HCL.HR

UEFA Liga Prvaka

  • 460 Odgovora
  • 69482 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka 2012/13
« Odgovori #330 : 26. Studeni, 2012., 23:19 »
Brijo sam da je mazohizam navijat za Hajduk, ali ovo buraz.   :wildboy: :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Liga Prvaka 2012/13
« Odgovori #331 : 26. Studeni, 2012., 23:40 »
ovaj dinamo nema smisla. skup s mamićem.

@dreger

da, jer naime, vjerovat ću štangi i kruški iz dubrave kad te INSAJDERSKE informacije bacaju po forumima. oni su ti koji ZNAJU istinu  :tired:

realno, nedavno sam prvi put iz vjerodostojnih izvora čuo neka sranja (ali koja nemaju veze s tvojim rekla kazala druga njemačka liga mafija mambo đambosima) i realno, niš mi se tu ne sviđa. mislim, znao sam i otprije to, govorilo se, ali da je to baš istina i potvrđeno i točno i da nitko tom čovjeku niš nemre ja nezzz.

mamić/10 :wildboy:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka 2012/13
« Odgovori #332 : 26. Studeni, 2012., 23:41 »
Daj ne kakaj Biveru.  ;)

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #333 : 27. Studeni, 2012., 00:14 »
sorry štango! nemoj mi razbit njupalicu  :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #334 : 27. Studeni, 2012., 00:23 »
Sve sto ti znas, znam ja i vise od tog vec godinama.
Ali ono cudis se u 2012 godini tome svemu. Nezz smjesno mi to.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #335 : 27. Studeni, 2012., 01:08 »
a dobro nezz, nije da me previše zanimalo ikad i da sam neki fan dinama. realno, ti si bio boys naravno da si čuo i znao ta sranja jer si bio okružen time. ja sam to promatrao kroz prizmu domaćih medija i to.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #336 : 27. Studeni, 2012., 01:31 »
Al ono išta promatrat kroz prizmu medija je krajnje žalosno.
Mediji kroje mišljenje samo zatucanim ljudima i većini ljudi koji nemaju svoje stavove. Oduvijek me fascinirala ekipa kojoj mediji kroje mišljenje i poglede na život.

 :wildboy:

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #337 : 27. Studeni, 2012., 01:58 »
Jer eto, ti si čole i na tebe mediji ni najmanje ne utječu, al oslobađanje gotovine ti je najsretniji dan u životu.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #338 : 27. Studeni, 2012., 02:21 »
Zato što radim s medijima i znam šta su.
Jedan od da. Zato što znam što to znači svakom ko je bio u strahu za vrijeme rata i znam šta znači ljudima koji su branili ovu zemlju.
Zato što imam sam "ožiljaka" koje sam osjetio na svojoj koži. Zato jer znam.

 :wildboy:

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #339 : 27. Studeni, 2012., 07:05 »
ovaj dinamo nema smisla. skup s mamićem.

@dreger

da, jer naime, vjerovat ću štangi i kruški iz dubrave kad te INSAJDERSKE informacije bacaju po forumima. oni su ti koji ZNAJU istinu  :tired:

realno, nedavno sam prvi put iz vjerodostojnih izvora čuo neka sranja (ali koja nemaju veze s tvojim rekla kazala druga njemačka liga mafija mambo đambosima) i realno, niš mi se tu ne sviđa. mislim, znao sam i otprije to, govorilo se, ali da je to baš istina i potvrđeno i točno i da nitko tom čovjeku niš nemre ja nezzz.

mamić/10 :wildboy:
biver style
e moj biveru nikad od tebe novinara kad toliko generaliziras i kenjuckaš...

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #340 : 27. Studeni, 2012., 10:19 »
ko je rekao da želim bit novinar. tko bi želio bit zadnje dno društva kojeg uvijek hejta pola države bez obzira kaj napisao. jer on voli sanadera a ti si napisao nešto protiv. odavno sam shvatio da nema borbe protiv dregera i ekipe. jer uvijek je netko upućeniji od novinara. nemoguće je da novinar zna baš sve, posebno ako ima 22 godine.

ali, bez obzira na sve, zna da je prvo pravilo novinarstva da ne vjeruješ DREGER ili KRUŠKA ekipi s foruma koja ZNA dinamo. jer eto, oni su navijači pa se pretpostavlja da ZNAJU. to su sranja. jer svi ljudi na svijetu imaju skrivene ambicije, iskrivljenu pamet i drugačije iskustvo. svatko drugačije doživljava sranja. naravno da će jedan DREGER drugačije gledat na mamića i sve što on radi gledat kroz prizmu CIGANA kad je frajeru glavna životna zanimacija TWISTOFFANJE i BAKLJADE.

isto tako, random navijač, ekonomist reći će jebemu, mamić ima zaista super politiku kluba, baš je super

mamić himself, prolly će imat treće mišljenje o sebi kao o superiornoj osobi koja sve radi kak treba, a mafija ga jebe.

i tako. poanta je ne vjerovat jednoj strani bez obzira koliko se to VJEROJATNO i ISPRAVNO činilo. pogotovo ne vjerovat čovjeku koji je neprijetelj onom protiv koga priča.

jel ti sad jasnije? hvala.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #341 : 27. Studeni, 2012., 14:14 »


Ovo je smješno.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #342 : 27. Studeni, 2012., 17:14 »
ko je rekao da želim bit novinar. tko bi želio bit zadnje dno društva kojeg uvijek hejta pola države bez obzira kaj napisao. jer on voli sanadera a ti si napisao nešto protiv. odavno sam shvatio da nema borbe protiv dregera i ekipe. jer uvijek je netko upućeniji od novinara. nemoguće je da novinar zna baš sve, posebno ako ima 22 godine.

ali, bez obzira na sve, zna da je prvo pravilo novinarstva da ne vjeruješ DREGER ili KRUŠKA ekipi s foruma koja ZNA dinamo. jer eto, oni su navijači pa se pretpostavlja da ZNAJU. to su sranja. jer svi ljudi na svijetu imaju skrivene ambicije, iskrivljenu pamet i drugačije iskustvo. svatko drugačije doživljava sranja. naravno da će jedan DREGER drugačije gledat na mamića i sve što on radi gledat kroz prizmu CIGANA kad je frajeru glavna životna zanimacija TWISTOFFANJE i BAKLJADE.

isto tako, random navijač, ekonomist reći će jebemu, mamić ima zaista super politiku kluba, baš je super

mamić himself, prolly će imat treće mišljenje o sebi kao o superiornoj osobi koja sve radi kak treba, a mafija ga jebe.

i tako. poanta je ne vjerovat jednoj strani bez obzira koliko se to VJEROJATNO i ISPRAVNO činilo. pogotovo ne vjerovat čovjeku koji je neprijetelj onom protiv koga priča.

jel ti sad jasnije? hvala.
kao što rekoh, biver style, puno napisano,malo rečeno.

edit:
Uostalom sve se zna...nije to vojna tajna pa kao sad ljudi paranoični.
Niti je to rekla kazala,trla baba lan.
Zorana se u Njemačkoj procesuira zbog suradnje sa mafijom, niti je to čuo kruška,biver,dreger kurac palac nego je to tako.
Zdravka se svi stariji od 20 koji prate priču sječaju, znaju kome je i tko mu je kum, znaju što je napravio od Nike, Eduarda, znaju kada je i na koji način došao u Dinamo, znaju zašto je je Dinamo sada GNK, znaju od kuda Dinamu sva lova.
Što se ekonomske strane priče tice, hej i orobljivanje kladionica je ekonomski prihvatljivo ukoliko te ne uhvate.
Dinamo je laički primjer dioničkog društva a ne nogometnog kluba.
Dinamo je klasični primjer talijanskog modela kupovanja utakmica, prodaja kup utakmica, plačanja sudaca.
To je niti moja mašta, niti prazna priča, to je činjenica, to je nažalost tako. Od kada pratim Dinamo, prvi put gledam situaciju bez osječaja, hladne glave.
Nisam ekonomist, pravnik, ja tvistofam ljude i bacam baklje  :wildboy:, ali ovo nije zdrava ekonomska/moralna/pravna situacija u klubu i oko njega.
« Zadnja izmjena: 27. Studeni, 2012., 17:29 dreger »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #343 : 27. Studeni, 2012., 20:31 »
ok, probat ću u manje riječi jer vidim da se gubiš.

prvo pravilo novinarstva - ne vjeruj nikomu. posebno ne onom tko priča protiv onog koga mrzi.

drugo pravilo - imaš dokaze za to? rado bi ih vidio, zanima me, kad smo već pokrenuli ovo i počeli priču.

nije da ti ne vjerujem, to što kažeš vjerojatno jest istina, ali zanimljivo je da mamiću nitko do sad nije iskopao ništa što bi ga moglo pokopat. na što se vraćamo? na rekla-kazala.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #344 : 27. Studeni, 2012., 20:46 »





ne vjeruj nikomu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9