HCL.HR

Kvalifikacije za Euro 2012

  • 109 Odgovora
  • 11249 Hitova
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #60 : 09. Listopad, 2010., 20:58 »
Niko ustašo. :approve


Preloše igramo :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #61 : 09. Listopad, 2010., 22:02 »
Kriste kako su loše odigrali. Kad su se dodavali na kraju kad je trebalo pucati s 50 metara čuo sam muziku iz A je to u glavi koliko je tragikomično bilo. Kranjčar i Runje gg ae.

I onaj "udarac" Vukojebića sa 20 metara unutarnjom....bravo  :ave:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

karbidni

  • n00b
  • 1
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #62 : 09. Listopad, 2010., 22:12 »
eee supeeer
Dobra tanjur ćorbe dođe ko ... neprocjenjivo

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #63 : 10. Listopad, 2010., 01:36 »
Kriste kako su loše odigrali. Kad su se dodavali na kraju kad je trebalo pucati s 50 metara čuo sam muziku iz A je to u glavi koliko je tragikomično bilo. Kranjčar i Runje gg ae.

I onaj "udarac" Vukojebića sa 20 metara unutarnjom....bravo  :ave:

vukojebić  :ave: :ave: :hihi: :loludara: :chair: :chair:

glupane. :(

vukojević je megadefanzivno orijentiran zadnji vezni, i da, nezna pucat. koga boli kurac.
dobia je žuti karton i spriječia kontru, nemaš mu ništa ekstra zamjerit.

kranjčar je imao par bljeskova, al još uvik se jebeno vuče kad su neke kontre-polu kontre. iritantno. al i večina ekipe isto.
cila zadnja linija je bila preloša. pogotovo stoperi. cilo vrime letargično puštaju balune pa runje mora uletavat u zadnji čas. glupa dodavanja u zadnjoj liniji, šimunić koji primi loptu, napravi 5 dodira i onda doda prvom čoviku isprid sebe. jebemti mater, pa to moš i s jednim-dva dodira.

strinić je bio skroz okej ajd.

olić mega fejl, neznam šta je uopće radia na desnom krilu.  :tired: šta nije moga jednostavno igrat 4-4-2 ? :(

manđukić i bilić su bili okej, al ono kad su išli na golmana sami.. neznam.
stvarno neznam.

i poklonjeni penal, sretno jako uglavnom, al pobjeda je bitna :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #64 : 10. Listopad, 2010., 01:40 »
bilić je šaban više.

jer ako on svakog igrača stavlja van svoje pozicije bez ikakvog razloga i nezna postavit igru onda je retardiran.  :wildboy: i nek ostavi nekom inteligentnijem više repku. gone with the wind.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #65 : 10. Listopad, 2010., 09:55 »
vukojević je megadefanzivno orijentiran zadnji vezni, i da, nezna pucat. koga boli kurac.

Koji kurac onda "šutira" (bolje reći plasira izraelcu u ruke posred gola) povratnu loptu majstore, gg  :thumbs:

Odvratan je tip, Šildenkurac isto, za Šimunića sam odavno rekao da mu treba zabranit da igra nogomet kao i Živkoviću nekad.
"ALI HEJ, ŠIMUNIĆ JE TEHNIČAR, MOŽE BALANSIRAT LOPTU NA KURCU!", kog briga, tip je agresivni debil.

Rakitić je dobro krenuo, poslije samo šutirao 5 metara iznad gola.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #66 : 10. Listopad, 2010., 10:20 »
I onaj "udarac" Vukojebića sa 20 metara unutarnjom....bravo  :ave:
:hihi:

Kako lose, ne znam vise kojim rijecima opisati igru nasih...
Al kraj i ona "akcija" prema praznom golu Izraela   :ave:  :wildboy:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #67 : 10. Listopad, 2010., 10:48 »
Nisam mogao vjerovat šta su padobranci Bilić i Mandža fulali, to se mora zabit  :wildboy: Katastrofalna igra naših, nesviđa mi se opće kaj je BIlić ostao, jedino se može zahvalit Kranjčaru i Runji, ostali na jebanje majke... Modrić  :fpalm: ni sjena igrača kakav je bio  :wildboy:

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #68 : 10. Listopad, 2010., 11:15 »
Da, ni sjena igrača kakav je bio.. prije dva tjedna :tired: :wildboy:

Al da, loše je igrao. Onaj mrtvi Rakitić, ok, imao je stativu, ali imam dojama da kako jadničak nikako ne prima loptu da jedva čeka nešto napraviti, pa ispadne retardirano, kao apsolutno svaki šut koji je pucao ( a to je i jedino radio kad bi primio loptu )
Šimunić nije agresivac jebemu, on je ŠALJIVAC, rula lik :( Više od Babića nekoć :(

Ne znam, je da je pobjeda, ali.. gabavo je :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #69 : 10. Listopad, 2010., 11:38 »
vukojević je megadefanzivno orijentiran zadnji vezni, i da, nezna pucat. koga boli kurac.

Koji kurac onda "šutira" (bolje reći plasira izraelcu u ruke posred gola) povratnu loptu majstore, gg  :thumbs:

bolje da zakomplicira i izgubi loptu pa da dobiju kontru.
 :tired:

ko mandžukićevo namještanje na desnu nogu. to je već bilo preloše.  :tired:


Da, ni sjena igrača kakav je bio.. prije dva tjedna :tired: :wildboy:

ane.  :tired: i ne igra na toj poziciji u klubu nikad, neznam zašto je forsiran toliko naprijed.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #70 : 10. Listopad, 2010., 11:40 »
Modrić već duže vrijeme ne igra "svoj" nogomet, kako ga zna i umije mislim da su € problem  :(

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #71 : 10. Listopad, 2010., 12:54 »
ja mislim da su "P". KAo Pičke. Kao. Ne dobiva. Žišku? ;)))

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #72 : 10. Listopad, 2010., 14:55 »
Niko je odličan nogometaš. Oduvijek sam to govorio, šteta šta igra u smeću od kluba di su ga na klupu izgurala velika imena.

Inače, tuga i žalost od igre, poklonjen penal i sranja. Al hej, bar sam se zabavio sa rumunjskim komentatorom
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #73 : 10. Listopad, 2010., 23:47 »
pobjeda.

al hej, bili smo loši.

penal je bio. ne zato kaj je srušen igrač na kojeg lopta uopće nije išla nego zato kaj je držan baš onako drsko i čvrsto prije nego je povučen, u stilu lol pa neće mi valjda sudit penal nakon gužve prilikom kornera.

al ono, kaj god bilo, pobjedili smo židove. to mi draže nego pobjeda nad srbima.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #74 : 11. Listopad, 2010., 00:30 »
al ono, kaj god bilo, pobjedili smo židove. to mi draže nego pobjeda nad srbima.
:hug :hug :hug
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9