HCL.HR

DriveClub

  • 241 Odgovora
  • 73616 Hitova
Odg: DriveClub
« Odgovori #120 : 12. Studeni, 2014., 21:38 »
Bio na sajmu. Probao Driveclub. Rula.
Eto, to je sve što imam za reći.

*naravno da sam bio 1. u svakoj utrci :hihi:

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #121 : 13. Studeni, 2014., 22:32 »
Bio na sajmu. Probao Driveclub. Rula.
Eto, to je sve što imam za reći.

*naravno da sam bio 1. u svakoj utrci :hihi:

Ajd, barem se nekom sviđa.:ave:

Odg: DriveClub
« Odgovori #122 : 13. Studeni, 2014., 23:07 »
Pa... zar je to tako čudno?

...a da, prosjek ocjena 70 na Metacriticu. :wildboy:


Proveo sam sigurno 3 sata (ne u komadu) kraj one fotelje i Drivecluba. :hihi:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: DriveClub
« Odgovori #123 : 14. Studeni, 2014., 08:35 »
Pa... zar je to tako čudno?

...a da, prosjek ocjena 70 na Metacriticu. :wildboy:


Proveo sam sigurno 3 sata (ne u komadu) kraj one fotelje i Drivecluba. :hihi:


A kakva ti je Forza u odnosu na ovo?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: DriveClub
« Odgovori #124 : 14. Studeni, 2014., 09:59 »
Misliš... Forza kao serijal ili Horizon 2, koji se mogao isprobati na sajmu?
(uglavnom, evo odgovor na oba moguća pitanja :mrgreen:)
Obožavam Forzu (2, 3 i 4), a što se Horizona 2 tiče - nisam ga dovoljno igrao da bih mogao nešto o njem reći.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #125 : 14. Studeni, 2014., 20:28 »
Lajkam!!

New Driveclub Update + FREE DLC's + Photo mode

Hi everyone,
The team at Evolution continues to work diligently to resolve all of the server issues. We know you have all been extremely patient and understandably frustrated during DRIVECLUB’s launch, and to show our appreciation for the support during this challenging time, we will be offering the premium DLC packs for November (25th November-SCEA/26th November-SCEE/27th November-SCEJ) free to those who purchased the full game.
These premium DLC packs – The Ignition Expansion Pack and Photo-Finish Tour Pack along with two livery packs – will give you a total of five new cars, 22 new tour events, 10 new trophies and 10 new livery items to play with online and offline.
The Season Pass will be extended to include four extra packs in July 2015 to ensure players who purchased the pass get everything that was promised. So on top of the free DLC in November, the Season Pass will still include 38 cars, 176 tour events and 80 unique liveries.
On Tuesday we will also be releasing our next game update which includes our first round of player requested feature updates.
In addition to Photo Mode, which will allow you to share your most thrilling moments with your friends, we will be adding:
• Improved multiplayer collision physics to reduce frustrating spin-outs
• Adjustments to soften the corner cutting penalty system
• Options in the club menu to view everything your club has unlocked
• A fix to allow all club owners to update their club badges
This update also includes the first new tracks, which we announced back in September as part of our plans to keep supporting and expanding the game as you play. These include the following free new tracks for online and offline play (also playable in reverse):
• India – Yedepalli
• Scotland – Wester Ross
• Chile – Los Pelambres
Although currently we do not have an update regarding the timing for the launch of the PS Plus Edition, we are continually working on improving the server capacity to enable us to launch the PS Plus Edition as quickly as possible.
Once again, thank you for your support. We are truly sorry that the road to delivering the full DRIVECLUB racing experience on PS4 has been such a rocky one.


Ovi spinovi su mi užasni. Pretičeš lika i počne ti gurat zadnji u stranu i onda 360. Jedino naglo po kočnici da se ne zavrtiš pa opet ganjat mjesto.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #126 : 14. Studeni, 2014., 20:29 »
Sry! Dupli post

Odg: DriveClub
« Odgovori #127 : 14. Studeni, 2014., 20:35 »
Ček, ne kužim. Taj free DLC koji izlazi krajem mjeseca će biti free samo tokom ovog mjeseca ili će ostati free i dalje za one koji namjeravaju kupiti igru, recimo, početkom iduće godine?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DriveClub
« Odgovori #128 : 14. Studeni, 2014., 20:41 »
Pa... zar je to tako čudno?

...a da, prosjek ocjena 70 na Metacriticu. :wildboy:


Proveo sam sigurno 3 sata (ne u komadu) kraj one fotelje i Drivecluba. :hihi:


A kakva ti je Forza u odnosu na ovo?

Ja ču ti odgovoriti!!!
Meni je FH2 puno puno bolja u ovom dojmu koji sam dobio na infogameru.
Vozni model je kao prvo neusporediv. FH2 iako je u bazi arkada u tolikoj mjeri koketira s fizikom da to nije normalno. Od simuliranja potrošnje gume do body rolla.
Grafički mi je FH2 wow, al baš ono jebeni wow. Prelijepa paleta boja, kapljice na karoseriji i vremenski uvijeti, ma sve je za čistu desetku.
Dok DC me je baš razočarao po tom pitanju.

Staze u DC izgledaju jako lijepo, no užasno mi je bilo voziti se po njima, nezz.
DC ću kad tad vjerovatno igrat na volan, pa će tek onda stići konkretni dojmovi. No ovako na prvu FH2 > DC.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #129 : 15. Studeni, 2014., 00:59 »

Grafički mi je FH2 wow, al baš ono jebeni wow. Prelijepa paleta boja, kapljice na karoseriji i vremenski uvijeti, ma sve je za čistu desetku.
Dok DC me je baš razočarao po tom pitanju.

Zna se da će biti update i kako možeš reć da te igra razočarala u pogledu toga?

Nisi još ništa ni vidio. Kad dođe update, sve ostale vožnje će izgledat smiješno naspram DC-a kad dođe taj vremenski update, iako i sad već izgledaju,

Ček, ne kužim. Taj free DLC koji izlazi krajem mjeseca će biti free samo tokom ovog mjeseca ili će ostati free i dalje za one koji namjeravaju kupiti igru, recimo, početkom iduće godine?

Ne znam, zbilja.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DriveClub
« Odgovori #130 : 15. Studeni, 2014., 01:05 »
Jesi ti ozbiljan? :hihi:

Igrao sam danas nekakvih 45 minuta DC i 20 minuta Forzu Horizon 2.
Plus što sam gledao još pola sata FH2 na pet velikih ekrana u pet različitih uvijeta i meni je to trenutno najljepša racing igra.
To što će uvijeti doć u DLC-u to je druga stvar, neće grafika dobiti nikakav upgrade.

Znam da će izgledat brutalno, ali u ovom sad trenutku FH2 izgleda bolje - meni.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #131 : 15. Studeni, 2014., 01:19 »
Jesi ti ozbiljan? :hihi:

Igrao sam danas nekakvih 45 minuta DC i 20 minuta Forzu Horizon 2.
Plus što sam gledao još pola sata FH2 na pet velikih ekrana u pet različitih uvijeta i meni je to trenutno najljepša racing igra.
To što će uvijeti doć u DLC-u to je druga stvar, neće grafika dobiti nikakav upgrade.

Znam da će izgledat brutalno, ali u ovom sad trenutku FH2 izgleda bolje - meni.

Samo se ti smij. I jesam ozbiljan. Kad me već izazivaš pa onda dobro pogledaj ovo. Trenutno tehnički najnaprednija vožnja je sigurno Driveclub u bilo kojem pogledu.


















« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2014., 01:22 PS2MASTE® »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DriveClub
« Odgovori #132 : 15. Studeni, 2014., 01:22 »
Dobro prestani me hranit s glupostima, imam oči.
U pokretu mi FH2 bolje izgleda i netrebaš mi punit glavu nikakvim gifovima.
Komentrirao sam šta sam vidio i svoj dojam o tome.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #133 : 15. Studeni, 2014., 01:25 »
Dobro prestani me hranit s glupostima, imam oči.
U pokretu mi FH2 bolje izgleda i netrebaš mi punit glavu nikakvim gifovima.
Komentrirao sam šta sam vidio i svoj dojam o tome.

A što su ovi gifovi nego u pokretu svi? Ti si se meni počel smijat. V čem je problem? Samo sem rekel ono što je 100% točno, a ti si misli ke oš.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DriveClub
« Odgovori #134 : 15. Studeni, 2014., 01:39 »
Pa na tvoj fanboyski stav da nisam nista vidio i kako me moze razocarat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9