HCL.HR

Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014

  • 402 Odgovora
  • 60350 Hitova
*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #360 : 09. Srpanj, 2014., 00:11 »
Bolje da smo gledali columbia-njemačka, bar bi bilo donekle napeto :kava:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #361 : 09. Srpanj, 2014., 00:23 »
glupi ezil mi nije ispunio san :hiha2:

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #362 : 09. Srpanj, 2014., 00:25 »
"Brazil won't score tonight, in this tournament, they only score against countries starting with the letter C."

Brazil's goals inside 90 minutes in the tournament have come against Croatia, Cameroon, Chile and Colombia.

Umalo :mrgreen:

Ja mislim da će biti mrtvih večeras u brazilu

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #363 : 09. Srpanj, 2014., 03:54 »
Sad kad izbije rat u Brazilu, sedmica.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #364 : 09. Srpanj, 2014., 07:46 »
Ovo sinoć Brazil-Njemacka neznaš jel bila utakmica ili humoristična serija,nebi da su igrali nogomet na tjelesnom u osnovnoj pa ono najjači protiv najslabijih hahhahahahahaha
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #365 : 09. Srpanj, 2014., 10:48 »
brazil :mrs:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #366 : 09. Srpanj, 2014., 11:49 »










Na poluvremenu- Bild: Hoće li biti dvoznamenkasto?





:loludara:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #367 : 09. Srpanj, 2014., 16:30 »
nez, ovo je najgore doba za ovakve kikseve, taj ludi internet


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #368 : 09. Srpanj, 2014., 17:13 »
Al ovaj frajer na prvoj slici :hihi:

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #369 : 09. Srpanj, 2014., 18:26 »
Žao mi je ove ''ženske'' na trećoj slici. Toliko love dati za kartu, a mogao/mogla je time platiti još jednu plastičnu operaciju.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #370 : 09. Srpanj, 2014., 20:47 »
kao prvo žena plače i ne može se baš zbog toga, a i šešira koji nosi vidit kako zapravo izgleda. u biti vjerojatno žena najnormalnije izgleda.
kao drugo nez KO SE JAVLJA mister jebeni
kao treće i najtužnije od svega, koliko moraš bit sjeban da uz sve navedeno komentiraš treću rendom nepoznatu osobu s drugog kontinenta s kojom nitko tu nema nikakve veze. kao da si dobio neko zadovoljstvo napisavši taj besmislen komentar. dosta sjebano.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #371 : 09. Srpanj, 2014., 23:49 »
I da, ode Argentina u finale, zasluženo rekao bih....
Al ipak mi žao Nizozemaca

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #372 : 09. Srpanj, 2014., 23:53 »
Dada zasluženo, ali nije mi žao - barem sad znam za koga navijati: Šampioni švabe, a Nizozemci za treće mjesto

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #373 : 09. Srpanj, 2014., 23:58 »
Prije utakmice sam možda malo više bio za nizozemce, al možda ipak bolje argentina - jer imali su više prilika, a i nizozemska golmanska provociranja su jadna

Problem je što argentina nekako davi igru, igraju sporo - neka trenerska taktika... Sve njihove utakmice su nekako dosadne, neki hibrid talijansko-grčkog davljenja igre. Al tako disciplinirani bi mogli biti opasni za njemačku - koja je ipak blagi faforit

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #374 : 10. Srpanj, 2014., 00:45 »
Za Argentinu sam oduvijek navijao, prije su imali jači igrački kadar i igrali mnogo atraktivnije ali su uvijek ispadali prerano. I nikad ne bih rekao da ću baš sada (iza neprijateljskih linija) u Brazilu dočekat da vidim Gauchose u finalu. Nakon utakmice protiv BiH sam rekao da mi se sviđa kako im je Sabella ugradio disciplinu i taktiku i da bi upravo zbog toga na ovom SP-u mogli nešto napraviti, zbog toga igraju ružniji fudbal za oko ali su zato tu rezultati (kao što Sabella reče "bitno je pobijedit pa makar i sa pola gola razlike"). Ovi Švabe su ih izbacivali sa zadnja dva SP-a i volio bih nego išta da im uzvrate u velikom stilu pobjedom u finalu ali teško. Nijemci su ipak priča za sebe, tako da Argentinci će imati šansu jedino ako budu trčali ko Nijemci (a hajd natjeraj Mesija i Aguera da trči ko Miller, nema šanse).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9