HCL.HR

DriveClub

  • 241 Odgovora
  • 73599 Hitova
*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #165 : 14. Prosinac, 2014., 11:12 »
Ak se neko misli zajebavat u DC-u, nek slobodno zaobiđe igru. Igra zahtijeva poveću vještinu vožnje, pogotovo kad ti neko pošalje "nemoguć" izazov.
Jesi ti to ozbiljno napisao? :wildboy:
Igra je samo za "HC gamere", casualci da ju zaobiđu?

Sve ti piše u recenziji. "Casualci" ne mare za vještinu, jel.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DriveClub
« Odgovori #166 : 14. Prosinac, 2014., 11:52 »
Zašto pišeš stalno tim tonom kao da radiš za nekoga i moraš branit njegove interese?
Zašto igra nebi mogla biti zabavna casual igračima kada je. Igra će sigurno naći svoje vrijeme kod svakakve publike koja joj pristupi.
Bila ona tek povremeni racing fan, najnabrijaniji ili tek osoba kojoj se baš trenutno vozi nešto takvoga.

Nitko ne kaže zaobiđi igru zbog skilla ili nešto, ali za preciznu i ugodnu vožnju bez kolizija je samo po sebi jasno da moraš imat vještine neke i iskustvo.
Koristeći kočenje i pravilne ulaske u zavoj i slično.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #167 : 14. Prosinac, 2014., 17:12 »
Zašto pišeš stalno tim tonom kao da radiš za nekoga i moraš branit njegove interese?
Zašto igra nebi mogla biti zabavna casual igračima kada je. Igra će sigurno naći svoje vrijeme kod svakakve publike koja joj pristupi.
Bila ona tek povremeni racing fan, najnabrijaniji ili tek osoba kojoj se baš trenutno vozi nešto takvoga.

Nitko ne kaže zaobiđi igru zbog skilla ili nešto, ali za preciznu i ugodnu vožnju bez kolizija je samo po sebi jasno da moraš imat vještine neke i iskustvo.
Koristeći kočenje i pravilne ulaske u zavoj i slično.

Ne branim ja ničije interese. Da, može bit zabavna casual igračima, hm...Možda za osvajanje zvezdica ( ajd, njih ima dost ). A ke onda nakon toga? A oće li se takvim tipovima igrača dat gnjavit sa izazovima, ne znam. A na tome se i bazira igra, tj. dok nije proradilo.

Evo jedan moj izazov. Trajao je tjedan dana max. Vidi se da su se ljudi mučki ubijali.:mrgreen:

« Zadnja izmjena: 14. Prosinac, 2014., 17:38 PS2MASTE® »

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #168 : 30. Prosinac, 2014., 16:56 »
Venom Hot Lap 2 je.....Uh!

Odg: DriveClub
« Odgovori #169 : 08. Siječanj, 2015., 12:44 »
Par mojih screenova, igra je vrh!









*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #170 : 13. Siječanj, 2015., 20:01 »
Prva slika Japana unutar DriveCluba?

Znači možemo očekivati Japan uskoro :ementaler:

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #171 : 13. Siječanj, 2015., 20:36 »
Prva slika Japana unutar DriveCluba?

Znači možemo očekivati Japan uskoro :ementaler:

Evo ti u pokretu ( zutra dolaze kompletni infoi o Japanu ) :

https://www.facebook.com/video.php?v=761187453965617

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #172 : 15. Siječanj, 2015., 00:58 »
Driveclub - Japan Track DLC Gameplay (PS4)

Evo nove staze u Japanu. I da, prikazan Chevrolet Corvette ZR1, znači stižu američka auta :solidus:
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 01:00 kaisersephirot »

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #173 : 15. Siječanj, 2015., 06:38 »

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: DriveClub
« Odgovori #174 : 15. Siječanj, 2015., 08:42 »
Kakvo je uopće sada stanje sa serverima, jesu to više konačno sredili?
Vidim da je igra na rasprodaji ovaj mjesec (onaj PS Plus upgrade edition), pa si gruntam da uzmem.
The greatest teacher, failure is.

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #175 : 15. Siječanj, 2015., 12:43 »
Kakvo je uopće sada stanje sa serverima, jesu to više konačno sredili?
Vidim da je igra na rasprodaji ovaj mjesec (onaj PS Plus upgrade edition), pa si gruntam da uzmem.

Rade jako dobro.


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #177 : 20. Siječanj, 2015., 20:39 »
HCL: Nova nadogradnja Drivecluba donosi Japan DLC i druga poboljšanja

Dosta poboljšanja izgleda da ću opet morati isprobati Driveclub

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DriveClub
« Odgovori #178 : 03. Ožujak, 2015., 02:04 »

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: DriveClub
« Odgovori #179 : 15. Ožujak, 2015., 18:08 »
Nitko ne vozi trenutno?
Vozi se tu i tamo, da... I da, grafički mi to izgleda kao najbolja racing igra. Moram uzeti u obzir i Asseto Corsa te Project CARS neki beta build od kojih sam očekivao da uz ozbiljnu fiziku imaju i strašnu grafiku ali i dalje Driveclub tu odnosi pobjedu. A sve druge razlike definitivno ovise od igrača. Meni je Driveclub najprihvatljiviji jer mi koncentracija traje jako kratko. Odvozim par krugova solidno i onda upadnem u probleme jer mi koncentracija popusti. To je dobro sa Driveclubom jer nije toliko ozbiljna igra koja prašta, pogotovo u multiplayeru. Na žalost, makar se godinama treniram nikako nisam sposoban odvoziti cijelu utrku na visokoj razini. Sve što igram sa jednim frendom ide na istu foru... Ako igramo npr. 10 krugova u prvoj polovici sam ja tu negdje (lik je stvarno dobar u odnosu na mene pa se trudim ko da stvarno vozim) ali do kraja kasnim i nekoliko dekundi za njime. Ponekad i nekoliko desetaka sekundi. To je jedini problem zašto se nečkam oko kupnje neke ozbiljnije simulacije... Definitivno sam napredovao po tom pitanju ali ovim tempom ću trebati 100 godina da odigram neku trku kao što je to bilo onih "24 sata" mod na Shiftu 2. Zato ga imam u npr. Fifi. Tu liječim svoje rane koje dobijem od auto igara :D Sve je OK u toj igri ali ne bi bilo loše da imamo neku "testnu" mapu kao što je to imao Undergrond 2 kada si tjunirao auto pa da isprobaš što si napravio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9