HCL.HR

Dark Souls 3

  • 239 Odgovora
  • 89583 Hitova
*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #195 : 07. Svibanj, 2016., 11:59 »
Ja sam SL150, non stop me netko invejda. Čim opalim orb i ja invejdam druge. Ma milina  :D

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #196 : 07. Svibanj, 2016., 12:02 »
PVP Meta je 120 ali bolje rade i slabiji leveli. Kao što je rekao Freddy, nešto oko 95-115. Ako hoćete stvari za Darkmoon i Blue Sentinels, morate biti jako nizak SL. Ne više od 30, 40 za nešto aktivniju pomoć jer rijetko tko poslje tog levele ostaje u prvom covenantu. Poslje Pontiffa vam je arena za borbu ali ne preporučujem radi većeg broja čitera. Za Watchdogs of Faron morate biti oko faron keep močvare da bi vas igra pozvala. Preferira se manji level ali ima dosta igrača koji rade NG+ no naravno manje ih je. Za veći level idite u Aldrichov covenant

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #197 : 07. Svibanj, 2016., 14:40 »
Ja sam SL150, non stop me netko invejda. Čim opalim orb i ja invejdam druge. Ma milina  :D

da sto se tice pvp bolje je ostat na 120SL
Tko,što?

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #198 : 16. Svibanj, 2016., 14:54 »
Primijetio sam da neki fantomi izgledaju kao host da nisu bijeli ili žuti. Kako se to postiže ?

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #199 : 16. Svibanj, 2016., 19:07 »
Primijetio sam da neki fantomi izgledaju kao host da nisu bijeli ili žuti. Kako se to postiže ?

I piše im host of embers iako to nisu. Ja ne znam, konzultiraj fextralife.

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #200 : 16. Svibanj, 2016., 19:21 »
Primijetio sam da neki fantomi izgledaju kao host da nisu bijeli ili žuti. Kako se to postiže ?
I piše im host of embers iako to nisu. Ja ne znam, konzultiraj fextralife.

untrue ring koji yuria prodaje
http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Untrue+Dark+Ring
Tko,što?

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #201 : 17. Svibanj, 2016., 08:47 »
Aham..
Nisam tog NPC-a susreo

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #202 : 17. Svibanj, 2016., 11:33 »
Ne možeš ju sresti. Sama dođe u Firelink Shrine prilično rano u igri ako pratiš Yoelov questline.

Nisam provjerio, ali mi se čini da moraš uzeti dva Yoelova levela ili ubiti Greatwood da ona dođe.

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #203 : 17. Svibanj, 2016., 14:24 »
Zar nije untrue ring za uzimanje oblika bijelog fantoma?

Edit: tek sad vidim, to je drugi prsten.


Yuria ti dođe u firelink kada pet puta napraviš level up kod pilgrima kojeg sretneš prije ulaska u undead settlement. Nakon pet puta on umre u firelinku i onda se pojavi yuria.
« Zadnja izmjena: 17. Svibanj, 2016., 14:27 fez »

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #204 : 17. Svibanj, 2016., 15:20 »
Ne možeš ju sresti. Sama dođe u Firelink Shrine prilično rano u igri ako pratiš Yoelov questline.

Nisam provjerio, ali mi se čini da moraš uzeti dva Yoelova levela ili ubiti Greatwood da ona dođe.
Moraš 5 puta levelat kod yoela,i onda on umre i ona dode.Ako ne levelas pet puta prije greatwooda i ubijes toga bossa ona se ne pojavi-
Tko,što?

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #205 : 17. Svibanj, 2016., 17:58 »
Nisam levelovao 5 puta, samo sam jednom ali išao sam još koji put kod Yoela ali nije mi ponudio više levelovanje  samo prodaju :P vjerojatno nisam nešto uradio kako treba.

P.S. danas me je napao invader ali nije ga bilo moguće uništiti jer su udarci mača prolazili kroz njega a pritom mu ne nanose ništa štete a on tebe kolje. E sad me zanima dali je to stvar tehničke prirode ili se radi o nekom čiteru ?

jeli imao netko nešto slično ?

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #206 : 17. Svibanj, 2016., 19:00 »
To je do nesposobnosti From Software-a da išta poduzme u vezi PC verzije, i da, to je čiter :)  Ljudi slobodno pišu na forumu da su čiteri i streamaju kako to rade. Reakcije od FS nema. Patch novi su maknuli sa steama jer je pogoršao svima performanse, patchevi redovno kasne, i ono što su sastavili ne mogu da poprave. U biti zaglavio si sa takvim multiplayer i nemoj očekivati da će ikad biti bolje :D  Ja se vračam na igru kad patchuju za jedno godinu dana i kad broj igrača opadne te i zainteresovanost čitera.

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #207 : 17. Svibanj, 2016., 20:01 »
Nisam levelovao 5 puta, samo sam jednom ali išao sam još koji put kod Yoela ali nije mi ponudio više levelovanje  samo prodaju :P vjerojatno nisam nešto uradio kako treba.

P.S. danas me je napao invader ali nije ga bilo moguće uništiti jer su udarci mača prolazili kroz njega a pritom mu ne nanose ništa štete a on tebe kolje. E sad me zanima dali je to stvar tehničke prirode ili se radi o nekom čiteru ?

jeli imao netko nešto slično ?

Kod njega dobivaš mogucnost levelanja umiranjem.Moraš svaki level umrijeti ne znam koliko puta-
Tko,što?

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #208 : 18. Svibanj, 2016., 10:53 »
Kod njega dobivaš mogucnost levelanja umiranjem.Moraš svaki level umrijeti ne znam koliko puta-



Aha to je to. OK tnx  ;)


« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2016., 12:19 darijoman »

*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #209 : 09. Lipanj, 2016., 14:36 »


Morao sam ovo podjeliti. :)  :D  Žilavi gad!!
Il´bum, Il`dum!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9