HCL.HR

FIFA 14

  • 381 Odgovora
  • 122594 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 14
« Odgovori #150 : 11. Rujan, 2013., 00:37 »
Hvala :)

Evo još nešto što sam primjetio. galerija

Fifa, sada sa FEELS. :hiha: Na nekima ful funkcionira, na nekima baš i ne, izgledaju ko ljudi u Postalu dvojci (primjerice Assou-Ekoto i Dempsey u ovoj galeriji). EDIT: Sad vidim da mi fraps smanji kvalitetu slike, al dobro se dosta vidi :-(
Bacio sam još jednu tekmu nakon ovoga i obratio pozornost na te stvari, primjerice igrači se mršte dok su u zračnom duelu, otvaraju usta kada pucaju često, iskrive usne od razočaranja kad fale dobru priliku i tako. Nije mi se dalo slikat i ponovno uploadat, al fora izgleda.

Odg: FIFA 14
« Odgovori #151 : 11. Rujan, 2013., 01:05 »
Ridikulozno izgledaju ove slike, ekotto izgleda napušeno ko kurac :)))))

Doduše, frajer i u stvarnosti izgleda tako, pa i nije toliko loše. :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: FIFA 14
« Odgovori #152 : 11. Rujan, 2013., 01:11 »
Ove fottos :)))))

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: FIFA 14
« Odgovori #153 : 11. Rujan, 2013., 01:38 »
nezz, nisam sretan. prvo izgleda ful čudno. sve nekako plastično.
ai smara tika takom više nego ikad, al ae, ionako skoro samo onlajn igram. al općenito imam dojam kao da ima više prtljanja s loptom. odbijaju se od igrača, bježe, lako se gube. okej, je realno i sve, al kao da gameplay gubi s tim. u 13ici mi je to bilo idealno posložen.
passovi su užasno čudni. kao da su 3x puta brži i jači nego prije i pri trčanju igrači previše guraju loptu.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 14
« Odgovori #154 : 11. Rujan, 2013., 08:14 »
@Fredi

Ovo s kornerima je najveće sranje ikad, mislim ono Defoe nadskoči Sakha i zabije glavom gol :wildboy:

Inače, dosta je smećasto što su neki i grači i dalje OP tipa Thiago Silva. Mislim da ću igrat s PSG-om samo zbog tog frajera, mislim ono ima 80+ brzinu i snagu, nitko ga ne može proć, smećasto i savršeno istovremeno.
Nego, jeste primijetili recimo nakon lob pasa u prazan prostor kako je nekako sve smećasto izvedeno. Mislim okej, igrač štopa loptu, krene trčat i odjednom tri braniča ga sustignu iako ima veću brzinu od svih njih po difoltu (Cavani i odjednom se stvore Asu Ekoto, Vertoghen i Dawson, užas), i braniči oduzmu loptu rejđao sam toliko na tu situaciju jer je bašđ najgore ikad.
I ono, suci ne sude puun kurac toga, realno ja bičam previše ali teško mi se ufurati u sve te novitete, mislim ono potezanje za dres i naguravanje, igrač padne na pod i igra se nastavlja kao da ništa nije bilo.
Inače, prekul mi je kad bilokoji igrač u duelu padne na pod kako svi odmah dižu ruke onako kao tipa nije bio faul samo je pao, totalno RL fudbaleri, rula to :))

EDIT: Dosta je smećasto i to što je driblanje sad samo desni stik, doslovce možeš vrtit stik bezveze i radit će ti se kul finte, baš ubija draž skillanja :(
« Zadnja izmjena: 11. Rujan, 2013., 08:43 Pajko »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #155 : 11. Rujan, 2013., 11:39 »
Čitajući freddyeve postove pomislio sam koliko je smećasto bilo ne zabijanje golova iz kornera, kada IRL stvarno dosta golova pada iz prekida i glavom. No prvi video koji sam vidio iz demoa, od onog britanca kaj igra FIFA i PES karijere, frajer je zabio dva gola iz dva kornera u toj tekmi. Baš  malo smećasto. Valjda će tweakat iako bi volio da bude 10+ golova u sezoni glavom, u odnosu na nekih 2-3 koje sam ja znao postizat u FIFA 13.

Odg: FIFA 14
« Odgovori #156 : 11. Rujan, 2013., 13:13 »
Čitajući freddyeve postove pomislio sam koliko je smećasto bilo ne zabijanje golova iz kornera, kada IRL stvarno dosta golova pada iz prekida i glavom.

Gol iz kornera se dogodi u prosjeku na 0.022 kornera u stvarnosti, statistika iz top 5 liga.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 14
« Odgovori #157 : 11. Rujan, 2013., 18:59 »
Dosta je smećasto i to što je driblanje sad samo desni stik, doslovce možeš vrtit stik bezveze i radit će ti se kul finte, baš ubija draž skillanja :(

Kako je to išta drugačije od driblanja desnim stikom dok se drži L2? Apsolutno isti koncept kao i zadnjih pet godina valjda.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #158 : 11. Rujan, 2013., 19:53 »
Pajko :hihi:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 14
« Odgovori #159 : 11. Rujan, 2013., 19:54 »
Na početku mi je izgledalo sve sporo,od kretnje igrača do lopte sad sam se već navikao na to i uigrao,ne znam ni šta bih rekao osim da mi se nešto sviđa a nešto ne a o tome ću kasnije kada analiziram :approve

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: FIFA 14
« Odgovori #160 : 11. Rujan, 2013., 20:27 »
nezz šta pričate o kornerima jer u 13 je bilo ful lako dat iz kornera. vjerojatno većina golova koju sam dobio onlajn je upravo iz kornera.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 14
« Odgovori #161 : 11. Rujan, 2013., 20:36 »
Dosta je smećasto i to što je driblanje sad samo desni stik, doslovce možeš vrtit stik bezveze i radit će ti se kul finte, baš ubija draž skillanja :(

Kako je to išta drugačije od driblanja desnim stikom dok se drži L2? Apsolutno isti koncept kao i zadnjih pet godina valjda.

Pa nezz, možeš samo rendom vriti stik i igrači će radit finte i moš preć igrača lagano. Ma u biti ajde ne znam objasnit na što sam mislio, neda mi se sad tu odraslo argumnetirat.

Pajko :hihi:

OKEJ OPROSTI ČOLE BBB NAJBOLJI FILM IKADA 6.2, BIJOŠOK JE BAŠ DOBAR 10/10 svršavanje :wildboy: :wildboy:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: FIFA 14
« Odgovori #162 : 11. Rujan, 2013., 21:01 »
Aj prestani.

Što se tiče kornera, ovisi mi od ekipe do ekope, se čelzijem sam zabija punkurac, matini ubačaji su mi savršeno ležali npr, zabija sam punkurac
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: FIFA 14
« Odgovori #163 : 11. Rujan, 2013., 21:19 »
Pajko mladi nackli nemaš pravo pisat Čole postove
fof
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

kjaji

  • *
  • 42
Odg: FIFA 14
« Odgovori #164 : 11. Rujan, 2013., 21:27 »
tomo zvani mali ULE
xddd

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9