HCL.HR

Fallout 4

  • 331 Odgovora
  • 106250 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout 4
« Odgovori #315 : 15. Srpanj, 2017., 11:00 »
A šta i pitam, dovoljni mi je tvoju sliku sa strane vidjeti  :hiha:

Odg: Fallout 4
« Odgovori #316 : 15. Srpanj, 2017., 12:03 »
I to je sad razlog da se kenja po odličnoj igri

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Fallout 4
« Odgovori #317 : 15. Srpanj, 2017., 14:19 »
Ako si igrao prethodne igre, yeap jeste. I više nego dovoljan. Zamisli upališ novi dark souls a nema rpg elemenata. Ništa od onih starih skillova. Otišlo. Oružje ne vidiš osim u borbi. Inače je nevidljivo. Lik ga izvuče iz guzice kad zatreba. Instaliraš modove da fixaš to i igra ti makne achievemente i ako je igra koja tehnički opstaje na modovima.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Fallout 4
« Odgovori #318 : 15. Srpanj, 2017., 14:23 »
Pričamo o realnosti i imerzivnosti u neralnoj igri  :hihi:


Kao nije OK da se ne vidi oružje, al je OK da lik nosi sa sobom 250KG stvari koje je potrpao u džepove i to od pegle do uma za automobile  :hihi:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Fallout 4
« Odgovori #319 : 16. Srpanj, 2017., 02:35 »
Pričamo o realnosti i imerzivnosti u neralnoj igri  :hihi:


Kao nije OK da se ne vidi oružje, al je OK da lik nosi sa sobom 250KG stvari koje je potrpao u džepove i to od pegle do uma za automobile  :hihi:

Zbog čega se onda vidi odjeća na liku? Ili bilo šta drugo kad može nositi još 200 tona odjeće sa sobom. Poenta je što je da vidiš oružje na liku jedna od najimerzivnijih stvari ikada. Najpopularniji modovi za F3, NV i Skyrim su modovi sa sheats za mačeve i holsteri za pištolje i puške. Svi žele da vide na sebi naoružanje. To je jebeni standard u svakoj igri od Bethesda. I onda kurac u usta. Eto to je problem.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Fallout 4
« Odgovori #320 : 16. Srpanj, 2017., 07:16 »
Daj se opusti malo, pričamo o igri. Meni ako igra ima dobru priču onda je to to. Jedino me priča može uvući u svijet igre, a ne ima li lik pušku na leđima ili pištolj na boku, ali hej, svatko ima svoj fetiš  :loludara:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Fallout 4
« Odgovori #321 : 16. Srpanj, 2017., 08:29 »
Daj se opusti malo, pričamo o igri. Meni ako igra ima dobru priču onda je to to. Jedino me priča može uvući u svijet igre, a ne ima li lik pušku na leđima ili pištolj na boku, ali hej, svatko ima svoj fetiš  :loludara:

A i to što kažeš. Moj fetiš dijeli dosta dobar broj ljudi pa googlaj stvari tipa: "Fallout 4 invisible weapons on holster". Meni ništa gotivnije nego naštimati lika u full koži sa dodatnim armorom, gas maskom ili kaputom + sawed off shotgun na leđima, pištolj sa strane i možda neka puška još. So cool. Ali našao sam par modova da regulišem ovo pa neće biti problema :P

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Fallout 4
« Odgovori #322 : 16. Srpanj, 2017., 08:56 »
Zašto bih googlao išta što mi nije bitno i ne privlači me?  :mrgreen:


Bitno da si ga ti utegnuo u kožu i stavio da mu vise puške, bitno da si ti zadovoljan  :hiha:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Fallout 4
« Odgovori #323 : 17. Srpanj, 2017., 00:08 »
Zašto bih googlao išta što mi nije bitno i ne privlači me?  :mrgreen:


Bitno da si ga ti utegnuo u kožu i stavio da mu vise puške, bitno da si ti zadovoljan  :hiha:

And once again. Modders are there to save Bethesda's games.....žalosno :P

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Fallout 4
« Odgovori #324 : 17. Srpanj, 2017., 04:36 »
Spreman za prvi playtrough nakon što sam dodao par modova. Survival se preskače jer nemam volje za to prvi put. Ako budem radio drugi playtrough vjerovatno. Dodao sam oružja na leđima kao apparel, jače helikoptere jer sam pročitao da ih obična municija ruši, više krvi i nasilja u ultra mega hd teksturama, weapons lowered down jer je pregotivno, i neki popularan mod oko vremena što dodaje oluje i kiše jer toga nikad nema dovoljno u Bethesdinim igrama. Više manje spreman za prvi playtrough na hardu. Sad mi igra štima i može se igrati po mom ukusu :P

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Fallout 4
« Odgovori #325 : 19. Rujan, 2019., 13:38 »
Mislim da ću ovo uzeti za XOne za zimski period, kad sunce kod kuće vidim jedino za vikend. :D

Odigrao sam oko 30h na PC-u, davno, pola glavnog questa prošao i valjda radi obaveza stao i tako izgubio volju.

Ono što mi je najbolja stvar u toj igri je svijet i cijeli prikaz tog svijeta, istraživanja itd. Jest da ima puno mana, ali opet je jedna od boljih igara koja se uvijek može odigrati.

Odg: Fallout 4
« Odgovori #326 : 19. Rujan, 2019., 18:43 »
Tri puta sam se trudio doći barem do pola, nikako se natjerati.
Onda sam jednom prilikom iz nekog čudnog razloga po četvrti put instalirao igru, i laganini bez preisnga počeo istraživati, i tim tempom sam i zavolio igru. Na kraju balade sam je prošao toliko puta da sam probao svaki završetak dva puta.
Dobro, u međuvremenu su patchali igru tako da su riješili hrpu problema, pa je možda i to pridonijelo boljem iskustvu naknadnom igranju.

Odg: Fallout 4
« Odgovori #327 : 15. Listopad, 2019., 22:10 »
Ima li kakav mod za veći font, google mi nije od pomoći? Igram pc verziju, ali mi pc spojen na tv i ne vidim ništa, presitna slova. Pip boy app mi pomaže oko pip boya, ali kad kad nešto čitam, npr. note ili kad craftam nešto isl. ne vidim ništa šta piše u opisu. Ovo mi je 2. playtrough, znam dosta stvari napamet, ali sam sad krenuo modati, imam preko 80 modova za oružje, armor, building... i kad nađem pušku npr. izbaci mi poruku kako da je craftam/nađem isl. i onda moram ustati da pročitam šta piše.
You're not afraid of the dark, are you?

*

Saren

  • *
  • 110
Odg: Fallout 4
« Odgovori #328 : 15. Listopad, 2019., 22:43 »
Nisam strucnjak ali da li si probao na Nexus Mods stranici ? Uglavnom imaju masu toga za moddanje sto od Skyrima pa sve do KOTOR-a. Uglavnom evo ja sam nasao jedan pa ti mozda pomogne https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/26141

Odg: Fallout 4
« Odgovori #329 : 16. Listopad, 2019., 00:03 »
Pa s nexusa sam i skidao, odakle ću drugo? :P Koliko sam ja shvatio taj mod radi kontra efekt koji ja hoću. Meni treba da pc verzija izgleda kao konzolaška verzija da se može na tv-u čitati, a ovo radi obrnuto smanjuje još više. Ionako ne bi radilo jer koristim Bhaal's item sorting mod, a nije kompatibilan s DEF_UI jer rade više-manje istu stvar. Prvo sam bio instalirao DEF_UI, ali ikonice (https://staticdelivery.nexusmods.com/mods/1151/images/2698-0-1459301475.jpg) pokraj texta nisu nikako htjele raditi, pa sam prešao na Bhaal's item sorting i radi odlično.

You're not afraid of the dark, are you?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9