HCL.HR

Fallout 3

  • 292 Odgovora
  • 62424 Hitova
*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Fallout 3
« Odgovori #270 : 30. Studeni, 2009., 15:56 »
Ma dobra igra,dovršio sam je uzduž i porijeko i neče te razočarati ;D

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Re: Fallout 3
« Odgovori #271 : 22. Prosinac, 2009., 03:00 »
di? daj nabaci llink, jer sam prestal igrat cim sam dosel do lvl 20...

evo:
za level cap do 40
+
workaround da se mogu skillovi veći od 100 davati kada imaš sve više od 100 (nakon nekog vremena, da se ne mora mučiti sa konzolom)

(NAPOMENA: )

Citat:
WARNING WARNING WARNING

IF YOUR CHARACTER IS EVIL UPON REACHING LEVEL 21, YOUR GAME WILL CRASH.

EITHER ADJUST YOUR KARMA UPWARD BEFORE LEVELING, THEN ADJUST IT BACK DOWN AFTER, OR TRY DOING SOME GOOD FOR A CHANGE.

ALSO, IF YOUR CHARACTER IS NOT EVIL, YOU WILL LOSE YOUR KARMIC STATUS ("PARADIGM OF HUMANITY," "LAST BEST HOPE OF HUMANITY") AND BE RESET TO "VAULT DWELLER." THIS IS A SCRIPT ISSUE THAT I CANNOT FIX CURRENTLY. IF YOU CAN THINK OF A WAY AROUND THIS PLEASE LET ME KNOW.

WE NOW RETURN YOU TO YOUR REGULARLY SCHEDULED README.

plus još neki za koje mislim da su jako korisni:
MTUI - user interface izmjenjen malo... jako korisno i efektno
Misc Item Weight Fix - mijenja težinu nekih misc itema - nekima smanjuje težinu, nekima povećava, a nekima koji nisu imali daje težinu...
Slower Item Degradation - kako ime kaže, itemi se sporije degradeaju - za razliku od prebrzog weara u vanilla falloutu
VATS MCE - mijenja formulu za vats postotak pogotka tako da više nije ovisan samo o udaljenosti od mete
Amplified Cripple Effects - cripplanje više utječe na charactera, kako i na PCa, tako i NPCa

ako želite više modova, pogledajte na toj stranici...


Da se nadovežem na ovaj post, za povećavanje igrivosti Fallouta 3 su potrebni neki modovi, a neki su samo za bolji imerzivnost :D

WARNING: Preporučujem Fallout 3 GOTY verziju sa svim DLC-evima jer vam Broken Steel diže level cap na 30 i dodaje neke super Perkove, tako da ^^

kao prvo će vam trebati ova dva moda:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=640
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=229
archive invalidation invalidator i fallout mod manager, za jednostavnije instaliranje modova

ima ih pun Q na www.fallout3nexus.com, a meni bolji su:
MTUI - bolji grafički izgled menija
Amplified Cripple Effects - napokon vrijedi cripplati nekoga (preporuka brutal i pain opcije :D)
Better Frag Grenade Physics - granata se ponaša ko granata a ne kao loptica skočica xD
Misc Item Weight Fix - modificira težinu nekih misc itema koji su inače preteški/prelagani (realnost jelte)
Power Armor Improved - vraća power armorima respekt i stavlja im vrijednosti iz prethodnih igara
VATS Manual Chance Evaluation - realniji VATS, uklonjen pretjeran weapon damaging, sada je više orijentirano na skill nego na crouchanje i udaljenost, i napokon scoped weapon znači nešto
GNR More Where That Came From VEOMA opsežan mod koji dodaje do 100 dodatnih pjesama (možeš izabrat po 'paketima') u Galaxy News Radio (sve su iz istog doba kao i one stare), doduše i velik preko 600MB

Teksture i meshevi:
Cigarete - da nisu samo one sive kutije xD
Alkohol - pravi alkohol umjesto onih generičkih stvari :D
Power Armor - realniji PA kod Brotherhooda i Outcasta
PreWar Book - crveni book za bolji izgled i lakše uočavanje
PreWar Money - realnije i uočljivije pare
Pristine Nuka Cola Machine - kad kažu da je 'pristine' onda nek bude savršeno očuvan :D
Jukebox - isto tako da onaj koji dobiješ doma da bude savršeno očuvan :D
Enhanced Enclave Power Armor & Tesla - realniji PA kod Enclavea
Echo Pipboy - Tamniji pipboy

evo to je onak 'osnovno' što ja sredim igru, zna se naći i kompletnih preinaka ali to je pre hardcore za mene xD

P.S. također postoje dodatne user-made misije i questovi od kojih se neki stvarno isplate igrati (koliko sam čuo)

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Fallout 3
« Odgovori #272 : 22. Prosinac, 2009., 19:38 »
ljepo, ljepo. budem isprobao te modove. prešao igru kad je izašla, al sad mi se ponovo počela igrat pa da isprobamo modove.
ako naiđeš na neki da dodatnim m isijama koji je dobar i adi bez problema, javi.

Odg: Fallout 3
« Odgovori #273 : 27. Prosinac, 2009., 17:32 »
ev završio igru. 24 sata igranja.

neznam, ne lajkam kraj, malo je glupav. i uopće nisam skužio di sam trebao stavit FEV da dođem do drugog završetka.

al FAWKES je prekul lik. pre kul jednostavno. rula.
žao mi je što sam bio zločko ( ne previše, samo sam krao i ponekad ubio nevine ljude iz zajebancije/zbog para), pa mi se nije htio pridružit. jer rula.

e da, lvl 13 sam samo bio i nisam vidio pola toga. al eto.završio igru pa mogu ić igrat nešto drugo sad. jeeej.
 :clap:


*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Fallout 3
« Odgovori #274 : 27. Prosinac, 2009., 18:29 »
Toliko ti je bio zanimljiv da si ga u 24h prešao.  :ave:
Eda, Fawkes je retardiran. Ne metaforički ili subjektivno, nego onako, baš je takav.
Kad sam ga prvi put sreo, bio mi je prekul zbog V/Edmonde Dantes posvete/inspiracije, al nakon nekog vremena mi ga je jednostavno bilo žao.
Da, definitivno je najjači i najbolji NPC u igri, al svaki put kad bi progovorio mene je srce zabolilo. Kao mentalno zaostala osoba.
Nemogućnost skakanja i zaobilaženja zida od pola metra da i ne spominjem.
 :fpalm:

Što se kraja tiče (bez Broken Steel ekspanzije), jedan od najglupljih u bilo kojem RPGu.
Kad sretneš Fawkesa, on ti ode u ekstremno radioaktivan prostor po onaj neki kurac (ne sjećam se više šta je bilo u pitanju) jer ti ne možeš.
Na kraju igre, kad ga pitaš da on ode umjesto tebe, jer hej, neće mu ništa biti, on kaže da ne može jer je to TVOJA SUDBINA.
 
:ave: :ave: :ave: Bethesda  :ave: :ave: :ave:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Fallout 3
« Odgovori #275 : 27. Prosinac, 2009., 18:39 »
24 sata kao malo? :( mislio sam na main story, nisam ni bio svjestan da je kraj tu jel. igrao bi inače još jel, nisam praktički po igre vidio. :(

lol na to na kraju. meni tog nije bilo naravno jer niej htio ići samnom.
ono, igra ima puno rupa i sranja al je zabavna. i nisam očekivao mnogo pa mi je možda zato dobra :(


također, falemi nekakvi kao boss fajtovi. glupavo je.
ovog autumna sam ubio čim sam stupio u sobu (assault rifle -> vats ->puc puc) i riješio još 2 ona enclave lika i bok. gotova igra. :(
štajaznam.
fawkes. ima dušu lik, zanimljiv je neznam. posjeća me na Beasta iz Xmena.


ček ti si toliko srao po igri a završio si je + ekspanziju ? lulz. jel valja ekspanzija?

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Fallout 3
« Odgovori #276 : 27. Prosinac, 2009., 19:49 »
Nope, nisam igrao DLC (ima ih 5) ekspanzije niti ikad oću.
Inače, Broken Steel nastavlja igru tako da se probudiš u krevetu i ispadne da si ipak preživio (ako se odlučiš žrtvovati, jel) i nastaviš kvest, te pruža mogućnost slobodnog lutanaj i rješavanja sidekvestova nakon završetka onog glavnog. Trebalo je to bit sve još i u originalu, al eto, zašto ljudima koji uzimaju originale ne uzet još novca kad se može.

Al da, igrao sam igru preko 100h, i kad mi je dopizdila sam otišao završit main kvest.
Zašto sam je igrao 100h? Zato jer je Fallout, a ja sam glupi fanboy. Inače nema jebene šanse da bih toliko vremena potrošio na igru.
Previše je repetativna. Odi tamo, ubij toga, skupljaj sranja, prodaj sranja, popravi opremu, restaj se.
 :fpalm:

I da, fali zadnji boss fajt. Prva dva nastavka su ih imali.
U originalu protiv nekog "mutanta" u raspadu koji u svojoj prostoriji ima mitriće, roket lančere i sl. pizdarije + priziva super mutante, u dvojci Super Mutant u Advanced Power Armoru sa minigunom.
U trojci, neka tri jadna debila.
 :wildboy:

Inače, ja sam očekivao jako puno, jebiga, Fallout 2 mi je jedna od najboljih igara ikad, odmah iza MGSa.
« Zadnja izmjena: 27. Prosinac, 2009., 19:51 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Fallout 3
« Odgovori #277 : 27. Prosinac, 2009., 20:24 »
Kraj trojke je tolko smeće da nisam mogo vjerovat. Toliko je antiklimaktičan i loš da sam htio NAPISAT POST NA NEKOM FORUMU KOLKO JE LOŠ.  :b_ljutko:

Ja ne znam kolko sam očekivo. Atmosferu sam očekivo. Ajd, to je čak oke. I očekivo sam dugačko i fino erpegijanje. E to nisam dobio. Igra je nekako isprazna malo.
Al zabavna je svejedno. Kvragu.  :b_wildy:

Odg: Fallout 3
« Odgovori #278 : 27. Prosinac, 2009., 21:37 »
dali postoji način za piratiziranja dlc-a za box?

ako ne moram kao skinit GOTY ediciju. blah. jebo to, igrat ću mass effect :(
il borderlands. borderlands izgleda kao zabavniji fallout. valjda i je.  :b_ae:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Fallout 3
« Odgovori #279 : 27. Prosinac, 2009., 21:40 »
ako vam je igra prelagana instalirajte Broken Steel DLC. dodaje par dodatnih creaturea (Super Mutant Overlord, Albino Radscorpion, Feral Ghoul Reaver) koji se mogu pojaviti u normalnom području koje ne možete ubiti samo tako, čak ni ako ste maksimalni level (treba jedno 15ak metaka u glavu iz snajpera da bi ih uklonili) xD

Inače se slažem, igri fali jako puno sitnih detalja, no neke stvari su odlično napravljene (atmosferičnost, sidequestovi,...) i upravo zato ju igram ^^ (plus što sam Bethesda fanboi xD)

Što se glavne priče tiče, to je jednostavno Bethesdin način (sjetimo se katastrofalno lošeg main questa iz Obliviona i njegove katastrofalno loše nagrade), al bez Broken Steel DLCa ne preporučam prelaženje.

Odg: Fallout 3
« Odgovori #280 : 28. Kolovoz, 2010., 21:30 »
Ovako. Instalirao sam igru i odlična je, ali je nekako teška. Neznam dali ja nešta krivo radim ili šta, ali je. Jedva skupljam municiju, umirem svakih 5 min itd. Prodajem sve što mislim da mi ne vrijedi i jedva imam novaca za kupiti koji stimpunk (ili kako se zove već). Imate koji savjet? Na početku sam, ne daleko, tamo moram otići u neko minsko polje istražiti.

Ty.

Odg: Fallout 3
« Odgovori #281 : 28. Kolovoz, 2010., 23:58 »
jel koristiš VATS?


neztnam, na početku je malo teško jer nema municije baš, al kasnije je lakše.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Fallout 3
« Odgovori #282 : 29. Kolovoz, 2010., 00:50 »
Koristi VATS, provjeri težinu i kupuj stimpackove. Njih puno

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Fallout 3
« Odgovori #283 : 29. Kolovoz, 2010., 12:22 »
Da, taj početak kad izađeš iz vaulta je malo sjeban, al ja sam igrao na srednjoj težini i nisam imao nekih većih problema.
Al neznam, VATS saka napočetku jer su vrlo male šanse za pogodak, osim ako mu se ne uneseš u facu sa sačmaricom pa mu glavu otrgne. :hiha:  Na početku sam ga malo koristio al onda nakon nadogradnje rula isusa.

Ja sam za one beštije koristio melee attackove a metke sam čuvao samo kad bi došla naoružana ekipa i uvijek sam koristio onaj tip oružja za koje protivnici imaju najviše metaka. I ono, ako vidiš da su te nadjačali uvijek možeš uhvatit pedalu i pobjeć. :hiha:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout 3
« Odgovori #284 : 29. Kolovoz, 2010., 12:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9