HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 120342 Hitova
*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1020 : 05. Srpanj, 2018., 19:14 »
Nije fer, ljudi su prejaki ali su jebeno najsposobniji trenutno u NBA + najjaci.
Sve po pravilima i tko brani igracu da igra za manje pare?

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1021 : 06. Srpanj, 2018., 13:47 »
Aj nemojte više plakati pls,ne brani nitko drugim ekipama da slože tim od 5 superstara ako su sposobni, očigledno nisu..

Armine, u ligi nema 20+ superstarova. Ako pogledaš, jedino nemaju Jamesa, Westbrooka, Hardena, Ad-a i eto Irving. Dakle, imaju tri od osam superzvijezdi. To je  po tebi fer? :)

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1022 : 09. Srpanj, 2018., 19:14 »
Realno ako se vraćamo malo u prošlost, ako izuzmemo Detroit, prsten su gotovo uvijek osvajale ekipe koje su imale najviše (super)starova. Ali Warriorsi su, za razliku od Miamija ili Bostona, svoja 3 sami pikovali (i to sa relativn niskih pikova), osvojili prsten i stvorili najjaču ekipu i time privukli i 4-tu zvijezdu Duranta. Boogie-ja ne treba ovdje ni spominjat jer čak i u play-offu možda neće biti više od igrača rotacije. Ne znam šta vama ovdje nije fer, ko je kriv Oklahomi što nije znala sa svoja 3 superstara stvoriti ono što su Goldeni uspjeli sa 3 znatno manje talentovana.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1023 : 09. Srpanj, 2018., 20:19 »
Ne bih nazvao Curry Thompsona i Greena znatno manje talentiranije od WB Hardena i Duranta.Doduse imas pravo jbg klubovi rade los posao a kao primjer toga su Lakeri sad koji nakon sto su doveli Lebrona kao pomoc mu doveli 3 shaqtin a fool igraca u Rondu Mcgee i Lanceu.Rocketsi koji su dali max 33 godisnjem injury prone CP3 i sad je pitanje hoce li uspijeti zadrzati Capelu a Arizu su vec izgubili.Mnogo igraca ne zeli igrati za minimum ili manje place kao Durant Wade Bosh Dirk i jos nekolicina njih kojima je bitnije zadrzati ekipu i ulovit ring.Budimo realni vecina nas na npr Durantovom mjestu bi potpisala max u oklahomi nego uzela paycut i joinala se GSW,ali covjek iako je za mene zmija opet je uradio pametan potez.Zaboravih reci jucer je Phoenix dao max contract Bookeru 158 milijuna 5 godina a covjek ima 21 godinu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1024 : 09. Srpanj, 2018., 21:33 »

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1025 : 18. Srpanj, 2018., 13:45 »
WojBoooooooooooooomb!! Kawhi u CRAPtorse!!

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1026 : 18. Srpanj, 2018., 14:38 »
Toronto debili.Trejdaju najboljeg igraca za Kawhia koji ce ostati 1 godine dok ne pode u LA ili neki klub koji mu ponudi najvise para.Kawhi Danny Green u Toronto a Demar Derozan,Jakob Poeltl i jos par pikova od toronta u San Antonio.Spursi su tu po meni barem bolje prosli a toronto zbilja ne znam sto rade s ovakvim potezom.Trebaju trejdati onog chokera lowry i dovesti nekog dobrog da budu kompetitivni.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1027 : 19. Srpanj, 2018., 21:24 »
Spursi izvukli maksimum a šta je Toronto htio postić ne vjerujem da je ikome jasno. Toronto nikad nije bio zanimljiva destinacija all-star igračima a DeRozan je jedini koji bi im ostao lojalan do kraja karijere, a takvog franšiznog igrača jednostavno ne razmjenjuješ pogotovo ne za ovog đubreta od čovjeka koji će drkat jednu sezonu i onda ganjat Lakerse ili koga već.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1028 : 20. Srpanj, 2018., 00:23 »
WojBooooooooomb yet again. Moj OKC se hvala Bogu riješio kancera Anthonya. I dok sam ja ocekivao da samo raskine se ugovor, Presti ponovo vadi zeca iz šešira - izvuce Dennisa Schroedera, legit starting PG-a da ojaca klupu. Koji carobnjak.

Fanovima Rocketsa mogu poruciti da mi je žao što će vam svlacionica otići kvragu.

Hawksima je objektivno top 14 zaštićen pick 2022. premalo. Jesu dobili Andersona, ali su izgubili Muscalu. Vjerujem da su mogli dobiti više za Schroedera.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1029 : 23. Srpanj, 2018., 16:27 »
Ajde da vidimo kako ce Big 3 u Houstonu da igra.Carmelo Anthony potpisao za minimum za Houston vjv da ostavi prostora za Capelu.Bit ce zanimljivo ako lik odigra dobro onda ocito WB je problem u OKC.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1030 : 30. Srpanj, 2018., 20:17 »
Armin je na aparatima :hihi:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1031 : 30. Srpanj, 2018., 21:10 »

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1032 : 03. Studeni, 2018., 19:57 »
Nitko ne komentira početak sezone ?

Bucksi i Toronto uništavaju. Znao sam da budu dobri ali ovakav odličan start sezone za oba tima mi je malo iznenađujuc.

LBJ i Lakersi, dosta slab početak iako kako je i Colin Cowherd reko to se ovu sezonu može i očekivat od ovog tima (šora sa Houstonom)
Jednostavno imaju scrappy tim koji je brz i fizički jak, i malo lud u glavu  :slini: Takvo ponašanje se moze ocekivat. Bit ce još trenutaka kad bu OG Ingram skakao preko petorice da se šaketa  :D 

Harden, Melo, CP3 dosta loš početak Houstona ali zbudit ce se oni.
Mada nezz za koji kurac su kupovali Mela. Može on još dat al star je i nije pretjerano pokretan.
Isto kako se i OKC počeo buditi. PG13, Russell i Adams family, bit ce uzbudljivo, valjda ce nesto uspjeti u playoffu konačno. Ak ne onda bu PG13 posto Lakers neizbježno.


Žal mi je malo za Philly igraju odlično ali imaju dosad neke bezvezne propuste. Dario ima veliku minutazu ali slab statistički, jako slab :(

Hezonji nije produžen ugovor.
Zubac bar dobiva minute.
Boki i dalje standardan u Indiani :)
Žižic i dalje trune u onim mrtvim Cavsima. Mali bježi dalje čim možeš.
Nevjerojatno kako se vidi koliko im fali LBJ. Koliko je taj tim loš i koliko ih je frajer nosio. 1-9 start i to su se skrumpali jednu tekmu. Bit ce im ovo teska sezona. A K. Love bolje da ode u penziju skupa sa ozljedama. Hvala bogu da je dijete s posebnim potrebama Tyrone Lue dobio nogu. Jedno je da ti najbolji igrac nosi tim al bez superstara u timu frajer nema pojma o strategiji i taktici.

D Rose 50 <3
Šteta kaj je u idiotnom timu, čovjek uvijek daje 200% a mora igrat sa izmišljenom zvjezdicom Butlerom koji je razmažena bičarka i Townsom koji je izjavio da odustaje da mu se više neda igrat dok se bore sa Jimmyevim frustracijama.

A. Davis ostaje još minimum dvije godine u Pelicansima.
Najbolji potez prelaska mi je deff imao Kawhi Leonard.
Gj Toronto, najbolji start u povijesti.

Evo, mišljenja, komentari cmon guys NBA sezona se vec zagrijala ozbiljno, imali smo vec nekoliko 50+ koševa po tekmi...Lude Warriorse necu ni spominjat.

Jebote Curry i Klay ko da si ih igrice 3D printerom stavio na teren. Nece bit rekorda vezanog za trice kaj taj dvojac nebu srušio  :ave:
« Zadnja izmjena: 06. Studeni, 2018., 12:31 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1033 : 26. Prosinac, 2018., 06:18 »
Ivica Zubac Full Highlights in 2018 Christmas vs Warriors - 18 Pts, 11 Rebs, 2 Blks! | FreeDawkins - YouTube

Kako igra dečko! Već treću utakmicu starter!
Ovo mi je jedna od najznimljivijih sezona od kada pratim zadnjih deset godina opet aktivno NBA.
Obožavam gledat Indianu i Bogdanovića, Boston, Buckse, Denver i OKC (koji su mi postali neizmjerno dragi), Lakerse, Kingse te Dončića i Dallas.

Dončićeva sezona je čudo jedno. Sad su izgubili šest utakmica zaredom i to skoro sve u egalu cijelo vrijeme.

Nemogu jedino preboljet Šarića i Sixerse koji su ga se riješili.
U Minnessotti ga više ni ne pratim.

Jedino kaj kod Wolvesa obavzeno pogledam su Roseovi Highlightsi.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1034 : 26. Prosinac, 2018., 17:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9