HCL.HR

Windows 10

  • 408 Odgovora
  • 224038 Hitova
*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: Windows 10
« Odgovori #330 : 02. Siječanj, 2017., 00:01 »
Znam za to, ali u tom slučaju mi se automatski smanji i font tako da bude presitno..

Odg: Windows 10
« Odgovori #331 : 15. Siječanj, 2017., 14:01 »
pozdrav ekipa,
evo moram ponovit pitanjce jer odgovora nisam dobil :(

dakle, slaze se odnosno za par dana je gotov gamerski comp i na njega ce se instalirati windows os.

pitanje je koje windowse staviti gore s obzirom da bude najvise za igranje no naravno bude se koristio i za druge radnje od surfanja, ms offica pa i do nekih radova u corelu i slicno.
windows 7 ili 8,1 ili pak 10..... 32 il 64bitni (mislim, uopce se ne kuzim u to pa eto, bolje pitat nego skitat)

ljudi mi svasta preporucuju pa ipak bi se oslonil na vasa misljenja i savjete kao i u svemu do sada.

unaprijed hvala

ps
ukoliko imate preporuke i savjete za jos kakve programcice koje bi bilo pametno stavit, vicite dok jos imam cajta da dogovorim instalaciju

Odg: Windows 10
« Odgovori #332 : 15. Siječanj, 2017., 14:32 »
64bit Windows 10.

Za Windows 7 podrška potpuno ističe 2020. godine, a za Windows 8.1 2023, a mislim da svakako ove operativne sisteme Microsoft više i ne prodaje zvanično. Windows 10 je najnoviji i u fokusu je Microsoftovog trenutnog rada, te će imati sva potrebna ažuriranja. Također, svi developeri će nove igre praviti prema Windowsu 10. Windows 10 je i jedini sa DirectX 12 API.

Odg: Windows 10
« Odgovori #333 : 15. Siječanj, 2017., 14:38 »
fala mvila

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Windows 10
« Odgovori #334 : 15. Siječanj, 2017., 15:17 »
Slažem se: W10, 64bit.
Ja sam prošle godine slagao svoj komp, i isto tako sam bio u nedoumici- jer sam imao odličan iskustva sa 8.1 koji je bio na drugom kompu.
Uzeo sam dvije 10-tke, za lap i za komp i mogu reći da se niakd nisam požalio sveze ičega.

Odg: Windows 10
« Odgovori #335 : 15. Siječanj, 2017., 15:28 »
Windows 10 bez previše razmišljanja. Imat će najdužu podršku i ono što me najviše veseli redovno ubacuju neke nove stvari tj. zanimljive nove značajke ( to beta korisnici najviše osjete ), nedavno su ubacili i virtualni trackpad, redizajnirali neke sitnice, neke stvari nisu svima korisne, neke ćeš koristiti nekoliko puta godišnje, ali na Win10 se sustavno i kvalitetno radi. Redovito se OS pegla i rješavaju bugovi, zaista je postao jako kvalitetan OS.
Ja koristim Mac ( Win10 u Bootcampu i drugom računalu ) i nekada je bila velika razlika između Win i Mac u stablinosti, brzini i značajkama, sada se to potpuno istopilo i u nekim segmenitma Win10 razvaljuje Mac.
 

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Windows 10
« Odgovori #336 : 15. Siječanj, 2017., 15:32 »
Ma ja sam bio ostro protiv Win 10, mislio sam da je WIn7 zakon jer je najslicniji XPu, al odkada sam instalirao Win10 nebi se vratio natrag za sve pare svjeta.

Odg: Windows 10
« Odgovori #337 : 15. Siječanj, 2017., 19:38 »
Thw winner is: Win 10/64    hehe

fala svima na pomoci u ovoj odluci, za par dana se krece se gamingom, naravno prvo steam instalacija i origin, mislim da i u-play mora ici isto instalacija, onda mali skromni shoping i....... napokon cisto igranje

 :D

Odg: Windows 10
« Odgovori #338 : 23. Siječanj, 2017., 08:57 »
slazem se sa bartulom. win10 je apsolutni pobjednik, najbolji mi je do sada, koliko god sam ga izbjegavala instalirati

Odg: Windows 10
« Odgovori #339 : 24. Siječanj, 2017., 18:51 »
Nisam siguran da li je to netko već napisao, ali evo želio bih reći da koliko sam pročitao i saznao da od procesora poput Kaby Lake generacije te nove AMD Ryzen procesore. Oni neće podržavati ništa ispod Windows 10, znači starije verzije poput 8.1, win 7 itd... . Tako da tko kupuje nove procesore trebat će i win 10. ( ili će raditi ali neće dobivat nikakve nove updatove)
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2017., 19:01 Legendarni_Tino »

Odg: Windows 10
« Odgovori #340 : 17. Veljača, 2017., 13:26 »
Inace, malo sam kopao po netu u potrazi za original windows kljucevima i naletio na sajt koji ih nudi za nesto vise od 5 Eur. Dakle, kao jedna igra na snizenju, cak i nize. Kupio sam jucer sebi, da provjerim jel to ok i trazio isporuku na mejl. Dobio sam potvrdu na mejl odmah, a key je stigao nakon dvadesetak minuta, tako da znate da je sajt ok. Radi se o ovom sajtu.
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2017., 13:32 Gorstak »

Odg: Windows 10
« Odgovori #341 : 02. Travanj, 2017., 15:03 »
Kako deinstalirati one glupe aplikacije tipa amazon xboxs gluposti i slično na windows 10?pošto tamo gdje bi se trebalo neda da se deinstalira.problem tipa htio deinstalirati amazon smeče i nije dalo pa sam otišao u folder i obrisao šta se dalo iz njega ostale samo dvje stavke i sve bilo dobro do jucer odonda kofa prolupao i sama se ukljucuje ta amazon aplikacijai non stop.neda se obrisati neda se deinstalirati a ničemu ne služi.hebo ih sranje od win 10.ako tko zna kako da se riješi taj problem .sadstavionavračanje tvorničkihpostavki

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #342 : 02. Travanj, 2017., 15:05 »
Desni klik na tile koji ti smeta preko start izbornika i kliknes uninstall....

Jednako tako nikad, ali nikad se ne brise rucno instalacijski folder icega.
Nemoj krivit MS za svoju informaticku nepismenost i neznanje.

A jos k tome imas i 10000 tutoriala po netu
« Zadnja izmjena: 02. Travanj, 2017., 15:07 Hrv4tin4 »

Odg: Windows 10
« Odgovori #343 : 02. Travanj, 2017., 21:34 »
riješio vračanjem postavki na tvorničke.i ne neda se izbrisati preko start menu(probao i neda ko i ono xbox s...).a u aplikacijama gdje ostale gluposti deinstaliram koje netrebam nemogu uopšte da koristim deinstaliraj ili izmjeni za tu aplikaciju.amazon.neznam šta im trebao tako glup windows gdje ima hrpa gluposti koje netrebaš koje ničemu ne služe a nedaju se obrisati.win 7 bog naspram svih ostalih.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Windows 10
« Odgovori #344 : 05. Travanj, 2017., 08:26 »
neznam šta im trebao tako glup windows gdje ima hrpa gluposti koje netrebaš koje ničemu ne služe a nedaju se obrisati.win 7 bog naspram svih ostalih.

Nema potrebe za dramatiziranjem! Ručno brisati podatke sa kojima barata operativni sustav i onda njurgat da nešto ne radi ili šteka je u najmanju ruku glupo...
Jedan od najboljih besplatnih programa za deinstalaciju koji čisti i sam registry - IObit uninstaller ima opciju bezbolnog uklanjanja raznih win i third party appsa...

« Zadnja izmjena: 05. Travanj, 2017., 08:31 doktor1 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9