HCL.HR

Borderlands

  • 285 Odgovora
  • 55864 Hitova
Odg: Borderlands
« Odgovori #165 : 08. Studeni, 2009., 21:20 »
lewkić, imaš ovo za box?  :wildboy:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Borderlands
« Odgovori #166 : 08. Studeni, 2009., 21:25 »
Crknut mu je box.  :wildboy:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Borderlands
« Odgovori #167 : 09. Studeni, 2009., 12:14 »
Ja sad napunio 17 lvl, 6 sati igranja. Sad sam na onoj misiji di treba ubit Sledgea i nemogu, prejak je. Uspijem mu uništit shield i pol snage i tu negdje me uvijek ubije. :(  Morat ćete mi pomoć u coopu. :)
Sredi ga onda na način da ne ulaziš u tu prostoriju uopće.
Imaš dvoja vrata, na svaku stranu jedna - koja se otvaraju i zatvaraju ali ak pređeš prek njih (i ak si predugo pa se zatvore) u tu prostoriju, više nemreš natrag zato pazi.
Namami ga nek dođe k njima tak da ideš brzo nutra-van prije nek se zatvore i kad ti bude ispred njih (u vidiku prek otvorenih vrata) na mahove pucaj u njega, otvaraj i pucaj ;)
Ak nebu išlo, pomognem ti ga ja maknuti :piva:

Da, točno tako sam i probavao. Nije štit problem, njega mu uništim s 2-3 roketa, nego snaga ogromna. Taj rocket lančer je najjači šta imam trenutno i svaka raketa koja ga pogodi demiđ minimalan, jedva mu se onaj health bar malo smanji. A dok čekam da mi se napune snaga i štit ili idem ričarđat municiju njemu se isto sve obnovi i onda opet izpočetka. :(

Neznam, ima li neko mjesto di je posebno ranjiv ili nešto? Jel ima tko od vas neko jako oružje do 17 lvl-a da mi posudi ako mu netreba?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Borderlands
« Odgovori #168 : 09. Studeni, 2009., 12:57 »
sticky ili kontakt granate nabavi, nadogradi ih da imaš 4 ili pet, s njima mu srušiš štit i oduzmeš malo energije, i onda deri combat rifle-om ili smg-om prema glavi, tamo je ranjiv. kod reloada trčiš što dalje od njega jer ako si mu blizu mrtav si odma.
ne vrijedi ti launcherima ili slično, moraš ga baš u glavu ciljat. snajper je poprilično spor za to, pa najbolje nađi neki combat rifle sa zoomom.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Borderlands
« Odgovori #169 : 09. Studeni, 2009., 13:03 »
kupi si onaj upgrade što povećava broj raketa za roket lančera i trči oko nekih prepreka gdje te nemože pogoditi, a gađaš ga dok te prati i to je to, za 6-7 minuta borbe ubit ćeš ga, naravno bombe su također poželjne

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Borderlands
« Odgovori #170 : 09. Studeni, 2009., 13:56 »
ili odes u co opu i rejpas ga :D. On dropa onaj epic shotgun ak se ne varam   :hiha:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Borderlands
« Odgovori #171 : 09. Studeni, 2009., 14:29 »
On dropa onaj epic shotgun ak se ne varam   :hiha:
Je al nije baš po ničem epic...
Svejedno, prava dvocjevka je i čuvam je iz prvog prolaza, sad bum ga probal srediti s njom, možda nekaj iskrsne!
Baš sam pred tom misijom, no prije obavljam side questove, oću u 2. prolazu sve obaviti.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Borderlands
« Odgovori #172 : 09. Studeni, 2009., 15:37 »
Ja sam sledgea ubio sniperom. Imao sam snip koji stvara eksploziju pri udaru metka i čini mi se da je snaga bila 168 x 3  :hiha: I udaljio sam mu se dovoljnu daleko pa pucao po njemu a kada sam reloadao sam bježao na drugi kraj od njega pa onda od tamo pucao po njemu. Shadow, sada se ne sječam, ali dali imaš usputnih kvestova nerješenih? Ako baš ne ide, rješi sve usputne kvestove, vozikaj sa malo bzvz, gazi ekipu da skočiš 2-3 lvla, trebalo bi ti ga onda biti puno lakše ubiti. Ili ako ne ide, napiši mi kada ćeš igrati pa da ti uskočim  :ementaler:
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Borderlands
« Odgovori #173 : 09. Studeni, 2009., 17:50 »
Trenutno nemam nikakavih, onaj zadnji lik kod kojeg sam radio sad misije samo kima glavom kad dođem do njega. Probat ću ga sad još jednom sredit jer sam dobio neki bjesni sniper sa puno demiđa sad pa bi ga trebao poownat. \:D/

Idem sad igrat s jednim frendom s faxa pa možemo odmah ako oćete?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Borderlands
« Odgovori #174 : 09. Studeni, 2009., 17:56 »
Igram ovo čudo...i ono ne kužim zapravo.

Rendom glupa priča. Ništa s ničim povezano. Retardirani psi me stalno napadaju. Sve ih ovnam...nekako mi smeće od igre.


ALI iz nekog razloga jebeno stvara ovisnost. Lajkam beskonačno. :ementaler:
Lvl 11 u 3 sata igranja. A htio sam samo probati kao.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Borderlands
« Odgovori #175 : 09. Studeni, 2009., 18:00 »
Mene zanima ispod kojeg kamena je ovo ispuzalo.
Nisam igrao igru, ali ako svi, čak i bot faca (kolko sam skužio iz posta), hvale igru, izgleda da rula. A za igru sam prvi put čuo kad je wyzard otvorio topik.  :hiha2:

Sva sreća da ovdje u ZG-u nemam bolji komp.  :ementaler:

Odg: Borderlands
« Odgovori #176 : 09. Studeni, 2009., 18:06 »
Ja sam isto skinuo bzvz, tek toliko da probam, ali kada sam krenuo igrati  :ave: :ave: Igra za mene nije imala namjenu ni da skrati vrijeme do CODa, samo sam mislio pogledati o čem se radi i maknuti. A kad ono :clap:
Shadow, idem do grada sad pa nemogu  :(
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Borderlands
« Odgovori #177 : 09. Studeni, 2009., 18:07 »
I da, kontrole su odvratne, grafika saka kurčinu i općenit je loš konzolaški port.
Al..igram i uživam. NE RAZUMIJEM!!!1
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Borderlands
« Odgovori #178 : 09. Studeni, 2009., 18:11 »
Igram ovo čudo...i ono ne kužim zapravo.

Rendom glupa priča. Ništa s ničim povezano. Retardirani psi me stalno napadaju. Sve ih ovnam...nekako mi smeće od igre.


ALI iz nekog razloga jebeno stvara ovisnost. Lajkam beskonačno. :ementaler:
Lvl 11 u 3 sata igranja. A htio sam samo probati kao.  :ementaler:

Jer je igra, koliko god glupa pricom, lepa. Zabavna, bez pretencioznosti. Arkadna pucacina glatke igrivosti.
Jer se sve svodi da pucas u kurceve i nabavljas sto jace gunove. Kud ces bolje za pucacinu?
I da. Pogledat par stranica unatrag za onaj fix koji ti daje full listu atributa za oruzje. Konzolitis.
Da se ne bi sjebo pa prodao oruzje koje zapravo ima uber atribut na sebi koji ne vidis zbog prevelikog default fonta igre.


Napravi gamespy acc, ako vec nemas neki koji si eventualno koristio pri isprobavanju UT3.
Online je jednostavno jeben, pogotovo kad se skupi 4 igraca. Onda igra tek odusevljava.  :hug


I koji kurac saka sa kontrolama jebote? Standardni WASD, TAB za meni/mapu i raspored tipki kao za bilo koju pucacinu  :geek:
A grafika owna. Losa osobo. Da ima neki ozbiljni ton, dopizdila bi brzo. Pocet ces primjecivat detalje uskoro.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Borderlands
« Odgovori #179 : 09. Studeni, 2009., 18:21 »
Ma miš mi sjeban u igri i menijima. Il je to samo meni? Preosjetljiv...nikako da se naviknem. :wildboy:
I skretanje sa mišem mi malo retardirano. Budem promjenio na tipke..ak se bude moglo.

Grafika loša ez in nema baš AA-a i teksture su siromašne. Tehnički gledano. Inače je vizualno jebena. Posebna. Šta već. :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9