HCL.HR

Far Cry 2

  • 458 Odgovora
  • 99826 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #315 : 22. Listopad, 2008., 17:51 »
jel itko provjerio razor verziju jel radi?

Vele ljudi u komentarima na Bitsoup da radi...
Ne znam više ali ak ih više to tvrdi, onda valjda dela :thumbs:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #316 : 22. Listopad, 2008., 17:54 »
1680x1050 bez AA, sve na ultra-high osim shadows to je na low
konf. amd 6000+, 2gb ram, 8800GTS

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #317 : 22. Listopad, 2008., 17:59 »
pa nije tak optimizirano jebiga
a i loading dugo traje

al igra, a šta ja znam, valjda bu dobra
ovak u prvih pol sata mi je maltene stalker u africi, a taj stalker je dosadan za popizdit

i totalno iritira ono označavanja putokaza crvenom bojom
igram na onom najtežem, infamous, i još uvijek ti igra fino sve pokaže ko da si maltene retardiran
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Far Cry 2
« Odgovori #318 : 22. Listopad, 2008., 18:01 »
nije dosadno, imba je...điranje po savanici je totalno špica
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

lovac

  • *
  • 97
  • Angel of Retribution
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #319 : 22. Listopad, 2008., 18:02 »
Igra mi je odlična, samo nakon nekih sat-dva postane monotona. Voziš i voziš, pa plivaš, pa opet voziš i onda ubiš 2-3 tipa, mazneš aktovku, te se s njom vračaš itd. Grafika je super. Igram na 1680x1050, sve na very high, 2xAA i DX10, radi savršeno, E8400, 4Gb, HD4870. I to je bez hotfixa koji je ATI izdao, on osjetno diže performanse radeonima u Far Cryu 2, ou jea, ajd, vraćam se sad u Afriku :D

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #320 : 22. Listopad, 2008., 18:08 »
 :solidus:

Afrika saka kurac i igra je dosadna.  :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #321 : 22. Listopad, 2008., 18:15 »
kako se jebeno neznate uzivit u igre takve vrste (sloboda, radis sta oces), nevjerojatno  :wildboy:

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

lovac

  • *
  • 97
  • Angel of Retribution
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #322 : 22. Listopad, 2008., 18:19 »
kako se jebeno neznate uzivit u igre takve vrste (sloboda, radis sta oces), nevjerojatno  :wildboy:


Zbog toga mi se i Boliling point zamjerio, istina ovo je neusporedivo polje, al ipak. Mogli su to nekako kompenzirati s više stvari za skupljanje, a ne samo one dijamante

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #323 : 22. Listopad, 2008., 18:19 »
zapravo je ovo totalna iluzija kakti slobode

kužiš, frajer me uvjerava jer je ovo kao realno jer moraš popravljat auto, javljat se na mobitel, metat si špricu za zdravlje
a kaj to nije full isto kao da nađeš auto bez da po njemu drkaš prije vožnje, da ti neki frajer samo melje u pozadini umjesto stiskanja hugove petice za poziv i fino health tipke u điru

totalno se ne mogu uživiti kad mi je malo trulo

i da pitam, ovo furanje je špica, samo da se može promijeniti kamera u autu. jel može?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #324 : 22. Listopad, 2008., 18:22 »
ovo "uzivit" sam mislio na ono da radis pizdarije
gaziš antilope, kolješ jazavce, skuriš šumu pa se sa zmajem zaletiš u nju i tako

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

lovac

  • *
  • 97
  • Angel of Retribution
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #325 : 22. Listopad, 2008., 18:22 »
zapravo je ovo totalna iluzija kakti slobode

kužiš, frajer me uvjerava jer je ovo kao realno jer moraš popravljat auto, javljat se na mobitel, metat si špricu za zdravlje
a kaj to nije full isto kao da nađeš auto bez da po njemu drkaš prije vožnje, da ti neki frajer samo melje u pozadini umjesto stiskanja hugove petice za poziv i fino health tipke u điru

totalno se ne mogu uživiti kad mi je malo trulo

i da pitam, ovo furanje je špica, samo da se može promijeniti kamera u autu. jel može?

Isprobavao sam, ali nisam uspio promjeniti, tako da mislim da se ni ne može...

*

MetakCro

  • *
  • 104
  • Noob svoje vrste! xD
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #326 : 22. Listopad, 2008., 18:26 »
Skinilo mi se jutros oko 10..instalaciaj sve u redu ali ovo pise kad san skina CRACK


THIS APPLICATION HAS FILED TO START BECAUSE DUNIA.DLL WAS NOT FOUND.RE-INSTALLING THE APPLICATION MAY FIX   :wildboy: :wildboy:
učim za 5
očekujem 4
odgovaram za 3
pišem za 2
dobijem 1

Odg: Far Cry 2
« Odgovori #327 : 22. Listopad, 2008., 18:32 »
Igra mi je odlična, samo nakon nekih sat-dva postane monotona. Voziš i voziš, pa plivaš, pa opet voziš i onda ubiš 2-3 tipa, mazneš aktovku, te se s njom vračaš itd. Grafika je super. Igram na 1680x1050, sve na very high, 2xAA i DX10, radi savršeno, E8400, 4Gb, HD4870. I to je bez hotfixa koji je ATI izdao, on osjetno diže performanse radeonima u Far Cryu 2, ou jea, ajd, vraćam se sad u Afriku :D


hotfix?
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

lovac

  • *
  • 97
  • Angel of Retribution
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #328 : 22. Listopad, 2008., 18:35 »
Igra mi je odlična, samo nakon nekih sat-dva postane monotona. Voziš i voziš, pa plivaš, pa opet voziš i onda ubiš 2-3 tipa, mazneš aktovku, te se s njom vračaš itd. Grafika je super. Igram na 1680x1050, sve na very high, 2xAA i DX10, radi savršeno, E8400, 4Gb, HD4870. I to je bez hotfixa koji je ATI izdao, on osjetno diže performanse radeonima u Far Cryu 2, ou jea, ajd, vraćam se sad u Afriku :D


hotfix?

http://www.shacknews.com/onearticle.x/55437

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Far Cry 2
« Odgovori #329 : 22. Listopad, 2008., 18:37 »
imate u bin folderu od igre benchmark tool, ako vam se bencha

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9