HCL.HR

UEFA Liga Prvaka

  • 460 Odgovora
  • 68651 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #375 : 05. Prosinac, 2012., 13:49 »
Zato što moj dinamo više ne postoji, ukraden je i više neznam dal ću ga ikad vidjet. Nemoj mi držat terapije tu sa "sad samo čekam tvoje bbb očitovanje, ja neću dok je mamić bla bla... to samo pokaziva koliki si navijač dinama". Nebi shvatio ti te stvari buraz. A Dinamo već duže vrijeme gubi svoj identitet, a sada ga više ni nema. Ostao je samo taj grb i ime. 99% igrača su debili koji baš ništa ne kuže i kada pomisliš da ajde bar ti juniori su neiskvareni još, dobiješ kurac, jer je kod njih još gore stanje u bulji. Sve oko tog kluba je toliko negativno da mi ne pada na pamet ga sada pratit.

Ja sam zbog tog načina života skoro propao, kako financijski tako i kao osoba i smatram se kompetentnim srat po bilo čemu. Ja znam zašto sam prestao sa svime time i drago mi je, jer sam doveo si red u život. "ti da si pravi navijač dinama kao što se deklariraš nebi pričao gluposti nego bi bio sretan zbog dobre utakmice tvog kluba. " Takav stav imaš jer sve površinski gledaš i kada bi stavili na stol koje tebe stvari vesele i koje su mene stvari veselile u vezi nogometnih utakmica, nikad ti više na pamet nebi pala takva rečenica, jer bi shvatio da pričaš s nekim ko je bezuvjetno volio taj klub na -20, na kiši, bez prebijene lipe 2000 km daleko od kuće, jer je zadnje pare kompićima koji su se snašli doć nekako tamo di je i klub, ali eto gladni su. Sit sam odavno terapija koje su mi pružali i doma i na poslu i u društvu. Voljet nogometni klub, pogotovo dinamo je najteža stvar na svijetu, jer on je prepreka svemu onome normalnom. To je mazohizam koji se plaća živcima i zdravljem. I to što netko prati samo domaće utakmice, neznači ništa.

 ;)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #376 : 05. Prosinac, 2012., 13:57 »
e pa to bih i ja radio da sam u Zagrebu ili Milanu, jer nije ni blizu isti doživljaj gledat xy utakmicu na tv-u ili uživo na stadionu.

i da, išao sam i na koju utakmicu Hajduka kad je igrao u Europi, iako sam navijač dinama, budući da s autom do splita imam kakvih sat i kusur vremena

ali mi je bzvz ova atmosfera oko dinama, ono, ok, dinamo ima 1 bod, no i jedan prvak francuske ima 2 boda, a klub s najvećim proračunom 3 boda, pa su opet imali navijača na svojim tribinama

i glupa mi je ova cijela borba, ono, i navijači manchestera su bili protiv vlasnika kluba, ali old traford nikad nije bio prazan, oni su na stadion došli navijat za sebi drag klub

@cole nezzz, mi jednostavno nemamo isto poimanje dinama i glupo mi je sad ulazit u ikakvu dublju raspravu što se tiče toga, pokušat ću više ne komentirat nogomet topik, jer mi se neda vodit nepotrebna borba. tebi svaka čast na gostovanjima. živio ti meni  :hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #377 : 05. Prosinac, 2012., 14:10 »
Navijači manchestera koji su bili protiv vlasnika, više nisu kročili na stadion, nego su osnovali svoj klub.
Ja sam za rasprave, ali "ti da si pravi navijač..." su zbilja terapije koje mi se nedaju slušat.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #378 : 05. Prosinac, 2012., 14:23 »
Rulež tekma jučer,vjerovatno jedna od najlošijih tekmi koje sam gledao zadnje vrijeme.

Krsto <3 rula
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #379 : 05. Prosinac, 2012., 14:47 »
Jebote opet MAMIĆ rasprava. Nije uopće u tome bit već - ako jedna ekipa osvoji 1 bod u ligi prvaka i drugu godinu zaredom ispada bez dvojbe, kako može bit SRETNA i u deliriju? To je jednostavno ne poštovanje samog sebe. Predstavljanje sebe ka smeće kojem je povjesni uspjeh osvojit bod u ligi prvaka! VAU!
Pa i jebeni NORDSJALLAND ima remi i golove u skupini koja je dosta teža od ove dinamove.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #380 : 05. Prosinac, 2012., 14:50 »
Point.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #381 : 05. Prosinac, 2012., 15:41 »
ekipa nije sretna zbog toga što je izgubila 5 utakmicu, igrači se raduju što su ZASLUŽENO izvukli remi u zadnjim sekundama utakmice, realno, bilo tko od vas da je igrač i da se trudi bezuspješno 90 minuta i onda postigne gol u 90+ minuti bi skakao od sreće, jbm jeste vi ikad igrali nogometa/lopte/baluna

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #382 : 05. Prosinac, 2012., 15:52 »
nhf al pričaš baš besmislice, tako baš nitko ne razmišlja.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #383 : 05. Prosinac, 2012., 15:58 »
Ja ne znam, ak ovo nije jadno da jadnije ne može bit onda ništa nije.



I još onaj mrtvi vrsaljko OPA GANGAM STAJL.
Užas.

URED: evo ga  :fpalm:


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #384 : 05. Prosinac, 2012., 16:01 »
ekipa nije sretna zbog toga što je izgubila 5 utakmicu, igrači se raduju što su ZASLUŽENO izvukli remi u zadnjim sekundama utakmice, realno, bilo tko od vas da je igrač i da se trudi bezuspješno 90 minuta i onda postigne gol u 90+ minuti bi skakao od sreće, jbm jeste vi ikad igrali nogometa/lopte/baluna

Ti baš ništa ne kužiš.  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #385 : 05. Prosinac, 2012., 16:01 »
@gangam stajl

koja bruka.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #386 : 05. Prosinac, 2012., 16:12 »
povlačim se, vi ste u pravu, dolje dinamo, smrt pobijedi i slavlju  :hug  :thumbs:

kajzrsefajrot out

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #387 : 05. Prosinac, 2012., 16:15 »
Smješno je zapravo da ne kužiš da je to jadno i bijedno...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #388 : 05. Prosinac, 2012., 16:18 »
Smješno je zapravo da ne kužiš da je to jadno i bijedno...
meni ste vi smješni, al ok, neam volju za raspravom, ajmo sad vodit ljubav, a ne cyber rat  :hug


*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #389 : 05. Prosinac, 2012., 16:38 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9