu on smeta, al et sad bar znam sta je problem.
« Zadnja izmjena: 09. Listopad, 2015., 12:56 Hrv4tin4 »

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Windows 10
« Odgovori #244 : 09. Listopad, 2015., 18:33 »
Ajde sad barem znas u cemu je problem...probaj si malo proc kroz postavke u:
Settings->Personalization->Lock Screen
...na dnu imas dvije opcije Screen timeout settings i screen saver settings

Odg: Windows 10
« Odgovori #245 : 09. Listopad, 2015., 20:05 »
hvala, bio sam tu, i namestio sam ga......

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #246 : 17. Listopad, 2015., 14:18 »
imam fujitsu lifebook ah532 spojen na tv/monitor LG Flatron M227WDF preko HDMI-a. problemčić koji je nastao upgradeom na windows 10 - kada gledam filmove (ili igram igre), ukoliko je tamna scena, sam tv se zatamni. to mi se ne događa kad gledam samo tv, a ne nešto preko laptopa, pa pretpostavljam da to negdje mogu I zaustaviti u windowsima. imate koji savjet?

EDIT: nvm, problem je u tv/monitoru.
« Zadnja izmjena: 22. Listopad, 2015., 21:59 9mlg9 »

Odg: Windows 10
« Odgovori #247 : 07. Studeni, 2015., 11:24 »
November update (service pack) koji je trebao doći prošli tjedan je odgođen i bit će pušten slijedeći utorak, 10.11.2015.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Windows 10
« Odgovori #248 : 05. Veljača, 2016., 18:43 »
Ovako kupio novi komp.1mj u Austriji dosao win 8.1 windows orginal  i ja sad krenuo update ono bilo spremno i ja kliknuo update i ono sve predje normalno i sad stopiralo na 100% i proslo 1.5h i ono krenulo pali se komp kad ono opet stari windows 8.1  :ne: hocu win 10 haha  help  hvala unaprijed

"""""Update:""""
Evo proslo je 20min i dosla ona opet inacica da je install damn.... :(
http://prntscr.com/9zfbf5
« Zadnja izmjena: 05. Veljača, 2016., 18:51 edviiN »

Odg: Windows 10
« Odgovori #249 : 06. Ožujak, 2016., 14:03 »
Ovako imam problem s windowsima 10.........Imao sam win 8.1 i otisao sam na automatsku nadogradnju na win 10. Win se normalon nadogradio i skinuo sve update-te ali kada ga palim imam problema sa podizanjem windowsa ,na način da dugo ucitava a kad treba uci u windowse ostane na crnom ekranu i tako 4 od 5 puta.
Probao sam se defragmentacijom discova i sa sto drugih postavki....cak sam i rucno skinuo drivere za graficku karticu ati radeon r9 ali ni to nije pomoglo....jel ima tko kakav savjet??

Odg: Windows 10
« Odgovori #250 : 06. Ožujak, 2016., 14:39 »
Ja sam imao taj problem sa crnim ekranom ali samo zato jer sam mijenjao vremena (timings) radne memorije. Kada sam vremena vratio na postavke blizu tvornickim, Windows-i su proradili sasvim normalno. Isto imam R9 kao i ti (R9 390) i ne vjerujem da je problem u grafickoj. Osim da probas maknuti sve drivere sa Display Driver Uninstaller i stavis glanc nove drivere 16.2.1 verzija

Program za uninstall:

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

 

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 10
« Odgovori #251 : 07. Ožujak, 2016., 18:39 »
Možeš pokušat ovako:

odeš na start, upišeš regedit, uđeš
stisneš ctrl+f i upišeš EnableULPS i potražiš
kad ti nađe, dvoklik na taj registry key i u value data iz 1 promjeniš u 0

i restartaš pa vidi jel se promijenilo što.

Odg: Windows 10
« Odgovori #252 : 08. Ožujak, 2016., 14:26 »
Ovako oca ikonica za apedjt na 10 mi stoji vec tri meseca i vec me polako zanima ta nadogradnja pa vas ptiam koji imate jel vredi sta nadogradnja na desetku?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #253 : 08. Ožujak, 2016., 16:04 »
A zašto samo ne ukloniš notifikaciju?!?  :solidus:

Odg: Windows 10
« Odgovori #254 : 28. Ožujak, 2016., 09:33 »
Imam problem, win 10 sam instalirao prije dosta vremena, i pokusavam prebacit jezik na hrvatski, ali ne radi mi, pise mi kao "There are no handwriting options for this language", imao sam dva kompa i oba su imala win 10 na jednom mi pise sve na hrvatskom dok na drugom ne, ako mi moze neko pomoc jer ne zelim prevodit bezveze kad se moze na hrvatski preselit

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9