HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 120323 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #975 : 19. Svibanj, 2018., 15:39 »
Playoff je u psihološkom smislu itekako bitan, ako Lebron osvoji ligu, a brada ispadne u prvom krugu, naravno da će na kraju glasovi ipak otić Lebronu. Čista logika, bez obzira kaj se ocjenjuje regularna...

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #976 : 21. Svibanj, 2018., 10:02 »
MVP Finals - Harden
MVP RS - LBJ

 :faca:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #977 : 21. Svibanj, 2018., 19:25 »
Čudna ova finala konferencija bogami
Ili jedan tim izjebe drugog il obrnuto, nijedna utakmica do sad nije bila napeta
Cleveland ce tesko proci Boston, da nema Lebrona taj tim ne bi ni usao play off, jednostavno nisu kohezivna cijelina koja funkcionira, a ni los trener Lue ne doprinosi nicemu
Jedino da se Love i Smith i Thompson probude iz zimskog sna, u regular seasonu imaju dosta dobrih partija, u playoffu se ukoce, da proigraju u par utakmica, Cleveland u finalu

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #978 : 22. Svibanj, 2018., 02:20 »
Čudna ova finala konferencija bogami
Ili jedan tim izjebe drugog il obrnuto, nijedna utakmica do sad nije bila napeta
Cleveland ce tesko proci Boston, da nema Lebrona taj tim ne bi ni usao play off, jednostavno nisu kohezivna cijelina koja funkcionira, a ni los trener Lue ne doprinosi nicemu
Jedino da se Love i Smith i Thompson probude iz zimskog sna, u regular seasonu imaju dosta dobrih partija, u playoffu se ukoce, da proigraju u par utakmica, Cleveland u finalu

I da odu u finale, GSW će ih izmasakrirat. Zaista poštujem LeBrona, divim se njegovim uspjesima, tolikom konstantnošću, ali let's face it, LeBron ima najgoru fanbazu od svih velikih sportaša ikad. Ne zaslužuje trenutno, naglašavam trenutno, da ga se uporedjuje sa MJ-om, let alone da se ide u ludilo proglašavanjem Jamesa kao GOAT-a. On u dubini svog srca zna šta je potrebno da ga ucini najboljim ikad, ali s obzirom na manjak pariteta u ligi, i cinjenice da tim koji ga ceka u finalu jednostavno ne može biti poražen, uvjeren sam da se pomirio s tim da protiv onakvog tima ne možeš. Ostat će na tri ringa, ne vjerujem da bi se Warriorsi mogli rasformiti u doglednoj budućnosti. Jedini scenario gdje vidim da bi imao šansu je da drasticno smanji platu, i odseli ili u 76erse, zbog talenta, ili u Spurse, da igra za najboljeg trenera ikad, što i više nego zaslužuje. Pop bi mu mogao prolongirati karijeru. Plus cinjenica da imaš (po mom mišljenju) najboljeg igraca lige kraj sebe.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #979 : 23. Svibanj, 2018., 06:59 »
Kako su Rocketsi okrenuli tekmu u 4Q  :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #980 : 25. Svibanj, 2018., 09:23 »
Opala; Houston prešao u vodstvo. 3-2
Voliob da ih izbace, jer su mi već dojadili ljudi s tvrdnjama o nepobjedivošću Warriorsa.
Rocketsi su stvarno sad i u širini jako jaki; Boston Houston; ko bi li se tome nadao...

Baš bi volio to finale...

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #981 : 28. Svibanj, 2018., 03:11 »
oba konf finala po prvi put od 79-e idu u game 7.
jebeno  :ave:

Stigo s posla baš na početak, druga treca min je. Ajmo Cavsi  :D


EDIT:
Odlična tekma, pri kraju trece i cijelu četvrtu celtisci se pomalo pogubili, cavsi preuzeli preko Ljebrona koji ubacuje u petu u zadnjoj preko nesebičnih asistova i dobrih plejova i eto jedan finalist je tu. Rozier, katastrofa večer. Žal mi je Tatuma al imat ce on ringova, mali je jeben talent.
Volio bih gledat Houston: Cavsi finale, baš to kaj veli čole da se malo ubije mit o nepobjedivosti ratnika.
Iako dulje u životu navijam za Boston nego za Cavse drago mi je, al ne zbog LBJ-a nego zbog Žiže, nadam se da ce u finalu bar dobit koju minutu, bar ono jednu, dvije. Umjesto onog lapana Nancea, baš je loš lik.
Il čak da ce ko zamjena uzet ring. Tko zna,

Ajmo Houston, ajmooo finale brada!!

a sad, laku noc...
 
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2018., 04:13 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #982 : 28. Svibanj, 2018., 19:48 »
Pogledao sinoć tekmu Bostona i Cavsa. Nemam riječi! Tako očajan šut Celticsi mislim da nisu imali niti jednu tekmu u regularnoj sezoni. Živi očaj! I još kao takvi su imali velike šanse. Lue je brutalno smeće od trenera koje je došlo u priliku da uzme naslov. Ekipa Cavsa kada Korver, Love i J.R. Smith nemaju večer je smješna! Al zato je jedan čovijek tu da poremeti sve planove svima ikad. Atleta kakva se mislim nikad u nijednom sportu nije rodila. Čudo genetike; brzina, snaga i IQ; Overal 99. Kriste Dragi Bože Siđi s Nebesa i počasti GA. Frajer odigra 82 utakmice u regularnoj sezoni, u playoffu sve sam ikad pobjedi i onda u GAME 7 frajer igra OP košarku u JEBENIH 48 minuta od mogućih 48 minuta. Đavle sjedni za stol sa svim bogovima i divite se ovom kralju ove košarkaške igre. Glupo mi je uspoređivat i nezahvalno MJ-a i Jamesa, al ovo što Lebron radi je druga dimenzija za košarku i za sport i za općenito najtecanje u bilo kojem obliku. Daj frajeru pol ekipe iz Gajnica i Trnskog i frajer bu ih odveo u playoff. Iako sam svim srcem želio da prođe Boston, jer su u ovom playoffu iznenađenje godine kao i u regularnom dijelu. Jedini kojem priznajem da dijeli pohvalu za današnju utakmicu je Jeff Green. Čovijek je trebao se ostavit košarke, a danas je pomogao Cavsima jako da dođu u finale playoffa. Kapa dolje Lebron James, mene si ovim izvedbama kupio iako te nisam baš gotivio previše, ali uvijek cijenio maksimalno...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #983 : 28. Svibanj, 2018., 22:15 »
Nije mi jedino jasno zašto Kyrie nije na Bostonovoj klupi tokom playoffa bio? Hayward je popratio svaku tekmu s ekipom, Kyrie nijednom...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #984 : 29. Svibanj, 2018., 21:00 »

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #985 : 30. Svibanj, 2018., 00:22 »

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #986 : 01. Lipanj, 2018., 00:21 »
Iskreno, koliko vas će propustiti noćašnju tekmu? :D Ja ću se osjećati glupo znajući šta će se desiti. Blowout za blowoutom, ali ipak se ne može ne gledati finale. Ipak je samo u junu...

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #987 : 01. Lipanj, 2018., 02:13 »
Mozda pogledam eventualno zadnju utakmicu ko zadnje dvije godine, nemam zivaca za NBA, oduzi se utakmica na tri sata, timeout minut i po i imaju pravo vise timeouta nego u europi ako se ne varam, plus hrpetina konstantnih reklama, te opaske komentatora koji umjesto da pricaju o utakmici pricaju o 3 + 1 akciji u McDonaldsu  :wildboy: :wildboy:

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #988 : 01. Lipanj, 2018., 04:35 »


Kada postigneš gotovo 50% poena svoje momčadi, ali se nađe lik koji će sve zajebati u zadnjim sekundama

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #989 : 01. Lipanj, 2018., 17:47 »
Prijee svega, VAU! F'ing vau.  :fpalm: :fpalm: :fpalm: Pojeo sam svoje rijeci od sinoć. Donekle. Barem smo dobili jednu "finalnu" utakmicu da uživamo. Hejtujte me GSW bandwagoneri, but i'll be real  ;) sinoćnju utakmicu je izgubio Cleveland, a dobila sudacka trojka. Onaj call, onako tight situacija, preokrenuti jednom LeBronu, pogotovo nakon što je Ken Mauer prvobitno zvao charge, to jednostavno vrišti na "intervenisanje odozgo". I nisu samo jednom presudili u Durantovu korist a Jamesovu štetu, već dvaput, drugi put na izmišljenom reach-in faulu kad je James stripao Duranta, swing od bar 4 poena. Isto se desilo i sa Hillom na Durantu. Posve jasno, suci su dali prednost Warriorsima. Da li zbog toga što smatraju Duranta najboljim igracem svijeta, ne znam, ali, Cleveland je sinoć igrao 5 na 8. Jr. Smith... ono je nevidjeno, onakav blunder, za mene zaista neoprostivo, LeBron bi trebao zabraniti da još jedan sekund provede na parketu. Kad bi imao kuraža that is. Da ono Jordanu uradiš, ne vjerujem da bi izašao živ iz svlacionice.  :loludara: :loludara: Na Twitteru sam vidio sliku Hilla pred slobodna bacanja, vidjelo se da će choke biti. I zbog takvih stvari, da Georgea Hilla stavljaš u onu situaciju, kad je sve na liniji... zato će LBJ u penziju sa tri, a MJ sa 6 prstenova. Prilika da ode u 6-7 tekmi je otplovila, serija se završava u petoj u Oaklandu. I ko kaže da je ono Jamesova najbolja utakmica karijere, get some help.  :mrs: Apsolutno jasno je stat-paddao u OT-u. Cijelim mecom kontroliraš, i kad dodje vrijeme da uzmeš stvari u svoje ruke i odneseš prednost kući, ti mijenjaš plan i odjednom bacaš cigle sa perimetra, ne napadaš, ne kreiraš otvorene šuteve, ne odlaziš na free-throw linijiu, jer je se boji u završnici. Trebali su pobijediti, zaslužili su pobijediti... tragedija.  :ave: :ave: 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9