HCL.HR

Dragon Age: Inquisition

  • 154 Odgovora
  • 39935 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #135 : 11. Siječanj, 2015., 11:10 »
Ja to radije gledam od projekta do projekta jer svaki ima svoju računicu. Nitko ne ulaže x milijuna nečega bez jasne projekcije o dobiti. a TOR danas donosi prilično lijepe novce EA-u, inače ne bi dalje ulagali u njega (iako sigurno ne prema inicijalnim projekcijama). Doduše, mogao se fokus produkcije usmjeriti na neke druge stvari, a ne toliko na storytelling koji je fakat vrhunski za jedan MMO, dok drugi elementi igre blago rečeno dosta kaskaju.

Da ne idem van teme - kao što rekoh prije, Inquisition ima previše svega, a tu se nekako izgubio šarm ranijih nastavka. Sporedni questovi su sada uglavnom checklista za odrađivanje, umjesto nečega čega se kasnije sjećaš. Bio bi puno zadovoljniji s nezz, 30 sati gameplaya, al' da je to mnogo konkretnije. Ovako utučeš 70 i zaboraviš na igru u roku odmah.

I još jedna stvar - ne znam jel to samo moj dojam il' nešto, al' nekako sam primijetio da mi je sama karakterizacija likova onako dosta meh. U Originsu primjerice mi je bila velika dilema koga povesti sa sobom jer su onako bili svi full zanimljivi za slušati, jake karizme, dosljedni svojim načelima i to. Sada mi je onako svejedno - jedino mi se Cassandra nekako ističe, svi su ostali nekako dosadni, čak i Varric.
The greatest teacher, failure is.

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #136 : 17. Siječanj, 2015., 23:46 »
Ovo je čisto do produkcijskih razloga - igra ima gomilu sporednih questova i likova te full cinematic razgovori bili bi neracionalan produkcijski trošak. Uzmi u obzir da je to daleko najveća BioWareova SP igra ikad i normalno je da su tražili prostor za uštede, a da ne naruše previše igraće iskustvo. Naravno, bilo bi fora kada bi svi bili full cinematic, al' malo je to nerealno očekivati

Mislim da ovo bas ne drzi vodu, jer uzmi za primjer novog Witchera koji obecava najveci open world do sada i gdje ce svi razgovori biti "full cinematic". Ako nista drugo barem su razgovore s glavnim likovima mogli napraviti kako treba, jer mi ovo dosta utjece i na likove i njihovu karakterizaciju kada ja dodem do npr. Varrica a on stoji kao kip i prica. :thumbs:

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #137 : 21. Siječanj, 2015., 07:37 »
Malo sam prozujao po temi i vidim da ste se dosta patili sa zmajevima.
Igram na nightmare, Hinterlands zmaja sam riješio iz prvog pokušaja na lvl 12.
Idući je bio Western Approach zmaj na lvl 13 koji je bio još lakši jer nije imao addove i bio je stacionaran cijelo vrijeme.
Crestwood zmaja sam ubio iz drugog pokušaja na lvl 15 jer nisam imao electrical resistance armor, pullanje i aoe electrical napadi koji se stackaju su bili bolni.
Sve to bez tactical camere, stvarno nepotrebna stvar u igri.

Tempest/Tank/Knight Enchanter je OP combo, četvrti lik mi je sad Necromancer al nisam primijetio da je koristan, mada focus ability je odličan.

Najdraža zona zasad Western Approach, najodvratnija Fallow Mire.
Što se questova tiče samo je Hinterlands bio naporan, ostale zone su gg zasad.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #138 : 01. Veljača, 2015., 22:44 »
Prestao igrat prije mjesec dana nakon sto sam dosao u Skyhold. Katastrofalan frejmrejt,cekam da mi dodje novi proc, jer ovaj zakucaje na 100% a GPU usage samo 46%.
« Zadnja izmjena: 04. Ožujak, 2015., 21:42 seedorf »

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #139 : 10. Veljača, 2015., 15:42 »
Za par dana mi stiže igra za PS4.
Eto zabave :clap:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #140 : 15. Veljača, 2015., 20:27 »
U pauzi od recenzija konačno se malo vratio ovome. Ako nastavim ovim tempom, završit ću igru do kraja godine :wildboy:

...

Nezz ako si probao igrati s 3 magea i tankom. Silovanje protivnika na nightmareu samo takvo.
Al' spustio težinu na normal - popizdio kada sam naletio na medvjeda i borio se s njime 5 min jer ima health veličine bosansko-hrvatske granice. Taktička kamera je totalno beskorisna, posebice u interijerima. Nezz, mislio sam da ću moći igrati party RPG na konzoli, al' ovo bez prave ptičje perspektive i sporijeg gameplaya ne funkcionira. Da ne spominjem manjak naprednih taktičkih opcija pa moraš svaku sekundu pauzirati da rogue može normalno backstabati ili da mage nije u melee zoni.
The greatest teacher, failure is.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #141 : 04. Ožujak, 2015., 09:09 »
Sinoć mi išlo ažuriranje igre za PS4 i meni najbolja stvar je: "Added an option to control the font size of subtitles."
To mi je falilo, napokon! :piva:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #142 : 05. Ožujak, 2015., 20:17 »
Pa i prije je bilo savršeno čitljivo ili?
The greatest teacher, failure is.

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #143 : 26. Ožujak, 2015., 17:21 »


Al' spustio težinu na normal - popizdio kada sam naletio na medvjeda i borio se s njime 5 min jer ima health veličine bosansko-hrvatske granice

+56468462468465
iritiraju me borbe s tankovima po 10 min -.-

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #144 : 08. Travanj, 2015., 15:03 »
Napokon završeno, samo 169 sati igranja :clap:
Spreman sam za Witchera 3 :thumbs:

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #145 : 26. Kolovoz, 2015., 13:31 »
Jel netko igra jos ovo?

Evo prije nekoliko dana je izasao drugi single player DLC -The Descent.  Prvi, Jaws Of Hakkon sam odigrao i bio je OK, nista sto se ne moze propustiti. Jedan detalj je da donosi dosta tezu borbu, kako li sam se samo namucio sa zadnjim bossom :ementaler:


http://http://youtu.be/N_L4qyvxAFI

Ovo dans pocinjem, skinuto je i spremno ali nisam do sada imao vremena zaigrati :clap:

Ne ocekujem nista spektakularno, ali me ipak vesli povratak u najgori dio Originsa- Deep Roads. :D
« Zadnja izmjena: 26. Kolovoz, 2015., 13:39 maxim.x »

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #146 : 25. Rujan, 2015., 19:11 »
Dali je itko presao zadnji DLC, Trespasser?

Ja sam ga upravo zavrsio i fasciniran sam, otkrije toliko misterija o Dragon Age svijetu koliko ne otkriju zadnje tri igre zajedno!

 Nakon prolaznog Jaws Of Hakkona i dosta loseg The Descenta, ovo je MUST PLAY!!! za svakog Dragon Age fana, vjerujte mi. :D

Nakon ovoga sam jako uzbuden u vezi sljedece Dragon Age igre i gdje bi nas mogla odvesti :clap:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #147 : 25. Rujan, 2015., 19:14 »
Krajnje blesava odluka da otkrivanje najviše misterija ostave za DLC. Eto, toliko.

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #148 : 25. Rujan, 2015., 19:16 »
Slazem se, ali ja bi ga ionako odigrao tako da mi nije problem ;)

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #149 : 06. Prosinac, 2015., 21:20 »
Vratio se igri nakon godinu dana. Utrosio sam nekih 27 sati i onda prestao zbog lose konfiguracije i Vicera 3. Krenuo igrat ispocetka, jer se nisam mogao sjetit price osim ogromne zelene rupe na nebu. Prvo sam pomisilio omfg ko ce opet prelazit mrtvi Hinterlands, al se nisam pokajo.

Problem je bio sto sam se tako duboko bio zavuko u sajd misije, da nisam uspio otkljucati neke odlicne stvari koje igra nudi rjesavanjem glavnih kvestova. Tipa kreftanje runova, armora oruzja, fokus abiliti i Skyhold. Sad kad imam sve to igra je pecto zanimljivija, Lootam sve zivo, jednom kad napunim invertorij, vratim se da prodam sve sto mi netreba i tako stalno.

Svako malo opremam partije, usavrsajem Skyhold, rekrutujem nove agente. Definitvno se nisam pokajo, igra boguje plus apsolutno je prekrasna.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9