HCL.HR

DriveClub

  • 241 Odgovora
  • 73618 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DriveClub
« Odgovori #195 : 09. Svibanj, 2015., 11:26 »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: DriveClub
« Odgovori #196 : 09. Svibanj, 2015., 11:30 »
Vidit ću dal tko traži vozače :approve , ili ću napraviti svoj club i neću nikog puštat unutra :mrgreen: , koji sadržaj se plaća, dodatni auti ili...


Ako si sam u klubu, klub je neaktivan, dakle kao da ga nema :thumbs:
Auti i eventi. Prosvrljaj malo po PS storeu na kompu.

Mislim da će pasti Season pass, previše toga za kupovati pojedinačno :kava: , ali prvo da vidim koliko će me oduševiti

http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=1361.0

Ovdje se javi za club. :ementaler:
Hvala na info :thumbs:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: DriveClub
« Odgovori #197 : 15. Svibanj, 2015., 16:38 »
















3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: DriveClub
« Odgovori #198 : 15. Svibanj, 2015., 23:05 »
wooow igra izgleda prekrasno :ave:  :ave:   
jedva cekam 8. mjesec da konacno kupim plejku i zaigram to cudo.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: DriveClub
« Odgovori #199 : 16. Svibanj, 2015., 08:18 »
wooow igra izgleda prekrasno :ave:  :ave:   
jedva cekam 8. mjesec da konacno kupim plejku i zaigram to cudo.

Ma ne samo da izgleda i zvuci odlicno, nego se i igra odlicno.

Jedina zamjerka bi bila mozda ipak malo preagresivan AI, previse se zabijaju u tebe.
Ali nema mi draze nego uletit sa ful gasom u ostar zavoj pun ekipe, i onda se fino ''prislonit'' uz njih da ga prodjem bez kocenja :mrgreen:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: DriveClub
« Odgovori #200 : 16. Svibanj, 2015., 09:43 »
Ulupao u ovo već dosta sati pa kratak komentar na igru, u standardnom east-to-read +/- principu:

+ vizuali - rulaju naravno, staze u Indiji na kiši s onim predivnim virtualnim blatom spuštaju vilicu do poda. Malo sam doduše razočaran fizikalnim modelom te okoliš mi izgleda previše plastično, al' ajde, skroz nebitno za takav tip igre (barem ovo potonje). I to osvjetljenje - Driveclub je postavio nove standarde.
+ score sustav - pitam se zašto se ovoga nije netko prije sjetio. U pravilu mi je MP utrkivanje pain in the ass zbog kretena koji ti se samo zaletavaju u auto na svakom zavoju, no ovako s jednostavnim sustavom uspoređivanja vremena i bodova online dio dobiva novu dimenziju. Dobro, malo je previše forsirano ono bodovanje unutar utrka, al' da se to isključiti.
+ automobili - predivno dizajnirani, izvana i iznutra, bolje nego li u GT-u (zvukovi također). Jedino mi je kamera iz kokpita, nezz, teška za korištenje. Nezz jel' to realno fakat tako usko vidno polje dok voziš ili to nije baš najbolje odrađeno u svrhu gameplaya.
+ drift - konačno da je to neki developer složio kako treba. Jedino mi nije jasno kako neki likovi na jednom zavoju naprave 4000+ score, valjda far above my level.

- AI - preuzet očito iz Motorstorma, preagresivan za ovakav tip igre. Da cijela stvar bude ironična, igra bodovima nagrađuje pravilnu vožnju, a protivnici se cijelo vrijeme zaletavaju u tebe. Lol.
- kampanja - baš arhaičan pristup natjecanjima. Očekivao sam kudikamo maštovitije odrađen taj dio.
- broj staza - za moj ukus premalo. Nakon 30+ levela imam taj dojam da se stalno vozim na jednim te istim dionicama. Čak ni Dirt 3 nije imao taj dio toliko izražen.
- fokus na europske proizvođače automobile - ima fakat dosta automobila, al' mi baš fali Mustang ili nekakav japanac. Nezz jel' bio problem u licencama ili nečemu trećem.
- grind - fakat previše treba grindati poslije 30. levela, onaj zadnji zlatni trofej je baš pain in the ass za osvajanje.
- hyper klasa - gotovo neupravljivi, jedino McLaren mogu normalno voziti.


Ne znači ak NE ZNAŠ upravljat hyper klasom da je to minus. Prilična je razlika u upravljanju između Venoma i McLarena. Al eto, Venoma ne znaš kontrolirati pretpostavljam i tebi je to minus jer su hyper vozila neupravljiva. To nema logike nikakve. Baš me zanima kak bi prošel onaj Venom Hot Lap ( ak već nisi )? Verovatno NIKAD NEĆEŠ PROĆ najbolje vrijeme jer treba znat odvozit jako dobar krug. Al tebi bi to bil minus jer nebi mogel pobijedit zadano vrijeme.:clap:

Igra traži skill. Kad ti neko pošalje jako dobar izazov sa vremenski jako dobro odvoženim krugom, treba znat odvozit, pa makar to bila i Hatch klasa. Al morti bi napisal i da je Hatch klasa neupravljiva.

Sad tek vidim ovaj post ofdi, dok sem ga na Rebootu vidio odavno.
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2015., 10:13 PS2MASTE® »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: DriveClub
« Odgovori #201 : 16. Svibanj, 2015., 09:58 »
Ma ono malo sto sam vozio hyper klasu, skuzio sam samo 1 stvar, a to je da ne treba lupat po gasu ko sivonja.
Fino, super lagano dozirat i gas i kocnicu (kolko je to uopce moguce sa triggerima) i da se to nekako odvozit :thumbs:

AL cisto da se odmah ogradim, kolko god volim ovu igru, i dalje sam jako los u njoj :mrgreen:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: DriveClub
« Odgovori #202 : 16. Svibanj, 2015., 14:05 »
@PS2Master
Odradio sam Venom Hot Lap kad već pitaš, al' da, pri mišljenju sam da je hyper klasa više napor za igranje, nego zabava. Al' pazi, to je samo moje mišljenje, ne moramo se složiti oko tog elementa igre (nezz zašto moram to uvijek isticati). Recimo Ferrari koji se otključa na 50. levelu mi rula za vožnju, no dobar dio drugih automobile te kategorije su mi koma.
Fali mi skilla za tu klasu? Moguće. No također znam da sam sa svim drugim klasama odvozio sve izazove bez problema, dok jedino s hyper klasom automobili se u pravilu ponašaju kao da su na ledu. Treba jako paziti s doziranjem gasa te pravilno tempirati skretanja s vrlo malo silovanja gljive. Da, tehnički se može voziti ta klasa, no to mi je više napor, nego zabava, posebice sa stazama koje duže traju. Jednostavno je za moj ukus prenizak stupanj tolerancije za pogrešku u vožnji za tip igre koje se ne manifestira kao simulacija. S volanom je sigurno bolja situacija, al' jbg, nisam ga imao prilike koristiti.
The greatest teacher, failure is.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: DriveClub
« Odgovori #203 : 28. Listopad, 2015., 14:56 »
Driveclub Bikes...jučer najavljena ekspanzija, mislim si OK, super, imam season pass, da si skinem, a kad ono 115,00 kn jer već imam igru, ili 150 kn standalone verzija. Baš Vam hvala, a rekao je lik možete si skinuti, ne kupiti, već skinuti.... :tired: Al bitno je da mi je jučer automatski skinulo update od 12 GB (iliti cijelu tu ekspanziju), a ja moram sad iskeširati 115 kn za dodatna 3 mb da mi otključa... :fpalm:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: DriveClub
« Odgovori #204 : 28. Listopad, 2015., 16:17 »
Driveclub Bikes...jučer najavljena ekspanzija, mislim si OK, super, imam season pass, da si skinem, a kad ono 115,00 kn jer već imam igru, ili 150 kn standalone verzija. Baš Vam hvala, a rekao je lik možete si skinuti, ne kupiti, već skinuti.... :tired: Al bitno je da mi je jučer automatski skinulo update od 12 GB (iliti cijelu tu ekspanziju), a ja moram sad iskeširati 115 kn za dodatna 3 mb da mi otključa... :fpalm:

E mene bas zanimalo dali ovo spada u season pass koji nemam, vrlo vjerovatno cu uzet motore, ali kad budu na nekom popustu za jedno mj-dva.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: DriveClub
« Odgovori #205 : 28. Listopad, 2015., 18:01 »
Driveclub Bikes...jučer najavljena ekspanzija, mislim si OK, super, imam season pass, da si skinem, a kad ono 115,00 kn jer već imam igru, ili 150 kn standalone verzija. Baš Vam hvala, a rekao je lik možete si skinuti, ne kupiti, već skinuti.... :tired: Al bitno je da mi je jučer automatski skinulo update od 12 GB (iliti cijelu tu ekspanziju), a ja moram sad iskeširati 115 kn za dodatna 3 mb da mi otključa... :fpalm:

E mene bas zanimalo dali ovo spada u season pass koji nemam, vrlo vjerovatno cu uzet motore, ali kad budu na nekom popustu za jedno mj-dva.

Jedini način...na popustu ;)

Odg: DriveClub
« Odgovori #206 : 28. Listopad, 2015., 22:05 »
Evo par screensa da se vidi ljepota Drivea =D>

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: DriveClub
« Odgovori #207 : 18. Veljača, 2016., 13:05 »
Bump nakon sto godina.

Izašao Hardcore mod, jel probao itko? Ja se još uvijek držim normalnog, tek sam prešao preko teške činjenice da ide u 30 fps.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: DriveClub
« Odgovori #208 : 18. Veljača, 2016., 17:15 »
Baš bi volio probat HC verziju. U biti samo me to i zanima. :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: DriveClub
« Odgovori #209 : 18. Veljača, 2016., 19:52 »
Ma igra je cudo, odlicna je i svakim mjesecom je sve bolja i bolja.

Stalno nesto ubacuju i unapredjuju igru, bas mi je zao zbog ocajnog starta...

Ne da su se iskupili, nego su se pokazali kao jedan od najpredanijih developera (uz Blizzard naravno ;) )!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9