HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 120339 Hitova

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #916 : 12. Travanj, 2018., 15:48 »
Ajmooo

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #917 : 12. Travanj, 2018., 15:59 »
Ludilo je bio ovaj rasplet zadnjih par dana.

Baš mi je žao Denvera i ludog Jokica :(
Neka, navijam za Cavse zbog Žiže i deff za Phillyse...ajmo Dario  :ave:

bit ce jeben playoff, dugo nije bilo ovako tijesno na zapadu
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #918 : 12. Travanj, 2018., 19:31 »
Sad kad znamo matchupse, ono najsladje:

Tor - Wsh  | Tor u 5 ili 6, Toronto mnogo bolja klupa, coaching, Washingtonu već par godina fali samo onaj jedan završni piece da se pohrvaju sa LeBronom, moguće ujedinjenje Walla i Cousinsa na ljeto?
Cle - Ind | Cle u 6, Zanimljivije bi bilo da su dobili Miami, ali ocekujem otpor Pacersa
Phi - Mia | Phi u 5, Philly ne bi trebao imati nekih većih problema
Bos - Mil | Mil u 5 ili 6, Antetokounmpo je imao dosta sreće sa  #7 seedom, no ionako ih Cavsi cekaju u drugoj rundi...

Hou  - Min  | Hou sweep, Kratko i jasno  :hihi:
Okc - Uta | Okc u 6 ili 7, Za mene najzanimljiviji par, no, kao veliki fan Thundera nadam se da će big 3 prevagnuti  :approve
Por - Nop  | Por u 6, Backourt prevaga, da su Pelsi ostali sa Boogijem igrali bi sa Utahom na mjestu Portlanda, a koji bi tek to okršaj bio u drugoj rundi protiv Rocketsa...  :ementaler:
Gsw - Sas | Hmm, tricky tricky  :mrgreen: Gsw u 6 ili 7, All eyez na #35, po meni ima dovoljno da ode do finala i bez da se Curry vrati, al' da Pop nekim cudom izbaci Warriorse, zacementirao bi titulu najboljeg trenera ikad
 






*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #919 : 12. Travanj, 2018., 22:23 »
Jel ko gledao Jokića kak šutira ove trice? Đizus krajst.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #921 : 13. Travanj, 2018., 08:48 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #922 : 13. Travanj, 2018., 09:32 »
Westbrook has spoken.

"Da igrači mogu imati 20 ili 15 jebenih skokova na svakoj utakmici, imali bi. Ljudi koji pričaju da nabijam statistiku bi trebali pokušati napraviti to i viditi koliko je to teško. Umoran sam od slušanja istih priča; nabija statistiku, krade skokove i ostala sranja. Izađem igrati i ulovim loptu brže nego što ju netko drugi ulovi. I to je to. Ako ju ne želiš, ja ću ju uzeti. Jednostavno je. Ponosim se onim što radim na parketu. Moj posao je da radim sve; zabijanje, skakanje, dodavanje, i to radim. Svaku noć. I nitko to ne radi bolje od mene"

<33333333333333333333333333333

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #923 : 13. Travanj, 2018., 11:07 »
Westbrook has spoken.

"Da igrači mogu imati 20 ili 15 jebenih skokova na svakoj utakmici, imali bi. Ljudi koji pričaju da nabijam statistiku bi trebali pokušati napraviti to i viditi koliko je to teško. Umoran sam od slušanja istih priča; nabija statistiku, krade skokove i ostala sranja. Izađem igrati i ulovim loptu brže nego što ju netko drugi ulovi. I to je to. Ako ju ne želiš, ja ću ju uzeti. Jednostavno je. Ponosim se onim što radim na parketu. Moj posao je da radim sve; zabijanje, skakanje, dodavanje, i to radim. Svaku noć. I nitko to ne radi bolje od mene"

<33333333333333333333333333333

Uvijek ću biti siguran da je Russell najbolji PG u prvih 45 minuta, ali isto tako i da je najgori PG u zadnje 3... otići od ovakvog tipa može samo osoba koja ga ne voli u zadnje 3, i na tome grade izliku kako on nije superstar, samo još jedan stat-padder, ignorirajući onih takoreći nebitnih 45. On je najveći winner još od dana Kobea i Mj-a. Kad ti sa 6"3 nadskocis u sezoni tzv. Kralja Jamesa, braću Gasol, Antetokounmpa, Adamsa, to vrišti koliko srce imaš. Možeš mi reći da ne zna kako pobijediti, da ne zna igrati point-guarda kad treba, ali nikad osporiti njegovo srce, beskrajni vulkan energije, bijesa, mentalitet ubojice. You can't teach effort.

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #924 : 13. Travanj, 2018., 19:38 »
Westbrook je igracina ali bas forsira ovaj TD  :D

James bi svaku noc mogao imati TD da zeli. Ekipa mu se sklanja da bi on kupio skokove ali djeci za 10-15 godina ce biti fino citati da je Westbrook imao b2b sezonu TD prosjek. :ave:

Volio bi vidjeti Philu u finalu a to nije ni nemoguce.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #925 : 16. Travanj, 2018., 01:21 »
Opalaaa, Indy na celu sa Oladipom srušila Cavse.  :fpalm: :fpalm: Stephen A Smith je poceo vrlo rano sa "he doesn't have enough help" izlikom.  :hihi: Evo najvećeg razloga zašto nikad ne bih bio Jamesov suigrac (a većina njegovih slijepih fanova tvrde da je bolji suigrac, a i osoba od Jordana): kada Cleveland pobjedjuje, kad je sve u redu, dok ruže cvjetaju, svi daju sav kredit Jamesu "najbolji na planeti, cini suigrace boljim, bla bla bla..", a kad Cleveland upadne u probleme, bilo rezultatske ili ne, tj. on or off the court, i kada gube, oh odjednom "on nema dovoljno pomoći, weak roster, sve role igraci, nema trenera, organizacija se vodi loše, imaju groznog vlasnika etc.". Upravo zbog toga on neće biti ni u top 5 all-time igraca za mene.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #926 : 16. Travanj, 2018., 18:13 »
Nitko baš ne spominje možda najbolju NBA obrambenu partiju Bojana Bogdanovića protiv Cavsa u prvoj tekmi!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #927 : 21. Travanj, 2018., 22:14 »
Babo uništio Cavse i Lebrona!
Bolesna partija u obrani i u napadu...
Odličan duel BABO-JAMES.

Bojan Bogdanovic Full Game 3 Highlights Pacers vs Cavaliers 2018 Playoffs - 30 Points, DAGGER! - YouTube

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #928 : 26. Travanj, 2018., 04:12 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #929 : 26. Travanj, 2018., 13:24 »
Baš je upalio MVP mod.
Nego nezz, on dok igra u zadnje vrijeme kao da je lakši 20 kg nego što jest.
Ko leptirić skakuće, a takva masa i atleta, fakat je tajni projket američke vlade.

Nesumnjivo ćemo ga gledat u Avengersima jednog dana kad odluče ipak snimat još.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9