HCL.HR

Kvalifikacije za Euro 2012

  • 109 Odgovora
  • 11253 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #45 : 08. Rujan, 2010., 10:46 »
sve u svemu bilić je mrtvac.  :wildboy:

ima muda ko orahe. :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #46 : 08. Rujan, 2010., 10:50 »
Srna fejlo malo. Tekma sakala puno.....jej.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #47 : 08. Rujan, 2010., 14:18 »
jučer kad sam došao doma malo sam analizirao igru. i došao do zaključka. ova repka fejla zbog činjenice da je bilić najlošiji izbornik kojeg smo ikad imali. kao prvo, imaš najtalentiraniju skupinu igrača, bolju možda i od `98 a on nemre zabit gol nikome. fejlao je rusiji zabit, ukrajini, grčkoj. on nemre napunit andoru (2:0 u jednoj tekmi).

a zašto. jer je frajer mrljavac. grčka dolazi na maksimir spuštenih gaća, željna te jebene nule. i kaj on napravi. odigra sa jebenim vukojevićem na zadnjem veznom. i ne to. on odigra i sa lukom modrićem na zadnjem veznom. on protiv momčadi s jednim napadačem igra s dva zadnja vezna. čestitam. posao vukojevića u tekmi bio je kao i uvijek kad primiš loptu dat je modriću, u principu uvijek na par metara kratko dodavanje. točno da ga svi mogu zatvorit, pa da ni majstor poput njega nemre niš napravit. da je tu umjesto njega igrao rakitić koji ekšuli i zna dodat loptu, ima više muda i kreativnosti ne bi se modrića tolko zatvorilo.

a onda ono genijalno stavljanje pranjića na desni bok. frajer nemre igrat ni lijevo on ga stavi desno. dobro, čovjek bi rekao, ajde, možda je to da pranjić više ulazi u sredinu, puca ili proigrava... lol. kad je pranjić ikad ikome zabio gol. taj frajer nije pogodio gol od herenvena `91. kao i vukojević, igrač manje na terenu.

s druge strane, tri dana prije lik u latviji pobjedi 3:0 s petrićem na desnom krilu i to mu se pokaže kao dobitna kombinacija, ovaj odigra jednu od najboljih tekmi. isto tako, nije imao modrića pa je igrao rakitić koji mu pokaže da zna i onda, protiv taktički sličnog protivnika s također čvrstim i visokim obrambenim igračima koje treba izigrat lik počne kemijat. vadi tog rakitića i stavlja modrića. pa jebemu mater, zašto ne mogu i modrić i rakitić i kranjčar igrat u istoj ekipi. kaj će ti jebeni zadnji vezni kalibra vukojević u takvoj tekmi. ti moraš stvorit šanse jer drugačije nećeš zabit gol a stavljaš jebenog vukojevića destruktivca unutra. zašto frajer forsa igru s dva zadnja vezna meni je misterija.

frajer je loš trener. loš trener zato što mu nikad niti jedno rješenje, niti jedna taktička finesa nije donijela prevagu. pranjić desno, pokrivač na beku. to je on izmislio, protivno svakoj inteligenciji. to je naš bilić. plus činjenica da je frajer mali pederko bez jajca. pičkica grande maksimal.  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #48 : 08. Rujan, 2010., 15:14 »
bravo davore.  :ementaler:

iako, neslažem se da je najlošiji.  :wildboy: jozić ftw.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #49 : 08. Rujan, 2010., 15:23 »
barić.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #50 : 08. Rujan, 2010., 15:25 »
ćiro.  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #51 : 08. Rujan, 2010., 15:55 »
 :tired:

kriple.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #52 : 08. Rujan, 2010., 15:57 »
 :hiha:

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #53 : 08. Rujan, 2010., 16:02 »
otkaz biliću, dovedite soldu.  :clap:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #54 : 08. Rujan, 2010., 21:24 »
lololo.


Mislim, malo me živcira lik. Mislim, rula mi i to i vjerujem njegovom umeću i to...al jebemu, baš smo mlohavi nekako. S druge strane, tko se nameće kao alternativa? :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

debsy

  • *
  • 121
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #55 : 08. Rujan, 2010., 21:45 »


 ;)

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #56 : 08. Rujan, 2010., 21:48 »


ja sam više za ovu opciju.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #57 : 08. Rujan, 2010., 22:12 »

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #58 : 08. Rujan, 2010., 22:14 »
 :ave: :hihi:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Kvalifikacije za Euro 2012
« Odgovori #59 : 08. Rujan, 2010., 23:04 »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9