HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944256 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2355 : 03. Svibanj, 2015., 17:53 »
Krenuti igrati online prije završetka SP kampanje pitanje je sad?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2356 : 03. Svibanj, 2015., 18:31 »
Insurgent sa gunom se isključivo naručuje putem telefone preko Pegaza.
U nikakvoj misija ga ne možeš koristiti. On je samo za điranje po gradu i zafrkanciju. I ono što je Cole rekao, ekipa je htjela i čak su u jednom trenutku (više njih) krenulo prema nama, no kada su skužili što vozimo brzo su se razbježali...

@Nasty Rabbit

Ma kreni online, ionako ne gubiš ništa iz SPa ako igraš MP. Oni direktno nisu s ničim povezani osim s mapom i nekim likovima koje upoznaješ kroz SP, ali toliko je to beznačajno da ne moraš odigrati SP prije MPa.
Ja sam recimo samo završio uvod kako bih mogao igrati MP i tako mi SP cijelo vrijeme stoji na mjestu...


Druga stvar. Da li itko od Vas slika s mobitelom ingame slike? Ja sam jučer slikao 3 puta Insurgenta na reklami i sada ga nigdje ne mogu ili ne znam pronaći...
Pa ako netko zna u čemu je stvar... Jer sam kliknuo na kraju, kad sam vidio kako slika izgleda, enter za spremanje slike...

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2357 : 03. Svibanj, 2015., 19:08 »
Eto kako stvari izgledaju kad netko ima lošu konekciju
http://youtu.be/GdMk2lBPT7M

@hrv4tin4 - pause izbornik -> gallery

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2358 : 03. Svibanj, 2015., 19:35 »
Ae ovo je baš užasan lag.
Vidim kod vas ko god snima (hrva, ementaler i destrini), da svi imate rubove huda skroz nategnute na kraj.
Pogledaj kod mog videa kako to izgleda puno bolje kada se odmakne od ruba.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2359 : 03. Svibanj, 2015., 19:39 »
Vidim kod vas ko god snima (hrva, ementaler i destrini), da svi imate rubove huda skroz nategnute na kraj.
Pogledaj kod mog videa kako to izgleda puno bolje kada se odmakne od ruba.

To je zato što je tebi monitor i rezolucija manja od 1080p i nije 16:9 format, a ne zato kaj si ti to htio :P ;)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2360 : 03. Svibanj, 2015., 19:51 »
:hihi: :hihi:

Daj ne pričaj bedastoće, nego odi u igru i skaliraj te rubove. ;)

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2361 : 03. Svibanj, 2015., 20:31 »
Ja i kavurma 10 puta ubili jednog lika u roku od pola sata... :ementaler:
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2362 : 03. Svibanj, 2015., 21:09 »
To je zato što je tebi monitor i rezolucija manja od 1080p i nije 16:9 format, a ne zato kaj si ti to htio :P ;)

Ne! Može se namjestit kako želiš...


*

D3GM4N

  • *
  • 19
  • TS3 IP - 84.200.52.205
    • GTA Online Crew
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2363 : 03. Svibanj, 2015., 22:46 »
Insurgent sa gunom se isključivo naručuje putem telefone preko Pegaza.
U nikakvoj misija ga ne možeš koristiti. On je samo za điranje po gradu i zafrkanciju. I ono što je Cole rekao, ekipa je htjela i čak su u jednom trenutku (više njih) krenulo prema nama, no kada su skužili što vozimo brzo su se razbježali...

@Nasty Rabbit

Ma kreni online, ionako ne gubiš ništa iz SPa ako igraš MP. Oni direktno nisu s ničim povezani osim s mapom i nekim likovima koje upoznaješ kroz SP, ali toliko je to beznačajno da ne moraš odigrati SP prije MPa.
Ja sam recimo samo završio uvod kako bih mogao igrati MP i tako mi SP cijelo vrijeme stoji na mjestu...


Druga stvar. Da li itko od Vas slika s mobitelom ingame slike? Ja sam jučer slikao 3 puta Insurgenta na reklami i sada ga nigdje ne mogu ili ne znam pronaći...
Pa ako netko zna u čemu je stvar... Jer sam kliknuo na kraju, kad sam vidio kako slika izgleda, enter za spremanje slike...

Screenshot dunkcija od GTA je zivo sranje. Naj pametnije je koristiti fraps ili linkovati igru za steam accountom da mozes praviti slike za steam clientom.

*

doktor1

  • ****
  • 1407

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2365 : 04. Svibanj, 2015., 00:00 »
Insurgent sa gunom se isključivo naručuje putem telefone preko Pegaza.
U nikakvoj misija ga ne možeš koristiti. On je samo za điranje po gradu i zafrkanciju. I ono što je Cole rekao, ekipa je htjela i čak su u jednom trenutku (više njih) krenulo prema nama, no kada su skužili što vozimo brzo su se razbježali...

@Nasty Rabbit

Ma kreni online, ionako ne gubiš ništa iz SPa ako igraš MP. Oni direktno nisu s ničim povezani osim s mapom i nekim likovima koje upoznaješ kroz SP, ali toliko je to beznačajno da ne moraš odigrati SP prije MPa.
Ja sam recimo samo završio uvod kako bih mogao igrati MP i tako mi SP cijelo vrijeme stoji na mjestu...


Druga stvar. Da li itko od Vas slika s mobitelom ingame slike? Ja sam jučer slikao 3 puta Insurgenta na reklami i sada ga nigdje ne mogu ili ne znam pronaći...
Pa ako netko zna u čemu je stvar... Jer sam kliknuo na kraju, kad sam vidio kako slika izgleda, enter za spremanje slike...

Hrvač, i ja sam okinuo par lijepih fotki dok sam čekao da poletim s avionom i kasnije išel pogledat i nema tih fotki. A nije mi ni ponudio SAVE TO GALLERY u trenu dok ju uslikaš. Tak da ne znam. Ovo s Insurgentom nije bilo tijekom Heista pa moguće da je neki bug bio u pitanju.
"Women don't respect salad eaters."

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2366 : 04. Svibanj, 2015., 06:53 »
@D3GM4N
Probao sam ju linkat sa Steamom ali igra prvo pokreće playGTAV.exe pa iz njega vuče GTAV.exe
Steam to ne žvače dobro i onda se igra ne pokreće... Već sam probao par kombinacija i gledao po forumima...
Nista nije upalilo eventualni da napravim scriptu, al stvarno mi se neda to raditi za jednu igru isto kao sto mi ne treba fraps i neću ga instalirati radi screenshotova u jednoj igri.

EDIT: Rockstar je u nekom od zadnjih updateova popravio stvari. Prije kada sam linkao igru onda bi se samo pokazala ona 1. slika i ništa dalje...

Sada sve normalno radi!!! :clap:
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj, 2015., 08:20 Hrv4tin4 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2367 : 04. Svibanj, 2015., 14:47 »
P O M O Ć

Pošto sam bio zauzet proteklih dana, tek sam jučer malo aktivnije krenuo igrati GTA i došao sam do djela nakon prvog heista kad Franklin mora do Michaela doci u kucu i kad po prvi put Trevor upada u igru. Cim mi dode Trevor na upravljanje sa onom svojom prvom misijom Odmah na tom djelu mi izbaci ovaj error http://prntscr.com/71eqe6 i izbaci me iz igre. Gledao sam malo na rockstarovoj stranici da ako reboot ne rjesi problem (sto nije) da mi nema druge nego dl cijelu igru ispocetka, sto mi je iskreno mrsko po brzini od 500kbps  :wildboy: . Tako da, ako postoji bilo kakva druga opcija da mozda znate, drage volje cu poslusat. hvala.


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2369 : 04. Svibanj, 2015., 15:39 »
Checksum comparison report generated by ExactFile version 1.0.0.15
4.5.2015. 16:18:15

Digest file:    E:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5checksums.md5
Base folder:    E:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\

138 files in digest file. 5 errors.

FAIL   MD5   GTA5.exe
FAIL   MD5   GTAVLauncher.exe
FAIL   MD5   x64q.rpf
FAIL   MD5   update\update.rpf
FAIL   MD5   update\x64\metadata.dat



Šta ovo znaći da moram reinstall ili? :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9