HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 120834 Hitova
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #960 : 16. Svibanj, 2018., 20:49 »
Izašo iz prajma a frajer nabija najjače brojke u karijeri lol  :hihi:. Nije thing u tome. Nema s kim igrat fakat. gledo tekmu iako sam zaspao na kraju trece. Bez ikakvih dizanja u nebesa LBJ-a cavsi su užas, živa istina nema kohezije, previše izgubljenih lopti, previše forsa na Jamesa.
Kralj je. Ali nije svemoguc. I naravno da bu se i nazabijao ali i profulo bu pun k toga. Košarka je igra 5v5 ne 1v5. Može solo protiv Toronta. Ali ne i Bostona! Puni su mlade ekipe željne svega i grist ce. Nezz zkj al uzasno me podsjecaju na big 3 generaciju.

Boston u 6 il 7 jbg
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #961 : 16. Svibanj, 2018., 23:01 »
Moja prognoza je Boston - GSW finale.
Loading... :mrgreen:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #962 : 17. Svibanj, 2018., 00:02 »


Nemam riječi za ovu momčad,otpisao sam ih kao ozbiljnog kandidata za naslov još u prvoj utakmici nakon one stravične povrede Haywarda ali ovo što su uradili do sada je čudesno. <3
Što se tiče zapada,valjda su u Hostonu shvatili da im treba mnogo više od Hardena,Paula i Gordona da sruše ratnike,drugim riječima niste loši ali konkurencija niste im.  :ementaler:


Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #963 : 17. Svibanj, 2018., 19:22 »
Izašo iz prajma a frajer nabija najjače brojke u karijeri lol  :hihi:. Nije thing u tome. Nema s kim igrat fakat. gledo tekmu iako sam zaspao na kraju trece. Bez ikakvih dizanja u nebesa LBJ-a cavsi su užas, živa istina nema kohezije, previše izgubljenih lopti, previše forsa na Jamesa.
Kralj je. Ali nije svemoguc. I naravno da bu se i nazabijao ali i profulo bu pun k toga. Košarka je igra 5v5 ne 1v5. Može solo protiv Toronta. Ali ne i Bostona! Puni su mlade ekipe željne svega i grist ce. Nezz zkj al uzasno me podsjecaju na big 3 generaciju.

Boston u 6 il 7 jbg

"nabija najveće brojke u karijeri", statisticki gledano, da, ali pod cijenu primanja znatnih broja poena na drugom kraju parketa. On jednostavno nema više "ono" u sebi, da u jednoj seriji daje 26 / 8 / 8, i da još limitira najboljeg protivnickog igraca. Liability je u defanzivi jer onu energiju koju troši davanjem poena, asistiranjem, diktiranjem igre i tempa, on nju mora povratiti odmaranjem na drugom kraju. Mislim, ove sezone LeBron je bio negdje oko 309-og mjesta u individualnoj odbrani, win-shareima.  :chair: To je sramotno za  "najboljeg igraca na planeti". Prihvatili njegovi fanovi ili ne, kraj dolazi. Bilo je ocito u prošlogodišnjem finalu, da se baklja predala 35-ici. 

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #964 : 17. Svibanj, 2018., 20:06 »
(Klikni za pregled slike.)

Nemam riječi za ovu momčad,otpisao sam ih kao ozbiljnog kandidata za naslov još u prvoj utakmici nakon one stravične povrede Haywarda ali ovo što su uradili do sada je čudesno. <3
Što se tiče zapada,valjda su u Hostonu shvatili da im treba mnogo više od Hardena,Paula i Gordona da sruše ratnike,drugim riječima niste loši ali konkurencija niste im.  :ementaler:



A samo zastani na minutu, i razmisli, šta rade sada, a šta ceka navijace naredne godine. Nevjerovatan duh, ustrajnost, imaju srce, u to više niko ne bi smio sumnjati. Nakon onako jezivog i šokantnog pocetka sezone, žalio sam Kyriea prije svega, prognozirao sam finale Ratnika i Kelta, i osvetu Jamesu. A u tom trenutku bio sam siguran da je Irving požalio što je došao u Boston. Najviše što sam im davao je neki rubni ulazak u playoff. Ali kako su pokazali da griješimo, grdno griješimo. Svaka cast organizaciji, treneru, koji je naslijedio velikog Popa kao najbolji strateg, motivator i takticar. Od ostataka velike trojke, izgradili su moćan roster. Ako Cavsi ne pocnu ubacivati trojke kao ludi, i ako ne nauce igrati odbranu i kolektivno preko noći, smiješi im se finale, bez MVP kandidata i legitimnog All-stara!! Koji se vraćaju iduće godine, kao i nova planina pickova.

Houston, trenutno konstruisan, s obzirom na filozofiju i stil D'Anthonya, je tim za regularnu sezonu. Iso-ballom nećeš srušiti onaj mega-tim. Fali im još jedan piece. Treća zvijezda, neko two-way krilo poput Georgea, Leonarda ili Butlera. Cap-space nemaju, a sad im je i Capela free agent. Jedino ako Paul uzme paycut, a Andersona nekome uvale. Mada, teško. Jako teško. Ne znam da li bi neko uzeo onakav ugovor za neki bezvezni Houstonov pick. Morey je odlican gm, ali, nasjeo je kao klinac na ono uvećanje salary-capa. Kad razmisliš, zamijeni Andersona za neko two-way krilo, realno, izgubili su titulu zbog jedne nepromišljene odluke. Glupe odluke.  :hihi:

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #965 : 17. Svibanj, 2018., 21:29 »
Kojeg Popa, ne kužim ?

Misliš Doca ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #966 : 17. Svibanj, 2018., 23:38 »


Za mene MVP je Harden,trener godine Brad Stevens iako je i Snyder izdominirao ove godine.
Rookie godine bi dao Mitchellu a nemam ništa protiv da je podijeli sa Simmonsom.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #967 : 18. Svibanj, 2018., 00:14 »
Kojeg Popa, ne kužim ?

Misliš Doca ?

Gregga Popovicha pobogu. :)

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #968 : 18. Svibanj, 2018., 00:21 »
(Klikni za pregled slike.)

Za mene MVP je Harden,trener godine Brad Stevens iako je i Snyder izdominirao ove godine.
Rookie godine bi dao Mitchellu a nemam ništa protiv da je podijeli sa Simmonsom.

Tako će i dodijeliti, bez dileme. Za rookiea godine bi bila prevelika nepravda da bilo Simmons ili Mitchell ne budu ROTY. Obojica bi trebali podijeliti. Unatoc tome što je Simmons tehnicki rookie, u realnosti nije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #969 : 18. Svibanj, 2018., 10:40 »
Ova serija će odlučit MVP-a, bilo da James ili Harden prođu dalje oni će osvojit; ali Hardenu nebih dao MVP nagradu iz principa, zbog odvratne i ljigave napadačke igre... Plus obrambeno je za kurac, a ne za MVP-a.

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #970 : 18. Svibanj, 2018., 16:01 »
Ova serija će odlučit MVP-a, bilo da James ili Harden prođu dalje oni će osvojit; ali Hardenu nebih dao MVP nagradu iz principa, zbog odvratne i ljigave napadačke igre... Plus obrambeno je za kurac, a ne za MVP-a.
Kakve veze ima MVP regularne sezone sa igrama u playoffu?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #971 : 18. Svibanj, 2018., 16:18 »
Ima, jer je imalo veze za prošlu godinu kada se birao ROY.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #972 : 18. Svibanj, 2018., 17:59 »
Kojeg Popa, ne kužim ?

Misliš Doca ?

Gregga Popovicha pobogu. :)

Ne nego mislim na Doc Riversa. I znam tko je Pop.
Ti si napisao u svom postu gore svaka čast organizaciji i treneru Bostona (Brad Stevens valjda misliš) koji je naslijedio velikog Popa. Kojeg Popa kad on nije trenkao Boston. pročitaj kaj si napiso.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #973 : 18. Svibanj, 2018., 22:22 »
Kojeg Popa, ne kužim ?

Misliš Doca ?

Gregga Popovicha pobogu. :)

Ne nego mislim na Doc Riversa. I znam tko je Pop.
Ti si napisao u svom postu gore svaka čast organizaciji i treneru Bostona (Brad Stevens valjda misliš) koji je naslijedio velikog Popa. Kojeg Popa kad on nije trenkao Boston. pročitaj kaj si napiso.

Poenta mi je da je nasljednik Popa u cijeloj ligi. Covjek tek ima tri-cetiri godine iskustva, a već je toliko napredovao. Jednog Antetokounmpa je u cijelosti neutralizirao u prvoj rundi. U drugoj Simmonsa. Sada Brona. Molim Boga da se pohrvaju sa Warriorsima.

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #974 : 19. Svibanj, 2018., 13:01 »
Ima, jer je imalo veze za prošlu godinu kada se birao ROY.
Playoff je nebitan kad je mvp regularnog djela u pitanju, jer se ne djeli za partije u playoffu. Obojica imaju odlicnu sezonu iza sebe, Harden je odvukao ekipu do prvog seeda na Zapadu uz najbolji omjer lige i strasne brojke. Cleveland je tek 4. na Istoku.

Mislim da znamo tko osvaja mvp-a bez puno razmisljanja. Ne volim ni jednog od njih dvojice nesto pretjerano ali red je da Harden zasluzeno uzme nagradu.
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2018., 13:03 jAY7 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9