HCL.HR

Kvalifikacije za Euro 2012

  • 109 Odgovora
  • 11256 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #90 : 16. Studeni, 2011., 11:34 »
Bosna.  :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #91 : 16. Studeni, 2011., 15:27 »
istinski mi je žao. jer već dvaput ispadaju u dodatnim nakon solidnih kvalifikacija protiv protivnika koji može osvojit prvenstvo ako se stvari poklope.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #92 : 16. Studeni, 2011., 15:43 »
 :wildboy:
Realno nisu pokazali da zasluzuju euro. Tak da nije mi zao derp. BORIS PANDŽA!
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #93 : 16. Studeni, 2011., 15:47 »
Da su dobili lakšeg protivnika, mogli su proć. Hrvacku npr :wildboy:
 :hiha:

Ne al ono, zaslužili su da se ižive na njima, IMO. Preloše su svoje domaćinstvo iskazali, nije ono bio način da se ponašaš prama gostu. U Zenici, jel.

Šta se tiče hrvacke, jebemu, zašto nismo mogli pobjediti :wildboy: Bit ćemo u skupini na euru s španjolskom engleskom i portugalom onako. durr
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #94 : 16. Studeni, 2011., 15:49 »
Ne vidim kako je to vazno ;(
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #95 : 16. Studeni, 2011., 15:50 »
nećemo proć dalje jel
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #96 : 16. Studeni, 2011., 15:52 »
Inace bi prosli dalje i...opet bi nam dosli teski protivnici. Samo lazna nada derp.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #97 : 16. Studeni, 2011., 15:55 »
Derp. Nezz, kakva god da je nada, opet je ugodnije gledati MOMČAD u osmini finala, nego je ispratiti kad ispadne iz skupine.
A ono, uzbuđenje kad igramo jednu tekmu protiv nekoga >>> tekme u skupini. Iako i one rulaju, da se razumijemo. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #98 : 16. Studeni, 2011., 16:18 »
Bosna je mogla ici na Euro, gubili smo samo 2:1, bili blizu onih 2:2 koji bi nas odveli na Euro, ali je Senad Lulic dobio crveni karton zbog prigovora i lijepo smo onda izgubili sa 6:2, ali moram reci isto tako da je Portugal zasluzio ici na EP ! Sada se idemo spremati za Svjetsko na koje imamo najvece sanse da prodjemo (u skupini nam Grcka, Slovacka, Latvija, Lihtenstajn, Litvanija i mi :) ). Cestitke Vatrenim i navijacima Hrvatske reprezentacije na odlicnom i zasluzenom plasmanu na EP 2012 !!

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #99 : 16. Studeni, 2011., 16:21 »
nezz, mislim da je biver bia u pravu u vezi vukojevića. taj frajer je ok kad bez baluna, al kad ga dobije ne može napravit apsolutno ništa osim dodat najbližem igraču ;( šta je ok ako je igrač relativno blizu, ako nije onda se DERPIZIRa i izgubi balun. nezz.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #100 : 16. Studeni, 2011., 16:25 »
Ae. Alibi igrač.

@bosna
Karton ste dobili kad ste gubili 3-1.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #101 : 16. Studeni, 2011., 16:26 »
to je najveća istina ikad i nitko to nemre poreć. makar je ogi bio igrač utakmice jučer po nekom stranom portalu. što je nejvjerojatno jer modrić je bio taj koji je bio spektakularan. dijelom i zbog vukojevića koji mu je dao sve lopte ikad pa nek se ovaj snalazi.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #102 : 16. Studeni, 2011., 16:56 »
Nez, bezveze hejtate stavljanje ogija jer eto JA SAM SMISLIO DOBRU NOGOMETNU PARADIGMU GLEDAJTE KAKO JE ARGUMENTIRAM ,,, ,, ,
On baš i je najpotrebniji za ovakve tekme.

Al mene MANDŽO strašno iritira. Dobar je igrač al 0 mozga. Idiot je mrtvi. :wildboy:
I Srna. Ona kontra kad je Jelavić sam išao prema golu, a ovaj 20 sekundi nije htio dodati i na kraju je sam pucao. Ne moš to kao jebeni kapetan raditi jebemu sve. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #103 : 16. Studeni, 2011., 17:01 »
modrić je rula. Par fantastičnih iznošenja, pogotovo ono kad je nakon kornera uzea balun i promelja ga nekome kroz noge, pa je hamit dobia žuti karton. Ono je bilo fantastično. Također, pranjić na ljevom krilu - genijalan. Mogli smo zabit gol, al imam neki filing da je GOSPA TILA da bude 0-0 jer bi uvik baluni nekako škrbavo dolazili ljudima za šut, na krive noge i tako to. Nesretno malo.

ugl meni vrh bili pranjić, modrić i rakitić
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #104 : 16. Studeni, 2011., 17:10 »
Nez, bezveze hejtate stavljanje ogija jer eto JA SAM SMISLIO DOBRU NOGOMETNU PARADIGMU GLEDAJTE KAKO JE ARGUMENTIRAM ,,, ,, ,
On baš i je najpotrebniji za ovakve tekme.


u ovoj tekmi nismo imali izbora jer kranjčara nema, dujmović ima žute, leko je loLEKO, a ogi ostaje jer eto, boljeg nema. i ok je da je igrao. ja samo kažem da u situacijama kada imamo izbor u obliku dujmovića i rakitića (jer rakitić igra zadnjeg veznog kad igra kranjčar) nikad ne bi trebao igrat ogi.

kaj se tiče srne, on je klasični mangup. znam sve, ja sam najjači spike. apsolutni znalac, ali kad ga ponese atmosfera onda zna imat prenabrijanih poteza koji ne završe dobro. čekam tomečaka. volio bi da se počne razvijat u spektakularnu zamjenu za srnu.

@zvone

pranjić je bio dobar, modrić odličan, a rakitić igrač kojeg moraš imat u igri jer je uvijek opasan (za razliku od vukojevića). i manđo meni svakim danom sve više rula iako se vidi da je tarabast. ali zabit će gol puno češće nego recimo KALINIĆ ili JELAVIĆ pa onda neka ima prednost. i jak je u skok igri. to je važno u osvajanju golmanskih ispucavanja.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9