HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 120754 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1050 : 13. Svibanj, 2019., 12:52 »
Svaka mu čast na clutch šutu ali od 40 pokušaja pogodio 15 i hvale ga na sva zvona, ne kontam baš najbolje kako se ocjenjuju igrači u NBA. Isto tako i oni Harden i Westbrook zabijaju po 50 poena uz užasne procente (i obavezno se useru u PO kad se igra ozbiljno) i opet dobijaju MVP nagrade. Ova NBA sve više postaje one-man-show sport sa akcentom na ovo "show" jer  puštaju po 5-6 koraka, obrambeni moraju puštat napadače za zabiju jer ako ga samo pogledaju svira se faul, suirači forsiraju svog najboljeg igrača da fila stastistiku da bi zadovoljili mase...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1051 : 13. Svibanj, 2019., 23:27 »
A MJ i Kobe su imali kakav postotak šuta? O čem pričaš ti?

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1052 : 14. Svibanj, 2019., 16:09 »
U fudbalu ako igrač ima 6 čistih prilika i zabije samo 2 gola neće ga niko hvalit, naprotiv ali kao što rekoh nba je one-man-show sport i što je najžalosnije to klubovi/mediji/publika forsiraju. Isto tako kada vidim po kojim se kriterijima dijele MVP nagrade trebala bi da se zove MEP (most entertaining player) ako im je već to najbitnije.

Timovi koji se vrte oko jednog igrača neće nikad osvojit jer su ovo ipak timski sportovi tako da ako je jedan igrač morao šutat 40 puta (a nije bio on-fire) trener bi se morao dobro zapitati kako radi svoj posao.
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj, 2019., 16:17 Adam Jensen »

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1053 : 15. Svibanj, 2019., 22:35 »
Prvo napišeš da je NBA one man show a onda da nikad nece osvojit prsten klubovi koji forsaju igru na jednog igrača jer je to ipak timska igra ? Nigga wuuuut ?


Baš mi je drago za Klawa. U pokretima i u step back šutu me malo podsjeća na MJ-a.
Al iskreno ove sezone najviše prsten želim Giannisu i Bucksima.

Ćole ti je sve reko. Isto dosta loš postotak su imali Kobe i MJ. Al oni su u playoff serijama imali često po 40, 45 koševa od 85,90 njihovog cijelog tima. imati 50% koševa od svog cijelog tima je čudo. A takvu večer je imao Kawhi. Brate na clutch momentu ideš na onoga koji će većinu puta pogoditi iz iznimno teške situacije. Na clutch igrača tj. I gotovo.

Da su igrali Warriorsi recimo i da je KD imao šut do zadnje sekunde 17/39 ti bi išo na ZaZa Pačuliju da gađa win shot jebote ??
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2019., 17:45 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1054 : 16. Svibanj, 2019., 02:59 »
To ti je kad statističari pišu bedastoće. :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1055 : 16. Svibanj, 2019., 07:05 »
Nemrem vjerovat da je Antetokounmpo bio možda i najlošiji Bucks večeras i da su uspijeli okrenut tekmu Bucksi. Kapa dolje Brook Lopezu, kakva partija! Jebale ga godine u Brooklynu; baš je centarčina za velike stvari. Kawhi samozatajan i dosta loš. Lowry valjda utakmica sezone, šteta što nisu okrunili njegovu dobru igru. Al da Brook Lopez kapa dolje. Zaslužena pobjeda. A dva najbolja igrača oba tima nisu odigrali ništa gotovo.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1056 : 17. Svibanj, 2019., 15:37 »
Prvo napišeš da je NBA one man show a onda da nikad nece osvojit prsten klubovi koji forsaju igru na jednog igrača jer je to ipak timska igra ? Nigga wuuuut ?
Da, ovi što forsiraju jednog igrača (tipa Houston) nikad neće osvojit prsten. Goldeni igraju timski, nesebično, asistencije pršte na sve strane i zato su najbolji. Steph glavni igrač franšize potpuno podređen timu i ne mari za svoje brojke iako bi mogao silovat mnogo više nego Harden & Co.

A to "one-man-show" se odnosi na ono što mediji forsiraju a navijajači svršaju na to. Jednostavno nikom nije interesantna utakmica u kojoj Steph, KD i Klay ravnomjerno rasporede svaki po 25-30 poena  uz preko 50% realizacije ali ako Westbrook zabije 60 uz mizernih 25% realizacije odmah je na svim naslovnicama iako bi timu vjerovatno bilo bolje da tu nije igrao. Možda je ispalo da sam protiv Kawhija ali naprovtiv meni veoma drag igrač nego je ono više bilo protiv sistema vrijednosti koji se forsira u NBA.

Na clutch igrača tj. I gotovo.

Da su igrali Warriorsi recimo i da je KD imao šut do zadnje sekunde 17/39 ti bi išo na ZaZa Pačuliju da gađa win shot jebote ??
Logično da će ić na njega, ja ne znam gdje si ti pročitao da sam ja napisao išta protiv toga?
« Zadnja izmjena: 17. Svibanj, 2019., 15:38 Adam Jensen »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1057 : 18. Svibanj, 2019., 13:27 »
Bucksi su doslovce skupina underrated igrača, na čelu sa jednim od najboljih igrača lige.
Igraju timski, i pobjeđuju timski.  :thumbs:
Što se tiče Portlanda, žao mi je na kakav su način prosuli drugu utakmicu, ali realno u obje utakmice odigrali su jednu lošu četvrtinu i baš ih je to koštalo pobjede, u svakom slučaju ne bih ih još otpisao, ali ne mislim da mogu više od dvije utakmice dobiti.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1058 : 20. Svibanj, 2019., 16:59 »
Mislim da je Curry rješio zapadno finale.
Na istoku drama. Isčupali se u dva produžetka Raptori ali nezz baš mogu proći buckse

Finale će najvjerojatnije biti po mom guštu Warriorsi vs Bucksi  :thumbs:
Gdje naravno navijam za Buckse
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2019., 17:06 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1059 : 26. Svibanj, 2019., 10:52 »
God's plan  :hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1060 : 26. Svibanj, 2019., 12:50 »
Baš mi je drago da se ovo dogodilo, jer iako je ekipa Bucksa bila jako blizu, jako puno žganaca moraju pojest da bi skupili iskustvo. Kawhi je praktički svoje iskustvo i mirnoću prenio na ekipu, koja je godinama choakala, a sad je i brat Lowry postao "pobjednik" napokon, a ne glupi choaker kao DeRužni. Makar sam mišljenja da bi Bucksi imali veću šansu od Toronta, drago mi je nemjerljivo zbog Kawhia. A greek freak me razočarao u ovoj seriji strašno. Očekivao sam da će pojest Toronto kao Lebron ovakve ekipe, no pitalo se nešto i brata Leonarda.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1061 : 31. Svibanj, 2019., 22:08 »
Jelda, baš im treba još žganaca. Šteta baš sam navijao za Buckse. Tko bi reko da će s 2:0 završit na 2:4 s 4 poraza u nizu.

Al jako mi je drago za Toronto (prvo finale ikad) i Kawhija. Rekao bih da su bez KD sada itekako izjednačeni i bit će odlično finale.

EDIT: Opaaa prvu tekmu dobio Toronto. Ajmo Ajmoooo Raptori (nije da mrzim Dubse ali ne želim ih baš opet gledati na tronu)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1062 : 01. Lipanj, 2019., 01:27 »
Navijam za Raptorse u ligi zadnjih sedam, osam godina, tako da mi je full drago zbog čitave ove sezone. Toronto, Kanada i općenito ova franšiza su to zaslužili. drake nije xd

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1063 : 01. Lipanj, 2019., 11:23 »
A baš je klaun lik. :hihi:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1064 : 11. Lipanj, 2019., 04:44 »
A kakva utakmica, koja ludnica. Minuta dijelila Raptorse od prstena...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9