HCL.HR

Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014

  • 402 Odgovora
  • 60337 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #330 : 25. Lipanj, 2014., 13:41 »
Nije. I mama ti ima smrdljivu pičku i govna jede kroz usta.

I Suarez je crveni trebao dobiti.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #331 : 25. Lipanj, 2014., 13:45 »
:chair:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #332 : 25. Lipanj, 2014., 13:52 »


gledaj majmunčiću moji, džonom kopačke ga je udario visoko u potkoljenicu i to se zove opasna igra. za isti takav prekršaj je mandžukić dobio crveni protiv islanda. u trenutku kad je suarez ugriziao chiellinia, sudac uopće nije gledao u tom smjeru jer je lopta bila na drugoj strani igrališta.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #333 : 25. Lipanj, 2014., 13:54 »
opravdanje lol

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #334 : 25. Lipanj, 2014., 14:08 »
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/jesmo-ispali-smo-i-sto-sada---341566.html

Kako je on kul i kuži sve ;)

JESMO, ISPALI SMO, ŠTO SADA?!  Koji pro ostvrt kriste :wildboy:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #335 : 25. Lipanj, 2014., 15:05 »

Ovog luđaka treba odstranit sa turnira pa nek se nauči pameti, ili ako ništa da igra sa ovom Hanibalovom maskom :mrgreen:. Nek ga je Giorgio počastio laktom, što mu nije izbio te zube.

Al šta reći za one Grke. Jbt u kvalifikacijama smo ih učili igranju lopte a oni prođoše dalje a mi odosmo kući :tired:. Žao mi Bjelokošćana, vjerovatno se osjećaju onako kako sam se i ja osjećao poslije Nigerije :wildboy:

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #336 : 25. Lipanj, 2014., 15:47 »
ovo SP je zivo smece. ili je zesce podmicivanje u pitanju ili su brazilci uzeli suce iz vrapca. ili oboje. jos uz to su ispali momcadi za koje sam navijao (hrv, bih, ita). sumnjam da cu vise gledat dalje :tired:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #337 : 25. Lipanj, 2014., 16:18 »
Bit će da je ovo razlog.

Citat:
Totalni poraz europskog nogometa i dokaz pretplacenim manekenima i nogometnim tvornicama novca da je nogomet nekada, ne tako davno, i u europi bio igra za publiku, hakl za gust i da se parama ne moze kupiti publika i strast i da nisu svi i sve na prodaju! Kakva samarcina Fifi koja zbraja minus od tv prava i sponzora jer u svim tim zemljama pola stanovnika gleda tv u selu ili faveli na jednom tv-u, nikad nece kupiti novi auto niti imaju mcdonalds a o novim adidas loptama i dresovima mogu samo sanjati! Hvala svim juzno americkim ekipama sta su vratili nogomet tamo di je nekad bio i pokazali europskim mocnicima da sa parama mogu dupe obrisati jer jos uvjek na kugli zemaljskoj postoje ljudi koji igraju nogomet sa srcem da razvesele novcano siromasne ljude ali bogate sa onim sta pare ne mogu kupiti! Iskreno se nadam skorom ispadanju i ostalih europskih ekipa i neka bilo koja momcad donese srecu ljudima koju u europi netko jednostavno misli kupiti sa hrpom novaca! e pa, ovaj put ste se malo zajebali gospodo

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #338 : 25. Lipanj, 2014., 16:27 »
ovo SP je zivo smece. ili je zesce podmicivanje u pitanju ili su brazilci uzeli suce iz vrapca. ili oboje. jos uz to su ispali momcadi za koje sam navijao (hrv, bih, ita). sumnjam da cu vise gledat dalje :tired:
Slažem se. Nikad sudije nisu bile ovoliko u centru pažnje kao sada u Brazilu, i kada tome dodamo ove klimatske (ne)uvjete zbog kojih ekipe koje su fizički jače i bolje pripremljene pobjeđuju tehnički jače ekipe. Fifa je žešće zasrala s ovim SP-om. Od ekipa za koje navijam ima još Argentina, a i oni neće dogurat dalje od četvrtine-finala.

P.S. Cole jedini razlog ovakvog Evropskog debakla su ovi nehumani klimatski uvjeti, vidjet ćemo Južno-Amerikance u Rusiji 18'-te kakvi će se pokazat.

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #339 : 25. Lipanj, 2014., 16:39 »
@cole nemam ja nis protiv juznih amerikanaca. drago mi je za drzave poput meksika i kostarike (ok,oni su srednja amerika, al opet), igrali su posteno i prosli su. ali vidi se da ovo SP nije normalno
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #340 : 25. Lipanj, 2014., 17:26 »
idite kmečite negdje drugdje. ovo je daleko najbolje sp. 3 gola u prosjeku po utakmici, nepredvidivi rezultati, otvorena igra. sve reprezentacije koje su ispale su ispale zasluženo. italija je žmuklerski kalkulirala ko i uvijek što im se napokon odbilo u glavu. španjolska je jednostavno bila loša, nas i bosance ni ne treba komentirat. za razlilku od njih, francuzi i nizozemci  igraju odlično.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #341 : 25. Lipanj, 2014., 19:07 »
Nakon lagane pobjede protiv Irana još više sam razočaran suđenjem na utakmici protiv Nigerije,budimo realni odigrali smo najlošiju utakmicu u posljednje 4 godine a opet je rezultat trebao biti 1:0 za nas što govori koliko je ustvari Nigerija loša reprezentacija.
Ništa idemo dalje i mislim da će ova reprezentacija BiH biti dosta jača za 2 godine u Francuskoj kao i Hrvatska.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #342 : 25. Lipanj, 2014., 19:32 »
Rutinski protiv Irana čak i uz malo kombinovan sastav, osjetna je razlika u kvaliteti. Pogotovo mi je drago što su igrači koji su najviše bili pljuvani i kritikovani zadnjih dana (Džeko, Tino Sušić, Vršajević) kritičarima odgovorili odličnom igrom. Što se tiče Papeta, tačno je da nije vrhunski trener (i njega dosta krivim za poraz od Nigerije) ali ako nećemo dovesti Vahu Halilhodžića (koji je najbolji naš trener uz Osima) onda bih ja njega zadržao jer Baždarević & Co nisu ništa bolji od Papeta.
Zadovoljan sam našim premijernim nastupom na SP-u. Ostaje žal za propuštenim jer da nismo bili toliko nesretni (da ne kažem pokradeni) u onoj drugoj utakmici definitivno smo mogli biti u drugom krugu :(. Sve u svemu, fino iskustvo koje će nam dobro doći za naredna takmičenja.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #343 : 25. Lipanj, 2014., 20:18 »
Ja sam uvijek bio za to da Vahid vodi Hr :wildboy:  - al mislim da ništa od toga jer je u zavadi sa maminjom, a samim time i cijelom Močvarom

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #344 : 26. Lipanj, 2014., 15:23 »
Ovog luđaka treba odstranit sa turnira pa nek se nauči pameti...
Odstranjen :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9