HCL.HR

Far Cry 3

  • 614 Odgovora
  • 160504 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #225 : 03. Prosinac, 2012., 21:10 »
Ae da, ovo je više jedna od onih 9.5 igara, meni bar. Al ono, zna se da rula općenito, jedino što je govnasto je multiplayer


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #226 : 03. Prosinac, 2012., 21:48 »
Far Cry 3 - The Voices of Insanity: Vaas [UK]
Neznam za va(a)s, ali meni je Vaas najbolji zlikovac ikad, bilo da je riječ o filmovima ili igrama. Apsolutno je savršen.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #227 : 04. Prosinac, 2012., 02:43 »
Far Cry 3 - The Voices of Insanity: Vaas [UK]
Neznam za va(a)s, ali meni je Vaas najbolji zlikovac ikad, bilo da je riječ o filmovima ili igrama. Apsolutno je savršen.
Istina, nevjerojatan glumac... Far Cry 3 a look at the evil Vaas (Michael Mando) najbolji monolog, bolesni perfomans.

Mozemo se okladiti, da ce sljedeci dlc content za FC3 biti sa Vaasom u glavnoj ulozi.

Evo malo edukativno, SMG Agram 2000 je nas SMG vjerovali ili ne, proizvodili smo ga "mi" Hrvati za vrijeme dom. rata, a u igri se naslo i oruzje koje se proizvodi u srbiji Z91 snajper koji je zapravo Zastava M91. Moram priznat kada sam prvi put uzeo agram u ruke bas sam bio sretan i nosio sam ga u kajišu iako ga nisam koristio previse... al eto, kupujmo hrvatsko (iako sam ga zapravo ukrao od mrtvog pirata, ko zna mozda je i on hrvat  :()
Agram je popularan kod kriminalaca zato sto ima za nadodatak prigusivac, raritet je izvan nasih granica.

 :D POZNATI SMO!!! PIRATI U IGRAMA KORISTE NAŠE !!!! Cro Cry 4!
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2012., 03:06 Shazaam »

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #228 : 04. Prosinac, 2012., 11:05 »

 :D POZNATI SMO!!! PIRATI U IGRAMA KORISTE NAŠE !!!! Cro Cry 4!

Baš to, hrvatski plač, čemer i jad, tuga, bijeda.


Uglavnom, da se i ja osvrnem na igru. Jako sam ugodno iznenađen da igru vrtim na konfiguraciji staroj 2 i pol godine na high detaljima i directx 11. Ali stvarno je ogromna, obično nakon svake misije u glavnoj priči potrošim po barem 2 sata na čeprkanje po side questovima i skupljajući krzno i pizdarije, jer vječno vodim borbu s viškom para i municije i oružja(da, viškom!). To s novčanicima je ipak malo iritantno, pa nek si u gaće potrpa lovu, jebal ga ja.

I jedan savjet, ako naiđete na terenac sa mašinkom gore(a nađe ih se tu i tamo), uzmite si ga. Nema većeg gušta nego kad prema tebi idu mali crveni sa kalašnjikovima, a ti ih pokosiš u 2 sekunde.
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #229 : 04. Prosinac, 2012., 15:21 »
mmm vaas je definitivno najbolesniji lik kojeg sam ikad vidio u nekoj igri oskar bi mu dao za najbolju ulogu xD fascinantno

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #230 : 04. Prosinac, 2012., 16:27 »
Far Cry 3 - The Voices of Insanity: Vaas [UK]
Neznam za va(a)s, ali meni je Vaas najbolji zlikovac ikad, bilo da je riječ o filmovima ili igrama. Apsolutno je savršen.

Ovaj koji glumi Vassa.  :ave: :ave: :ave: Lik kao da je ispao iz igre, ne vjerujem.

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #231 : 04. Prosinac, 2012., 17:53 »
Far Cry 3 - The Voices of Insanity: Vaas [UK]
Neznam za va(a)s, ali meni je Vaas najbolji zlikovac ikad, bilo da je riječ o filmovima ili igrama. Apsolutno je savršen.

Ovaj koji glumi Vassa.  :ave: :ave: :ave: Lik kao da je ispao iz igre, ne vjerujem.
Pa po njegovom liku je Vaas i radjen,valjda :D .

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #232 : 04. Prosinac, 2012., 17:59 »
Da, našli su na Bori Bori manijakalnog robovlasnika, masovnog ubojicu i koljača i lijepo ga zamolili da za finu satnicu dođe u studio na evaluiranje njegovih osnovnih karakteristika za lik u video igri.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #233 : 04. Prosinac, 2012., 18:07 »
Apsolutno vjerujem u to.
JERFRA JE LUD STO GRADI E

Već vidim da ću skidati tisuću gigabajta ovog, pobrisati pola harda samo da mi stane igra i onda će na kraju igra biti mrtvo smeće.  :hiha:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #234 : 04. Prosinac, 2012., 18:14 »
Behind the Scenes w Vaas (Michael Mando) - Far Cry 3

Ovo je lik koji actualy daje glas. Ali da, Vaas u igri rula.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #235 : 04. Prosinac, 2012., 18:32 »
Već vidim da ću skidati tisuću gigabajta ovog, pobrisati pola harda samo da mi stane igra i onda će na kraju igra biti mrtvo smeće.  :hiha:

Ali... neće.  :wildboy: Garantiram.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #236 : 04. Prosinac, 2012., 19:17 »
Behind the Scenes w Vaas (Michael Mando) - Far Cry 3

Ovo je lik koji actualy daje glas. Ali da, Vaas u igri rula.

Lik kak je u igri izgledao, tak je identično izgledao i na pomovorianju igara kroz reklame. Postao sam video ranije uglavnom.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #237 : 04. Prosinac, 2012., 19:18 »
Vidio sam, al sam brijo da nije isti lik.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #238 : 04. Prosinac, 2012., 19:27 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #239 : 04. Prosinac, 2012., 19:36 »
Novi patch i driveri su vani.
Isto tako na istoj stranici se može naći postupak za isključivanje HUD-a u igri. Uživajte  

:piva:

http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=71.msg34286;topicseen#new

 :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9