HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 120833 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #930 : 26. Travanj, 2018., 14:19 »
Utah Jazz vs Oklahoma City Thunder Full Game Highlights / Game 5 / 2018 NBA Playoff

Utah imala prednost od 20-ak poena,za par minuta sve prosuli. Westbrook 45 pts :o

#JoeInglesMVP

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #931 : 26. Travanj, 2018., 15:38 »
Playoff je superzanimljiv.
Osim što drukam maksimalno za Philu i Pacerse, htiob da i Boston rokne što dalje može...
Žao mi je već drugu tekmu za redom Indiane koja stvarno igra jako jako dobro i iznenađenje su i regularne sezone i ovog playoffa.

Ali Lebron je upalio doslovce MVP mod zadnju utakmicu...

NOLA rula i bez Cousinsa, nisam mislio da ću vidjet metlu u seriji protiv Blazersa.
Super zanimljiva tekma između Utahe i OKC-a, stvarno maestralno drugo poluvrijeme Westa i ekipe...

Houston očekivano pomeo vukove...
Ante je predobar igrač da bi ostao u Bucksima, mislim da to nije nikome u interesu...

Wizarsi me iznenadili malo, nedaju se u toj seriji, no mislim da Toronto ipak ide dalje...

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #932 : 27. Travanj, 2018., 17:56 »
Gledao simultano petu tekmu cavsa i pacersa i utah i oklahome.

Da ga jebeš James nije normalan, sad fakat mogu zašutit svi koji vele da nije clutch igrač.
Zgubit loptu, skinut kelju i tricu za win sve unutar manje od 30 sec... :ave:

Gledam usporeni video iz drugog kuta. NA kraju krajeva nije ni bio OVERTURN Jamesa, iz drugog kuta se vidi kak je Young dirao loptu, dobila je spin pala malo iza crte (out) i onda se vratila prema unutra u Ljebrona i van. Ma luda tekma...

A Utah vs Oklahoma ?  :ave:
Baš ludilo tekma. Prvo jedni naprave 25 nula seriju pa onda drugi lol
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #933 : 28. Travanj, 2018., 06:40 »
Još nemogu doć k sebi kakvu su partiju pružili Pacersi i izborili sedmu utakmicu protiv Cavsa! Oladipo je zvijer! Ova momčad Indiane je jedna od najvećih iznenađenja u valjda zadnjih deset godina NBA lige. Kada su se riješili Georga prošle sezone nitko im nije davao šanse da bi mogli završiti u playoffu, a kamoli da budu kontender za finale konferencije, a ovim partijama u regularki i u ovoj seriji protiv Cavsa se vidi da to svakako jesu. Cijela momčad izgleda i igra izvandredno. Kakva momčadska kemija i borba jedan za drugoga. Više su mušketiri nego Cavsi u svakom slučaju...

Toronto očekivano protiv Wizardsa zaključio u šest utakmica....

Utah stvarno igra čudesnu košarku, a Mitchell ruši sve rekorde! Tko zna možda se radi i o budućem GOATU. Ovako igrao nije ni MJ u rookie sezoni. Šteta što neće imat kapaciteta doć do finala konferencije. A ukoliko ikako izbace Houston, to će biti čudo! A ako ijedan rookie ima kapaciteta ponjest ekipu u čudesa to bi mogao biti Donovan. Sreća pa i Gobert može odigrat MVP seriju u obrani. No bit će nemoguća misija zaustavit ovu ekipu raktea...

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #934 : 28. Travanj, 2018., 13:09 »
Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz Full Game Highlights / Game 6 / 2018 NBA Playoffs

Donovan Mitchell je čudovište,a Utah kao ekipa mi se full sviđa. S druge strane jadan LeBron će očigledno
morati ubaciti jedno 80 poena kako bi Cavsi prošli dalje.




Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #935 : 28. Travanj, 2018., 18:54 »
Clutch game winner pa -34  :mrgreen:  :ave:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #936 : 30. Travanj, 2018., 09:17 »
Sta radi Lebron James da produ dalje 3 40+ utakmice u seriji protiv Pacersa.Samo cekam kad ce netko od suigraca ubaciti barem 20 poena.Game 7 odlicna utakmica i za Thompsona bas me iznenadio,ali isto tako me razocarao K.Love doduse igrali su ga u postu a kad su prebacili na Pick and Roll puno bolje je izgledao.Sad ce biti zanimljivo protiv Raptorsa ali mislim da ce tu Cavsi ispasti jer Toronto ima puno bolju ekipu i dublju.Sixers protiv Bostona ce biti dosta dobro no Boston me iznenadio samim time sto je prosao Buckse a jos da nisu ozlijedeni kljucni igraci vjerujem da bi Boston imao velike sanse da osvoji sve.Pelicans protiv GSW ocekivao sam vise od Pelicansa u prvom mecu jer nema Curry-a,a Houston vjerujem da ce pobijediti Utah u 5 meceva.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #937 : 02. Svibanj, 2018., 03:38 »
King James promašio za pobjedu, ajmo u OT. Ajmo Toronto gazi Cavse!

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #938 : 02. Svibanj, 2018., 18:27 »
Nis od toga  ;)

@Demolisher A neeee

Kyrie + Hayward da su im zdravi = naslov
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2018., 18:29 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #939 : 03. Svibanj, 2018., 03:53 »
Kakva pobjeda Utaha nad Rocketsima!!!
Ovo je bilo milina za gledat. Koliko god volio skillse Hardena, ovo što on radi jebeno nije košarka.
Napokon da se desio igrač koji ga je jebeno ugasio, koji se popišao danas po svim njegovim glupostima - Jebeni Dante Exum!!!

Mislio da ako Utah dođe do pobjede da će Mitchell stavit 40+, no ovo je baš pobjeda cijele momčadi Jazzera i Snydera...
Obrana Utahe je bila danas maestralna. Trica Rocketsa katastrofa...

Utah dokazuje da netrebaš imat jebene zvijezde da se može i dobrom starom obranom riješit tekma.

Ingles i Burke danas odigrali prejaku utakmicu.
I to sve bez Rubia...

Ja sam oduševljen... Čak bih volio da ih i do kraja izbace...
Narugaj im se il ih bar namuči...

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #940 : 03. Svibanj, 2018., 22:04 »
Ma nisam ni ja fan Rocketsa,ali ipak ocekujem da produ Utah iako sad Utah ima 2 utakmice doma i moze otici na 3-1 veoma realno.Ocekujem da ce Pelicansi barem uzeti 1 mec GSW,Boston ili Philly malo tesko ali kakav samo playoff ima Terry Rozier covjek ce biti placen ovo ljeto sigurno.Moji favoriti Cleveland ne znam bas nakon ovog prvog meca izgleda da ce proci jer ne mozes mi se onako chokati kao Raptorsi  gdje fulaju 15 od zadnjih 16 suteva,a James je imao netipicno losu sutersku vecer.Izgleda da se raptorsi i dalje boje Lebrona.Ne znam da li vi gledati ali ja volim pogledati Skip and Shannon Undisputed jer su mi presmijesni.
Edit 1:Kakav blowout win za Cleveland znaci razvalili su ih i jos odakle sve James pogada nothin but net pa to nije normalno,ali mora se nadodati Cleveland kao tim odlicno odigrao Love napokon ubacio poene Greena krenula trica i ljudi s klupe su gadali dosta dobro.Izgleda da ide metla Raptorima.
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj, 2018., 01:36 demolisher »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #941 : 04. Svibanj, 2018., 06:00 »
Ja nemrem vjerovat kaj se dešava Phili!?
Okej kužim da Boston napravi povrat iz -22 jedno dvadeset puta u sezoni, ako ne i više.
Al ovdje je riječ o jebenom playoffu. Kak možeš s takvim ulozima se tak čoukat?!

Svaka čast Bostonu... Vjerojatno prolaze dalje...

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #942 : 04. Svibanj, 2018., 09:58 »
Philli se dogada Brad Stevens.Covjek je odlicne playeve napravio i takoder dobru obranu je slozio a i na sve to boston igra srcem i ne odustaje.Kako stvari stoje Cavsi protiv Bostona a tamo GSW protiv HOU/UTA.Sve u svemu vise bi volio da James ne prode u finalu jer ne moze pobjedit ni GSW ni HOU s ovakvom momcadi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #943 : 06. Svibanj, 2018., 00:59 »
Pa kakvi su debili ovi Sixersi, to nema nigdje...
Okej, razumijem da nemaju apsolutno nikakvog iskustva playoffsa; ali ovo je kriminalna utakmica Brett Browna...

Nisam gledao prve dvije utakmice, ali ovu su odigrali kao govno.
Da nisu imali Embiida i Bellinelija, Celticsi bi ih satrali. Na kraju Marco ih spasi i onda ovako upropaste OT.

Pa Brad Stevens je BOG. Kakav je to već sad trener.
Nadam se da će osvojit jebenu NBA ligu! Sad nakon ove tekme mi se Phila zgadila.

Gube 2:0 i umjesto da proigraju kak spada, oni takvo govno od utakmice odigraju da je to prestrašno.
A ignoriranje Šarića u 4Q od strane Browna je prestrašno...

Vidiš da ti utakmica ide u kurac i da ti je igra čitavu tekmu za kurac i niš mjenjaš.
McConell ti donese RAZLIKU u najvažnije momentu utakmice i ti ga vadiš van zbog jebenog chokera Simmonsa.
Nadam se da bude metla, jer mi ih se fakat ne gleda više u ovom playoffsu.

Fakat moraju jebeno sazrijet kao momčad i kao pojedinci.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9