HCL.HR

Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014

  • 402 Odgovora
  • 60312 Hitova
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #315 : 23. Lipanj, 2014., 23:13 »
Hejtanje Pletikose :wildboy:

Al ozb, nije Pletikosa ništa kriv koliko je oni naši stoperi šugavi... A Modrić? Gdje je on bio ovu utakmicu? Ništa od njega, trebao je Kovač startati sa Kovačićem koji se pokazao boljim i od Modrića i od Rakete....
« Zadnja izmjena: 23. Lipanj, 2014., 23:16 gamelaker »

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #316 : 23. Lipanj, 2014., 23:16 »
Hrvati su za DOM spremni! :chair::chair::chair::chair::chair: :hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #317 : 23. Lipanj, 2014., 23:21 »
Jbg očekivao sam da će i BiH i Hrvatska proći u naredni krug, ali ovaj naš (gubitnički) mentalitet nas jebe. Imamo kvalitetu ali neka loša karma nas prati i ne da nam se. Ipak vi Hrvati nemate razloga da budete mnogo razočarani, pokazali ste se u solidnom svjetlu. Mi, s druge strane, ako ne pobijedimo Iran ćemo bit najveće razočarenje.


*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #319 : 24. Lipanj, 2014., 00:14 »
Hejtanje Pletikose :wildboy:

e kralju jel taj lik ikad išta ozbiljno obranio u svojoj karijeri. :ave: neznam, kriminalni golman. baš nikad nije bio dobar. refleksi starca.

SRNA,,,jel on ikad precizno nabacija loptu,,,,ili dobro izveo slobodnjak pa da ima status lika koji puca slobodnjake. :wildboy:

ne razumijem zašto baš nitko nije gurao tog rebića od početka. bio je super u obje prethodne utakmice.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #320 : 24. Lipanj, 2014., 00:50 »
Očekivano. Bolji su - agresivniji, bolje postavljeni, puno uigraniji i koncentriraniji, još su i oštećeni suđenjem

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #321 : 24. Lipanj, 2014., 01:11 »
Hejtanje Pletikose :wildboy:

Al ozb, nije Pletikosa ništa kriv koliko je oni naši stoperi šugavi... A Modrić? Gdje je on bio ovu utakmicu? Ništa od njega, trebao je Kovač startati sa Kovačićem koji se pokazao boljim i od Modrića i od Rakete....
od 6 golova koje je primio, 4 su u bili na ruci. frajer nije apsolutno ništa obranio.

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #322 : 24. Lipanj, 2014., 14:20 »
Pletikosa je katastrofa, starac i drago mi je da ide ća (barem se nadam po godinama...)
Nezz Subašić brani u ligi petice kvalitetniji x100, ovaj nikad nije branio u nekom ozbiljnijem klubu. nezz :chair: :chair: :chair:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #323 : 25. Lipanj, 2014., 08:02 »
Kako mrzim one Grke to nisu istine :wildboy: kako se oni uvijek proguraju dalje to mi nikada neće biti jasno

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #324 : 25. Lipanj, 2014., 09:29 »
Kako mrzim one Grke to nisu istine :wildboy: kako se oni uvijek proguraju dalje to mi nikada neće biti jasno

Istina....

Italija mi ispala :hiha2:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #325 : 25. Lipanj, 2014., 09:55 »
Realno, svi su mi ispali, Hrvatska, BiH, Japan i Italija :( Ništa, sada bodrim za Čile i Francusku, čisto da mi još netko ima za ispast :piva:

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #326 : 25. Lipanj, 2014., 09:58 »
Costa Rica :approve

Al sad ozb, mogli bi Franzuzi dogurat daleko...

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #327 : 25. Lipanj, 2014., 11:29 »
Kako mrzim one Grke to nisu istine :wildboy: kako se oni uvijek proguraju dalje to mi nikada neće biti jasno

I meni su antipatični zbog anti-nogometa. Al mora im se priznati da imaju svoju uigranu taktiku, svoj nogometni stil, trenera i koncentraciju - sve što nama fali. Još su dobili kostariku - najveće iznenađenje. Put dalje im je otvoren, majko mila koji srećkovići...

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #328 : 25. Lipanj, 2014., 12:12 »
Kako su besramno pokrali Italiju, nemoguće. :ave:
Sve sam više sklon mišljenju da suci imaju direktivu da sude za južnoameričke momčadi što se može i zaključiti kad se pogleda tko ide dalje, a tko ide doma.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #329 : 25. Lipanj, 2014., 13:37 »
Kako su besramno pokrali Italiju, nemoguće. :ave:
Sve sam više sklon mišljenju da suci imaju direktivu da sude za južnoameričke momčadi što se može i zaključiti kad se pogleda tko ide dalje, a tko ide doma.
kog su pokrali majmune, to je opasna igra i trebao je dobit crveni. i još ga je namjerno udario.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9