HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 120770 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #900 : 18. Ožujak, 2018., 13:36 »
Po meni njemu je NBA karijera tek sad počela... Da bar od ovog gore nemože...

Ante Zizic vs Bulls Full Highlights (14PTS 6REB 1BLK) March 17, 2018 - YouTube

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #901 : 19. Ožujak, 2018., 13:36 »
Playoff je uskoro tu... jel se iko usudi prognozirati ko će predstavljati Zapad, a ko Istok u finalu? :D

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #902 : 19. Ožujak, 2018., 20:18 »
Playoff je uskoro tu... jel se iko usudi prognozirati ko će predstavljati Zapad, a ko Istok u finalu? :D
Ja znam tko nece  :mrgreen:

GSW-Boston

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #903 : 19. Ožujak, 2018., 23:32 »
Playoff je uskoro tu... jel se iko usudi prognozirati ko će predstavljati Zapad, a ko Istok u finalu? :D
Ja znam tko nece  :mrgreen:

GSW-Boston

Boston ne, nažalost, pregaziše ih ozljede.  Golden State ni pijan ne bih otpisao.  :fpalm: Trojka (tj. splash familija, sad kad je i zmija Durant tu, nisu više splash braća) će im se vratiti do pocetka playoffa. Eh, ako baš sva trojica potpuno izgube ritam i flow, ili ako ne budu na 100% (šanse za to su minimalne u najboljem slucaju), onda Houston ima odlicne šanse da ih sruši. Iako ne vjerujem ni u Paula, ni u Hardena. A posebno ne u D'Anthonya. Ako se Golden Stateova trojka vrati na onaj nivo, Houston može biti presretan ako izvuku dvije tekme.  :mrs:   

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #904 : 20. Ožujak, 2018., 00:48 »
Moja prognoza je Boston - GSW finale.

Kad sam rekao znam tko nece, mislio sam na Cleveland i Houston :mrgreen: ali bit ce napet playoff pogotovo na Zapadu, iako ni Istok nece biti los.


Edit, eno Zizic opet igra odlicno u ovom prvom poluvremenu.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #905 : 20. Ožujak, 2018., 12:18 »
Moja prognoza je Boston - GSW finale.

Kad sam rekao znam tko nece, mislio sam na Cleveland i Houston :mrgreen: ali bit ce napet playoff pogotovo na Zapadu, iako ni Istok nece biti los.

Edit, eno Zizic opet igra odlicno u ovom prvom poluvremenu.

Oops.  :ementaler: Mislio sam da si na ta dva tima mislio da neće.  :loludara: Boston bez Haywarda, Smarta, Theisa, da ode do kraja?  :ne: :ne: Još će navodno i Kyrie propustit playoff. Toronto jedini ima dobre izglede da u nekoj sedmoj tekmi na krilima navijaca izvuku 4-3. Pod uslovom da se ne vrate na iso i hero košarku. :D

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #906 : 26. Ožujak, 2018., 14:06 »
Drago mi je da su Phillysi osigurali playoff i da bumo gledali Daria i dalje  :ementaler:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #907 : 30. Ožujak, 2018., 14:11 »
Drago mi je da su Phillysi osigurali playoff i da bumo gledali Daria i dalje  :ementaler:

Izgubili su Embiida na 2-4 sedmice zbog frakture. Vrlo teško mogu u drugu rundu bez njega, protiv Washingtona ili Milwaukeea tj. a protiv Cavsa nemoguće.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #908 : 31. Ožujak, 2018., 14:04 »
A vidio sam.

A gle sve je moguce...to je ipak NBA - Where amazing happens
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #909 : 31. Ožujak, 2018., 22:00 »
Nisam baš stigao pratit zadnjih mjesec dana NBA kao do tada, no vidim naši su u formi života. Babo, Šiši i Hezonja rulaju i cijeli NBA im baš daje puno medijskog prostora! Sviđa mi se kako igraju i Pacersi koji stvarno daju maksimum i zasluženo su u playoffu te Phila koja je stvarno ono trust the process dovela do savršenstva. Šteta za Embiida, no vjerujem kako se vraća poslije prve runde. Toplo im želim da prođu prvu rundu. Volio bih također da se Pacersi i Phila izbjegnu u prvoj rundi, da obje momčadi gledamo što duže u playoffu.

GSW su u velikim problemima, ali zbog tih problema neki igrači su iskočili. Cook je nevjerojatan, brojke koje postiže u zadnjih nekoliko utakmica su impresivne. Mislim da su zgoreli za ovaj naslov, no nikad ih se netreba otpisati. Houston melje i mislim da se ove godine titula vraća u Houston. Imaju nevjerojatno jaku ekipu! Portlandu mislim da treba jedan jedini igrač kako bi se borio za naslov, jer su jebeni! Spursi nemaju Leonarda i nemaju šanse. Volio bih da Clippersi preskoče Pelicanse...

Sad bu zanimljivo još ima 8-9 utakmica do kraja regularne sezone!

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #910 : 31. Ožujak, 2018., 22:29 »
Općenito u zadnje vrijeme igrači sa naših prostora su nevjerovatno dobri u najjačoj ligi svijeta,što se tiče ovih glavnih kandidata za naslov bio sam uvjeren i da pokraj odličnih Rocketsa ove sezone da Golden State to uzima,no s obzirom na sve ove povrede dajem mnogo više šansi rekreativcu Hardenu i ekipi.
Iako mislim da uz sve probleme koje je Oklahoma imala u svojoj igri u dosadašnjem regularnom dijelu sezone imaju šanse da doguraju do finala konferencije,imam osjećaj da će to bolje izgledati u play-offu s obzirom na njihove igrače.
Sigurno najveće iznenađenje na zapadu je ekipa Portlanda kojoj skidam kapu,ljudi sa tri igrača dogurali do sjajne serije i trećeg mjesta ali baš zbog tog nedostatka širine u ekipi ne vidim da mogu dalje od polu-finala konferencije.

S druge strane na Istoku će biti žestoko,Toronto je opet uspio odraditi sezonu bolju od prethodne što nisam očekivao,svake godine su sve bolji i sad su stvarno na vrhunskom nivou i mislim da su mnogo ozbiljnija ekipa da naprave najveći rezultat do sad.
Boston mi je jako draga ekipa koja je pokazala ogroman karakter,ljudi bez pola igrača nizaju pobjede u sjajnim utakmicama i šteta baš na sve te povrede jer to će sigurno predstavljati problem u pohodima na Cleveland i Toronto.
Što se tiče Cavs-a,tu je LeBron James a samim time sve je jasno,treba biti baja pa ih dobiti četiri puta bez obzira koliko loše je to izgledalo ove sezone za njih.

James Harden je sigurno MVP ove sezone,sasvim zasluženo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #911 : 08. Travanj, 2018., 06:26 »


Na istoku gotova stvar, imamo 8 momčadi koje su osigurale playoff.
Nakon ozljede Kyria, Boston je izgubio sve šanse za nekakvu prevagu s jačim momčadima.
Od sada drukam 100% za Šišija i ekipu.



Zapad; tri momčadi se još uvijek bore za playoff.
Najviše bih volio da prođu Minnesotta i OKC; Denver je počeo jako igrat zadnjih par utakmica!
Bit će to tijesno!

Ako ću biti iskren i subjektivan, volio bih da naslov uzme Phila što bi bilo ravno čudu; ili Houston!
Hoću da brada ima prsten; CP3 isto. <3

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #912 : 10. Travanj, 2018., 08:06 »
Tek sam sad shvatio da Denver igra zadnju utakmicu protiv Minnessotte!
Denver je u ogromnom naletu s šest pobjeda zaredom, tko dobije ovu utakmicu ulazi u playoff!
Izravan obračun!

 

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #913 : 10. Travanj, 2018., 16:52 »
MIN vs DEN utakmica u PO modeu :mrgreen:


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9