HCL.HR

UEFA Liga Prvaka

  • 460 Odgovora
  • 68652 Hitova
*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #345 : 27. Studeni, 2012., 20:48 »
Ajme meni, pa dostavljeno je valjda jedno milijun stranica dokaza i čega sve ne u uskok od strane ZZD pa nisu apsolutno ništa napravili, jer se zna da govno drži i zagrebačku policiju i pravosuđe.
Mislim sama činjenica da se članovima kluba neda da biraju članove i sudjeluju u sjednicama skupština, čiji su članovi redom mamićevci btw, govori sama za sebe da je nešto trulo u državi govnarskoj.
Primjera je gro, sjeti se samo cijene stolica za obnovu stadiona i čija firma je obavljala radove. Da je pravna država frajer bi odavno bio u remetincu skupa sa pajdašem tomom i milanom.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #346 : 27. Studeni, 2012., 21:09 »
Ja neznam Biveru, bolje da šutiš, jer postaje tragično ovo.

ok, probat ću u manje riječi jer vidim da se gubiš.

prvo pravilo novinarstva - ne vjeruj nikomu. posebno ne onom tko priča protiv onog koga mrzi.

drugo pravilo - imaš dokaze za to? rado bi ih vidio, zanima me, kad smo već pokrenuli ovo i počeli priču.

nije da ti ne vjerujem, to što kažeš vjerojatno jest istina, ali zanimljivo je da mamiću nitko do sad nije iskopao ništa što bi ga moglo pokopat. na što se vraćamo? na rekla-kazala.

 :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #347 : 27. Studeni, 2012., 23:19 »
Ajme meni, pa dostavljeno je valjda jedno milijun stranica dokaza i čega sve ne u uskok od strane ZZD pa nisu apsolutno ništa napravili, jer se zna da govno drži i zagrebačku policiju i pravosuđe.

jel se to zaista dogodilo. evo, baš sam malo išao istraživat i nigdje nisam našao da je dignuta konkretna tužba. mislim da bi se o tome pisalo po netu. ono što jesam našao je kmečanje ovih iz zajedno za dinamo da INSTITUCIJE rade svoj posao. nema nigdje privatne tužbe. ako je to udruga, njih nezz tisuću il kolko već neka uzme odvjetnika i neka ga tuži. ako ima osnove. ne kužim di je problem. al ne, oni kmeče već dve godine o tome.

u tom slučaju argument 'pravosuđe je na njegovoj strani' je potpuno nevažeći. preveliki bi to bio pritisak da pravosuđe jednostavno odbaci tužbu iza koje stoji par tisuća ljudi.

drugo, ovo za članove skupštine se slažem, mamić radi sve da bi sebi olakšao. njegov jedini problem, osim činjenice da je smeće neodgojeno (al za to ga se nemre tužit), je taj čudni način funkcioniranja kluba. koji je udruga građana, a posluje kao privatna firma. ali zašto ga za to netko ne tuži, ako je to jasno kao dan. ako se zna da je kupio stolce po nekim čudnim uvjetima, zašto ga se za to ne tuži. jel ga se može za to tužit? mislim, ako je on na neki način papirima i skillom uspio napravit to da je dinamo njegova prćija, onda on u svojoj prćiji može uzimat građevince kako hoće. druga je stvar kako je do toga došao i može li mu se dokazat.

žalosno je da je jedini konkretni korak oko mamića napravila torcida kada ga je neki dan tužila zbog onih para koje je dobivao od grada. i eduardo. i LGBT zajednica. di su ti velki dinamovci i njihove tužbe?

poanta priče: manje prrrd, više tužbi.

poanta priče2: ja sam na vašoj strani. jasno je k'o dan da oko mamića nešto smrdi, ali me živcira taj medijski linč na čovjeka koji nema niti jednu pravomoćnu ili nepravomoćnu presudu. "ALI ON DRŽI PRAVOSUĐE!!!1" - čist sumnjam da se naprave konkretni, ujedinjeni i pravi PRAVNI koraci protiv njega da se ne bi našao odvjetnik koji bi ga odveo na sud i sudac koji bi ga osudio.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #348 : 28. Studeni, 2012., 00:04 »
Jesi ti sada sletio na planetu i prvi put došao u hrvatsku?
Kakve tužbe njemu mogu naškodit molim te? Blamiraš se.  :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #349 : 28. Studeni, 2012., 00:09 »
zvučiš kao jedan od onih THEY TOOK OUR JOOOOUBS!! frajera iz south parka  :hihi:

jel ti zaista misliš da se pola milijuna dinamovih navijača odluči na tužbu, da ta tužba ne bi prošla. jel isto tako vjeruješ i da se ameri nisu spustili na mjesec. i ljude guštere. nezz.

prestani se blamirat jer ove TEORIJA ZAVJERE fore moš prodat na twistoff forumima.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #350 : 28. Studeni, 2012., 01:18 »
 :fpalm: :wildboy:

Nezz naivčina si totalna.
Frajeru Mamić je policija, Mamić je sudstvo, Mamić je Hrvatska država, on je MAFIJA. Da nije tako već bi odavno on odgovarao. On diktira sve, ali sve.
Korjene je pustio daleko dublje nego što ti misliš. Meni je sjajno kako ti misliš da "mi" ilitiga dinamovi navijači bilo šta nebi napravili, išli i do krajnih granica, da išta mogu sa tužbom ili nečim drugim.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #351 : 28. Studeni, 2012., 01:58 »

Frajeru Mamić je policija, Mamić je sudstvo, Mamić je Hrvatska država, on je MAFIJA. Da nije tako već bi odavno on odgovarao. On diktira sve, ali sve.
Korjene je pustio daleko dublje nego što ti misliš. Meni je sjajno kako ti misliš da "mi" ilitiga dinamovi navijači bilo šta nebi napravili, išli i do krajnih granica, da išta mogu sa tužbom ili nečim drugim.


da, hrvatsko pravosuđe imalo je hrabrosti osuditi bivšeg premijera Sanadera, no Mamić je puno veća MAFIJA  :fpalm: :fpalm:

realno, da su ikakav dokaz našli, to bi odavno novi ministar sporta iskoristio

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #352 : 28. Studeni, 2012., 02:41 »
 :wildboy: na sve

+ liga prvaka topik  :(

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #353 : 28. Studeni, 2012., 11:01 »
ovi argumenti "nema dokaza, nema nijedne tužbe" nemaju smisla.
to isto moš reći za milijun njih u hrvatskoj i onda se praviti slijep i gluh i ostaviti ih na miru, zato što "nema dokaza".
zapravo, isto to je i al capone znao govoriti. hej nemate dokaza protiv mene, vidite da sam čist.

zašto ne pretpostavit da je to jednostavno MAFIJA? kao da je to nešto samo u filmovima moguće.
 
i uspoređivati sanadera, sad kad nema moć, s takvim tipovima je glupo, tj. uopće nije ista stvar.

Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #354 : 28. Studeni, 2012., 12:11 »

Frajeru Mamić je policija, Mamić je sudstvo, Mamić je Hrvatska država, on je MAFIJA. Da nije tako već bi odavno on odgovarao. On diktira sve, ali sve.
Korjene je pustio daleko dublje nego što ti misliš. Meni je sjajno kako ti misliš da "mi" ilitiga dinamovi navijači bilo šta nebi napravili, išli i do krajnih granica, da išta mogu sa tužbom ili nečim drugim.


da, hrvatsko pravosuđe imalo je hrabrosti osuditi bivšeg premijera Sanadera, no Mamić je puno veća MAFIJA  :fpalm: :fpalm:

realno, da su ikakav dokaz našli, to bi odavno novi ministar sporta iskoristio

Daj se zapitaj. Presveti ti je sve servirao.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #355 : 28. Studeni, 2012., 12:42 »
Biveru ne vjerujem da si tolko naivan. Stvarno ko da si opal s marsa.
Ne treba njega nitko iz ZZDa tužit, jer on već SAD krši zakon, a da ne pričam kolko puta je prekršio statut kluba kojeg btw nisu htjeli objavit dosta dugo. Da institucije stvarno rade svoj posao on bi već bio u zatvoru kolko god to otrcano i patetično zvučalo.

Frajer je uništio Dinamo, uništio je hrvatski nogomet, ne trebaju ti 'insajderske informacije' da bi to shvatio.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #356 : 28. Studeni, 2012., 12:57 »
ovi argumenti "nema dokaza, nema nijedne tužbe" nemaju smisla.
to isto moš reći za milijun njih u hrvatskoj i onda se praviti slijep i gluh i ostaviti ih na miru, zato što "nema dokaza".
zapravo, isto to je i al capone znao govoriti. hej nemate dokaza protiv mene, vidite da sam čist.

zašto ne pretpostavit da je to jednostavno MAFIJA? kao da je to nešto samo u filmovima moguće.
 
i uspoređivati sanadera, sad kad nema moć, s takvim tipovima je glupo, tj. uopće nije ista stvar.


ali imao je veću moć pa je se svejedno povukao kad je čuo da slijedi tužba protiv njega  :fpalm:

meni je jasno da je mamić bog i batina u dinamu, da je njegova posljednja i jedina na svakoj skupštini dinama, ali uspoređivati ga s mafijom te tvrditi da u šaci ima pravosuđe je smješno.
I svakoh časa dok ovo pišemo Mamić će poslati svoje plaćene ubojice da nas uklone jer smo shvatili da je on EVIL  :hiha2:
Realno, tip je seljober i zato ga nitko ne voli i svi pokušavaju pronaći samo malu izliku da ga udalje od dinama, ali se on uvijek izvuče uz pomoć vaših šupljih zakona (primjer sin menadžer)

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #357 : 28. Studeni, 2012., 14:59 »
Biveru ne vjerujem da si tolko naivan. Stvarno ko da si opal s marsa.
Ne treba njega nitko iz ZZDa tužit, jer on već SAD krši zakon, a da ne pričam kolko puta je prekršio statut kluba kojeg btw nisu htjeli objavit dosta dugo. Da institucije stvarno rade svoj posao on bi već bio u zatvoru kolko god to otrcano i patetično zvučalo.

Frajer je uništio Dinamo, uništio je hrvatski nogomet, ne trebaju ti 'insajderske informacije' da bi to shvatio.

pa sve to stoji, ali ja zaista ne vjerujem da je jedan frajer iz DINAMA može imat tolku moć da prilikom takvih 'očitih' kršenja zakona ga nemre zatvorit jedan ministar koji mu je nadređen. ili predsjednik pravnik. ili premijer. jednostavno ne vjerujem da ga, ako su već oni pićke, da se nemre 500.000 navijača ustat i podić tužbu protiv njega. ili ga iscipelarit i pustit da sam ode.

ne vjerujem.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #358 : 28. Studeni, 2012., 17:20 »
ovi argumenti "nema dokaza, nema nijedne tužbe" nemaju smisla.
to isto moš reći za milijun njih u hrvatskoj i onda se praviti slijep i gluh i ostaviti ih na miru, zato što "nema dokaza".
zapravo, isto to je i al capone znao govoriti. hej nemate dokaza protiv mene, vidite da sam čist.

zašto ne pretpostavit da je to jednostavno MAFIJA? kao da je to nešto samo u filmovima moguće.
 
i uspoređivati sanadera, sad kad nema moć, s takvim tipovima je glupo, tj. uopće nije ista stvar.


ali imao je veću moć pa je se svejedno povukao kad je čuo da slijedi tužba protiv njega  :fpalm:

meni je jasno da je mamić bog i batina u dinamu, da je njegova posljednja i jedina na svakoj skupštini dinama, ali uspoređivati ga s mafijom te tvrditi da u šaci ima pravosuđe je smješno.
I svakoh časa dok ovo pišemo Mamić će poslati svoje plaćene ubojice da nas uklone jer smo shvatili da je on EVIL  :hiha2:
Realno, tip je seljober i zato ga nitko ne voli i svi pokušavaju pronaći samo malu izliku da ga udalje od dinama, ali se on uvijek izvuče uz pomoć vaših šupljih zakona (primjer sin menadžer)

Baš si smješan, jer baš je to tako kako sam reko. ZAŠTO INAČE NEBI NAJEBO? Kriste ko da s nevjernim tomama pričam.  :wildboy: :wildboy:

MAFIA JE KUIŠ BURAZ!?

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #359 : 28. Studeni, 2012., 17:25 »
@biver

Hrvatsko pravosuđe u slučajevima gospodarskog kriminala teže vrste, ne govorim sada o malverzacijama u sitnim obrtima, vec o igračima tipa Mamić, Kutle, Todorić i corp. radi po principu, aha nama sada nije u interesu procesuirat Mamića, jer kontrolira xy toga, iza njega stoji taj i taj, ok, neće biti procesuiran.
Nađemo pravnu rupu, odbacimo dokaze, zataškamo stvar, gg, zdravo-doviđenja.
Kada Mamić stane nekome ozbiljnijem igraču na žulj, pa pa maminjo, optužnica, policija na vrata, dobar dan-dobar dan, 15 godina Lepoglave, ćao đaci.
A sada ti meni reci da iz dosadašnjih slučajeva i povjesti moderne RH ovo nije način funkcioniranja RH pravosuđa onda nemam više o čemu razgovarat.
Jer u tome je korijen, PRAVOSUĐE I VOLJA ZA PROCESUIRANJEM.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9