HCL.HR

UEFA Liga Prvaka

  • 460 Odgovora
  • 68643 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #360 : 28. Studeni, 2012., 17:43 »
Baš si smješan, jer baš je to tako kako sam reko. ZAŠTO INAČE NEBI NAJEBO? Kriste ko da s nevjernim tomama pričam.  :wildboy: :wildboy:
MAFIA JE KUIŠ BURAZ!?
ja sam u pravu, jer baš je tako kako sam reko. odličan argument. povlačim se iz ove rasprave jer si me potukao do koljena  :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #361 : 28. Studeni, 2012., 18:28 »
Ti nevjeruješ nešto što je tolko očito, da je smješno uopće nevjerovat to.  :ave:
Odlično je netko povuko referencu sa Al Caponeom.

To je bit svega.
« Zadnja izmjena: 28. Studeni, 2012., 18:29 Cole »

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #362 : 30. Studeni, 2012., 00:08 »
Citat:
Ćiro je za Mamića izjavio:

- On je kriv za sve što se događa u hrvatskom nogometu. Otjerao me, jedva je čekao da odem. On kontrolira hrvatski nogomet. Gori je od afričkih diktatora.





Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #363 : 30. Studeni, 2012., 00:48 »
Baš si smješan, jer baš je to tako kako sam reko. ZAŠTO INAČE NEBI NAJEBO? Kriste ko da s nevjernim tomama pričam.  :wildboy: :wildboy:
MAFIA JE KUIŠ BURAZ!?
ja sam u pravu, jer baš je tako kako sam reko. odličan argument. povlačim se iz ove rasprave jer si me potukao do koljena  :kava:

Ownao suradnik suradnika, a oba... suradnici? :hihi:
Oprosti don čoleone, al tko može ozbiljno shvatit retaje koji PALE STOLICE xD BACAJU BAKLJE xD i općenito nemaju mozga?


I kad već spominjete Al Caponea, nećete vjerovat - al on je završio u zatvoru.  :ave:


I da ne bi bilo sad i ovo i ono, vjerujem ja da je on jako kriminalno djelovao i da bi triba bit u zatvoru i da ima JAKO JAKO SNAŽNE veze, al realno, bilo koga se može srušit. I virujem da hoće, prije il kasnije.
« Zadnja izmjena: 30. Studeni, 2012., 00:49 nije_zvone »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #364 : 04. Prosinac, 2012., 23:02 »
Slavlje na kraju tekme  :ave: Čini mi se da se na sekundu vidlo kak netko pleše gagnam style  :wildboy:

*

prijatelj

  • *
  • 92
  • fps games
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #365 : 05. Prosinac, 2012., 10:50 »
je, glupi vrsaljko je plesao

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #366 : 05. Prosinac, 2012., 11:52 »
Dinamo dotiče nova dna svake godine.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #367 : 05. Prosinac, 2012., 12:12 »
da, jer se vi realno nebi veselili da ste nakon 11 utakmica osvojili bod  :tired:

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #368 : 05. Prosinac, 2012., 12:34 »
Jedno se veselit a drugo je PLESAT ISPRED PUBLIKE i slike delirijia iz svlačionice stavljat na internet, ko da si osvojio jebenu ligu prvaka.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #369 : 05. Prosinac, 2012., 12:35 »
link?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #370 : 05. Prosinac, 2012., 12:39 »
Bas.... bijedno  :wildboy: al stvarno.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #371 : 05. Prosinac, 2012., 12:44 »
nezzz, vi više niste vrijedni ni za komentar, imate pojam o nogometu kao zvonko alač  :chair:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #372 : 05. Prosinac, 2012., 13:12 »
Isuse kriste smaraš al totalno.
Ako je netko tu kompetentan govorit o Dinamu onda sam ja, prošao s njim desetke tisuća km. Slažem se apsolutno za zvoneom. Dno dna jebenog.
Da je Dinamo u americi, napravili bi talk show i sprdali se s njim na svakodnevnoj bazi.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #373 : 05. Prosinac, 2012., 13:23 »
ti da si pravi navijač dinama kao što se deklariraš nebi pričao gluposti nego bi bio sretan zbog dobre utakmice tvog kluba.

i ta spika prešao dur km i slično.... dok sam bio u zg-u, bio sam na sve do jednoj utakmici HNL-a i tada Europa lige i da sam sad u zagrebu, sinoć bih sigurno sjedio na tom stadionu, a n gledao utakmice u kino mosoru/birtiji/kući

i sad samo čekam tvoje bbb očitovanje, ja neću dok je mamić bla bla... to samo pokaziva koliki si navijač dinama

jebo vas mamić, bandić, sudci, hns, što ne odete pogledat tu utakmicu radi svog dinama

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #374 : 05. Prosinac, 2012., 13:46 »
Ta PRIPADNOST klubu me mrvu rastuzuje. Gledam nogomet jer me zabavlja. Osobno favoriziram Man Utd jer mi je drag klub i njihove su mi pobjede najsladje, al radije cu pogledat nezz,,, Swansea ako ima dobru tekmu na rasporedu.

Ocu rec cilj je zabavit se, jel. Ne proglasavat svoj smisao postojanja deranjem na tribinama i prolijevanjem znoja i krvi za SVOJ klub.

Mislim, daleko od toga da zivim kraj veceg/zanimljivijeg stadiona da nebi isao na tekmu. Da zivim u Manchesteru isao bi garant svaki drugi vikend na tribinu valjda, al isto bi to radio i da se nadjem u Londonu i u Newcastleu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9