HCL.HR

Call Of Duty: Ghosts

  • 241 Odgovora
  • 81853 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #225 : 19. Siječanj, 2014., 23:06 »
Čak jedna od boljih igara u crnom dobu COD serijala.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #226 : 31. Siječanj, 2014., 12:20 »
Napokon se uhvatio SP kampanje ove igre
Počelo je na dobar način, sad ćemo vidjeti kako se nastavlja :ementaler:

Inače, igra tko na PlayStationu 4 ili Xboxu One?
Ovako to izgleda kad se Igor uhvati kontrolera u ruke

Kako izgleda Call of Duty: Ghosts na PlayStationu 4? | HCL.hr
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2014., 12:23 Me666 »

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #227 : 01. Veljača, 2014., 09:01 »
Dosao Gun game mod u multplayer :ementaler:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #228 : 01. Veljača, 2014., 23:10 »
Prošao 12 misija i so far so good
Dosta mi se svidila ona borba u vodi (više metaka za kill, malo nespretno, potrebna koordinacija) ... dinamika je dobra, sve je nekako napeto i užurbano, adrenalinska borba non stop :)

Mogućnost prilaženja neprijatelju s više strana kroz različite koridore je isto zanimljiva, a ima i ona misija u džungli koja je relativno open world što mi se ipak nekako nije svidjelo jer sam se pogubio nebrojeno puta :hiha2:

Priča ok, dobro je što uglavnom ide pravocrtno i ne skače s događaja u budućnosti, na prošlost pa u sadašnjost kao što je slučaj u prijašnjim COD naslovima

Dakle, za sad sve 5

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #229 : 02. Veljača, 2014., 12:05 »
Jeli itko gledao,vijesti o Call of Duty-u,kako navodi i kako sam procitao na vise stranica,jest to da je Frank Woods izjavio na twiteru tj James C Burns ovo
"I keep seeing a lot of guessing out there...tyring to predict the next step fot COD "
"No zombies of Frank Woods for 2 years = ;("  te par informacija da Sledgehammer Games radi na novom CoD-u "Sledgehammer AAA family is currently "working on a next-gen Call of Duty game." te par youtube likova koji vjeruju da se radi mw4
Call of Duty: 2014 - Why Treyarch isn't Making It (Sledgehammer Games Info - COD Ghosts Gameplay)
SLEDGEHAMMER GAMES ARE MAKING COD 2014! MW4 Or New Series?
Call of Duty: COD 2014 - THE NEXT TITLE IN DEVELOPMENT AND WHO IS MAKING IT - Thoughts & Speculation
Pogledao sam 7-8 videa i radi se o istoj stvari,mada jedan govori o zavrsetku iw-a te da ga preuzima treyarch i Sledgehammer CoD serijal (nadam se da ne jer je IW tvorac CoD-a)
Ima i nekih pretpostavki o potpuno novom nastavku coda dosad nevidjenog,grafici foto realisticnom itd itd
"Is Sledgehammer Games working on Modern Warfare 4? It certainly seems like it.

Published on Jul 18, 2013
That's right, Call Of Duty: Modern Warfare 4. While Call Of Duty: Ghosts might be the next instalment in the franchise, that doesn't mean Modern Warfare is dead.

Activision might be pushing Infinity Ward's Call Of Duty: Ghosts at the moment, but what are Sledgehammer Games up to? The developer did reveal it was 'heads down' on its own project at the moment."
Te su objavljeni neke wepons list sranja,te da Sledgehammer Games trazi zaposlenike,da ce cod imati sada 3 godine izrade Call of Duty-a IW Treyarch,Sledgehammer Games.
Sto vi mislite ljudi ?
Po meni..ja mislim da stvarno se radi nes novo jer je ovaj Sledgehammer Games totalno nestao nakon sto je izasao mw3 a znamo daj je IW Sledgehammer Games radili zajedno mw3 koliko se sijecam :ementaler:



*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #230 : 02. Veljača, 2014., 12:17 »
Mislim da je bespotrebno tražiti tragove - novog COD-a će biti, a tko ga radi je ionako manje bitno

Nego, završio sinoć kampanju - prijašnji dojmovi su se protegli do kraja igre, finale vrlo epsko, dosta dobro "izrežirano" ... da je ovo film platio bih 30kn nekoliko puta za redom da ga gledam u kinu. Zbilja GG posao na tom polju, a tvorcima COD-a i Activisionu kao izdavaču se može reći svašta, ali im se ne može reći da rade loše, pa čak ni prosječne kampanje. Zbilja - svaka kampanja u COD-u je 5-10h čiste uživancije. Deset min lude destrukcije, pa napeti stealth, pa srceparajući momenti, pa eksplozije, još eksplozija, svemir, morsko dno, kopno zrak. Call of Duty ljudi moji.

Grafika je naravno smeće, ali nisam ništa ni očekivao. Meni je samo drago da sam ju gurao sa stabilnim FPS-om u pristojnim detaljima, a to je zapravo ono što bi COD trebao biti - igra za mase. Vatra je, primijetih i ja, dno dna. Ne znam, oni početni FPS-ovi su imali tek nešto slabiju vatru od ovoga... vatra je baš u razini PS ere, i to Twisted Metala 4 i arene u kojoj je Axel glavni boss.

Ne znam je li to do mene ili do novog miša na kojega se tek privikavam, ali ciljanje mi je nekako bilo otežano... jednostavno nisam radio toliko smrtonosnih pogodaka, ali tu je prijateljski AI uglavnom pružio ruku. Osim kad nije. Što se znalo događati i previše puta. Onako ležim mrtav i gledam zadnje trenutke i TEK TAD meci ubiju mog kletog dušmana. To je išlo na živce, no više je na živce išla misija kad moraš nositi Rileya, i to ga podizati s glupim PRESS AND HOLD F, isto ga tako spuštati, u isto vrijeme izbjegavati metke i granate, pucati, klečati, ležati... previše toga za glupu đukelu koja se mogla nositi i ispod ruke (zamisli tu epičnost, pas ispod ruke, u drugoj strojnica - RAMBO BRATE).

U konačnici zadovoljan, još jedan solidan COD - 78/100

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #231 : 02. Veljača, 2014., 14:32 »
Ae, slažem se.
Jedan od najboljih u već "dosadnom" serijalu.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #232 : 04. Veljača, 2014., 19:17 »
Neki lik dao na youtube informacije o novom cod-u.Kaze da je radio u treyarchu te da zna dosta ljudi (bivsih kolega) te su mu dojavili da je novi cod black ops 3 kako je naveo,radnja se odvija od 1939-1942 u nekoj 29 diviziji,lik se zove Olson,te je prica poovezana sa black ops 1 i black ops 2,znaci WW II.Malo mi se cini fake informacija te nadam se da igru radi Sledgehammer Games jer bih bas volio vidjeti nes novo .Ova mi se prica vise pari na WaW II nastavak iz 2008 isto sto je treyarch radio ,nego na Bo III al eto zivi bili pa vidjeli

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #233 : 06. Ožujak, 2014., 22:47 »

Call Of Duty Ghost Free On Steam
« Odgovori #234 : 28. Kolovoz, 2014., 19:31 »
Call Of Duty Ghost is free on steam 3 days.
CPU: AMD A8 X4 5600K, 3600 MHz
CPU Cooler: Stock
GPU: AMD Radeon R7 260 1GB
RAM: 8GB DDR3
Motherboard: Asus A55BM-E FM2+
PSU: Cooler Master Extreme Power Plus 500W
HDD: Western Digital 1TB SATA 3
Case: Cooler Master K350

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #235 : 29. Kolovoz, 2014., 02:59 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #236 : 29. Kolovoz, 2014., 05:53 »
?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #237 : 08. Rujan, 2014., 11:08 »
Nakon po meni najboljeg u serijalu, Call Of Duty 4: Modern Warfara, sljedeća dva COD-a u modernom okruženju su postala pojam reciklaže, minimalnog napredovanja i poglupljivanja skoro svih segmenata u FPS žanru. Sljedeći i jedini koji mi je valjao uz prvi Modern Warfare jest Treyarchov Black Ops. Iako oba ta naslova nisu u vrhu žanra, sjajno su zaokružene akcijske pucačine, sa vrlo dobrim scenarijem, uvjerljivom pričom i jako zabavnim misijama te napucavanjima. Počevši igranje Call Of Duty: Ghosta, nakon uvodnih sat i pol, gurnuo bi ga na dno serijala, čak ispod druga dva nastavka Modern Warfara, ali nakon tog lošeg i neuvjerljvog uvoda, igra me na moje veliko iznenađenje jako ugodno iznenadila. Stoga poziv službe - duhovi ide na treće mjesto najdražih Call Of Duty igara, po meni jedinih koje valjaju. Iznimku jedino mogu napraviti za Call Of Duty 2.

Call Of Duty - plagijat i nikako mi nije bolji od tadašnjeg kralja WW2 tematike, Medal Of Honora pod naslovom Allied Assault.
Call Of Duty 3 - nisam uspio završiti i valjda jedina FPS igra koju nisam prešao do kraja.
Call Of Duty 5: World at War - dobra priča, uvjerljiva prezentacija, ali ništa više od toga, dojam reciklaže i repetitavosti prisutan.
Call Of Duty: Black Ops 2 - jednostavno najgori COD i jedno od najlošijih FPS iskustva; užasa priča, likovi i izgled igre.

Najavu kako je ovo prvi next gen COD nisam baš popušio i bilo mi je sumnjivo, što zbog vizuala, koji izgledaju tek malo bolje nego ikad prije, što zbog činjenice, da su sistemski zahtjevi u najmanju ruku čudni, prenapuhani i smješni. Kod prvog pokretanja igre, ukoliko ista nije postavljena na skroz maksimalne postavke (sve na extreme i na zadnju ljestvicu mogućnosti) igra izgleda čak poražavajuće s obzirom kakvu mašinu treba. 6 GB rama je jednostavno još dan danas neiskoristivo u velikoj većini igara, ma gotovo svim, ukoliko se igra na jednom monitoru, sa standardno visokim postavkama. Izašao je fix za igrače koji imaju 4 GB rama i oni mogu pokrenut također igru. Znači sve je jedan "next gen" my ass trik, čime bi se pohvatila utrka za BF4 i općenito BF vizualima, koji predstavljaju sam vrh vizualne prezentacije trenutnih igara. Još nešto bi na tu temu istaknuo. Igra u svojih prvih sat i pol do dva sata uopće ne liči na onoj drugoj polovici. Drugi dio igre izgleda daleko bolje, ali baš u svemu. Osvjetljenje, AA, lokacije, teksture, level design, ma sve. A ista stvar se desila i sa gameplayom.

99% igre u promotivnim trailerima i isječcima si nisam želio spojlat, tako da sam u biti pokrenuo kampanju, nezanvši što me očekuje. Priča je u uvodu užasna, kao i gameplay (koji je u jednoj sceni, doslovce ne prekopiran, nego je prebačena skriptirana scena iz COD4 u ovu igru - tužno, smješno, žalosno i jednostavno neobjašnjivo). Dio sa psom, me nije nimalo impresionirao i samo je loš pokušaj ubacivanja nečeg inovativnog, novog, svježeg. Ne pruža nikakav dojam satisfakcije i samo je nepotreban dodatak kampanji. Tih uvodnih sat vremena, mi je uz Black Ops 2 najdosadniji dio serijala i mislio sam kako će igra biti još gora od potonje, koja je dobila dosta kritika uz 60/100 ocjenu. Na sreću nakon prve stealth misije, koja mi spada rame uz rame sa najboljim u serijalu, igra je puna zanimljivih lokacija, zabavnog napucavanja, scena i odličnog level designa. U to nemogu ubrojiti gameplay sa helikopterom i tenkom. Pokušaj da se popuni bogatost kampanje, opet je naišla na moje negodovanje. Mišljenja sam, da ukoliko nešto što se ubacuje u klasičnu FPS kampanju, nekakav segment poput vožnje automobila, džipa, tenka, čamca, jahanje konja i slično ne odradi kako spada, da je jednostavno suvišan, jer dolazi do kontraefekta kod igrača. Ukoliko je kampanja dobra, ti elementi će biti nepotrebni i igru će bez nekakvog posebnog razloga odvući sa provjerenog kursa. Ukoliko ti segmenti nemaju neku koheziju, dobivamo lošu kampanju, što je npr. slučaj s mojeg stajališta oko BO 2.

Sviđa mi se jako u nekim situacijama otvorenost lokacija, što pogoduje stealth pristupu i smanjuje ili briše dojam da te igra navlači za ruku. Isto tako pucanje i kretanje pod vodom u čučnju (nemislim na podvodne misije gdje imate ronilačku opremu) je dosta dobro izvedeno i dosta me zabavilo. Kasnije mi je i priča postala uvjerljivija i bolja, zbog dobrog scenarija i ovog puta nešto bolje priče za COD publiku. Drugi dio kampanje nije ništa revolucionaran za žanr ili za COD serijal, ali jednostavno me jako zabavio. Zadnja misija je spektakl, ma kako god nekom smješno to bilo, zbilja nisam to očekivao. Jako dobro mi je osmišljen scenarij za istu i vizualno izgleda doista impresivno. Eto bez puno mudrovanja, to su dojmovi moji za SP ove igre. Nakon dosadnog uvoda u kampanju, ista je počela bit zanimljivija, bolja i iznenađujuće kvalitetna.

(Klikni za pregled slike.)

Puno bolji dojmovi nakon drugog prelaska.
Možda zato, jer sam igrao sa gamepadom, no baš mi je bilo savršeno ovo napucavanje, atmosfera, pa čak i priča.
Odigrao sam i par sati MP-a i dosta mi je zabavno bilo, no ipak nije moja šalica čaja.

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #238 : 09. Rujan, 2015., 20:04 »
Imam Ghosts za ps3 i iman nekakav papir na kojem pise nekakav kod s kojim se moze igrica za ps3 igrati na ps4 ?Pa jeli neko mozda zna kako to funkcionira da mi malo objasni i jeli se placa?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #239 : 09. Rujan, 2015., 21:56 »
isteklo ti je to još krajem trećeg mjeseca prošle godine, ne vrijedi više. bila je ponuda da ako imaš ps3 verziju da na ps4 dobivaš digitalnu verziju besplatno.
« Zadnja izmjena: 09. Rujan, 2015., 22:00 wyzard »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9