HCL.HR

Final Fantasy serijal

  • 449 Odgovora
  • 94649 Hitova
*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Final Fantasy
« Odgovori #375 : 05. Ožujak, 2012., 17:41 »
Ode igrati FFXII.  :ementaler:

Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #376 : 23. Ožujak, 2012., 12:06 »
Dark Aeons are dark counterparts of each aeon in Final Fantasy X. Dark Aeons are one of the extra features included in International and PAL versions of Final Fantasy X. Each of them has a red spot somewhere on their body, possibly an emblem to show that they are Dark Aeons, unlike their regular counterparts who do not sport the blemishes. The Japanese version refer to them as "heretic summon beasts" (ヘレティック召喚獣 heretikku shōkanjū) and each individual aeon name has the word Heretic, e.g. Dark Ixion as "Heretic Ixion" (ヘレティック・イクシオン heretikku ikushion).

Interesantno.
Nisu trebali ovo mijenjat'.

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #377 : 16. Svibanj, 2012., 12:42 »
Izašao je jučer posljedni Final Fantasy 13-2 DLC, seksi je moram priznat. Prvi dlc da sam kupio, 30 kn nije biggie. Ugl napokon igrate u njemu kao Lightning <3 Jel ko provao?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Final Fantasy
« Odgovori #378 : 16. Svibanj, 2012., 14:17 »
Detaljnije plz?

Nisam pratio vise otkad su izdali igru. Nastavlja se na originalni kraj ili je opet nesto bleh?

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #379 : 16. Svibanj, 2012., 19:20 »
Ne znam koliko cu ti sad spojlat tj. drugima koliko cu spojlat al ovako:











Koliko sam ja skuzio, borba caiusa i lightning je kao nekakav infinite loop, znaci nonstop se kao ponavlja i ovdje to vidiš. Predstavljeno je kao prequel a opet kao nastavak na priču jer vidiš scene iz kraja koji si vidio pri završetku i sad lightning spašava serah.
E sad što se tiče gameplaya, imaš tu jednu borbu caiusa li lightning, 1 na 1. Imas standardno paradigm shiftove koji su sad nešto drugačijih imena i cilj ti je što prije ubiti caiusa kako bi dobio što više poena. Stvar je u tome što Lightning mozes level upat do levela 10 i usput dobivas nove abilityje. Kako si veći level to ti je lakše ubiti Caiusa. ALI dobivas sada mogucnost da odaberes njezin level prije borbe sa Caiusom i ako odaberes nizi level teze ce ti biti al ako ga sredis dobivas bvise poena. Ako pređeš preko 70 tisuca bodova dobit ces epilog na ovaj FF nastavak. Ja jos nisam dobio 70k  :wildboy: pa se sad silim da ga sredim jer je na nizim levelima sjeban skroz


*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Final Fantasy
« Odgovori #380 : 16. Svibanj, 2012., 23:46 »
Zvuci retardirano u kitu.  :wildboy:

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #381 : 17. Svibanj, 2012., 10:24 »
A malo je, opet završi klifhengerski što znači da možemo na E3 očekivati FFXIII-3  :wildboy: ovo jebote postaje serijal sam za sebe  :hiha2: al ugl za 30 kn dobijes ono kolko si dao para, mini igru

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #382 : 18. Svibanj, 2012., 21:02 »
Enivejz prešao sam ovaj DLC, zaokruzi ti kraj ovog nastavka koji je i dalje u tuznom tonu  :wildboy: ugl hoću treći nastavak da to sve fino sumiraju. Al isplati se skinut ako ništa radi završetka.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Final Fantasy
« Odgovori #383 : 19. Svibanj, 2012., 03:19 »
Ignorirat cu da FFXIII-2 kao takav postoji.
Jer ono, koliko god FFXIII imao osrednju pricu, ono sto su napravili od toga u XIII-2 je predepresivno.  :wildboy:

Ali nekako sumnjam da ce biti nastavka. Duodecim nije imao nastavak i isto tako ima mindfuck depresivan kraj koji realno nema smisla.

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #384 : 19. Svibanj, 2012., 08:28 »
Nisam odigrao duodecim, samo originalnu dissidiu  :hiha2:
Al da, ne znam koji im je bog sa depresivnim završetcima, nije u redu to sve treba sretno završiti kao u osmici il devetki npr. S ovim su pizdarijama počeli od desetke  :wildboy:
Ali ako i bude trojke, Lightning će biti glavna opet. barem prema ovom što sam vidio, s obzirom da znaš ko je muerto na kraju ovog.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #385 : 22. Svibanj, 2012., 17:45 »
Ako nešto djeluje čudno malo u temi ili nekako neprikladno - vjerojatno zato jer je ova tema spojena s još jednom istom temom iz PlayStation Gaming podforuma. Carry on  :piva:

Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #386 : 30. Svibanj, 2012., 10:30 »
E koliko godišnjica ove godine, al meni ona najdraža je od danas službeno 25 godina Final Fantasyja
http://www.finalfantasy.jp/

http://andriasang.com/con17q/ff_anniversary/
Wada kaže da će uskoro objaviti planove za sljedećih 25 godina serijala plus je rekao da će odsad FF razvijati samo oni ljudi koji osjećaju ljubav prema serijalu. Meni to djeluje kao da će outsourcat Sakaguchjijevom Mistwalkeru ili da će dati FF u ruke samo onim ljudima koji znaju kako sa serijalom, nezz. vjerojatno će novi nastavak otkriti na E3u ( FF15 za Wii U fingerscrossed <3 )

Što biste htjeli od budućeg glavnog FFa? ja znam da bi ja htio neki povratak korijenima, nešto u stilu devetke u hd ljepoti .  :wildboy:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #387 : 30. Svibanj, 2012., 10:41 »
nebih imao ništa protiv neke vrste 9-ke, onako sa nestvarnim likovima i prelijepim svijetom, dosta mi je ove moderne tehnologije  :(

Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #388 : 30. Svibanj, 2012., 10:57 »
Planovi za idućih 25 godina?  :bonk:

Ali da, i ja bih volio nešta veselije.



Super mi izgleda.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #389 : 30. Svibanj, 2012., 11:01 »
i da, zaboravio sam napisati, imaju li namjeru u tih sljedećih 25 godina izbaciti ff versus13  :hiha2:  :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9