HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944423 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2415 : 15. Svibanj, 2015., 15:39 »
Ovih par dana nitko nije mogao skinuti original igru sa GMG-a, sva sreća pa mi se trenutno ne igra pa nikome ništa. :mrs:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2416 : 15. Svibanj, 2015., 18:51 »
Pozdrav ovako imam problem sa tim GTA  kupio sam orginal stavim da se instalira i kad se instalira hoću da igram kad ono izbaci mi ovo http://prntscr.com/7578qj.
U čemu je problem?  Nešto taj Social Club zeza što da radim?  Imam Win 7 i te drajvere nove  15,4_beta pošto imam AMD  grafu. Što mi je raditi nešta su mi govorili kao Run as Administrator napravim tako opet isto. Stavm  na administratora on ima sve ono dopuštenja ali opet nešto zeza. Neznam više šta treba.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2417 : 15. Svibanj, 2015., 20:08 »
Pogledaj na Rockstarovom supportu. Već par dana ljudi imaju problema sa skidanjem samog installera za igru... I Cole je među njima, no ne samo on. Ni ja ne mogu skinuti installer iako sam kupio igru...

Možda u tom grmu leži zec. No svakako probaj i Steam staviti u postavkama da ga uvijek pokrećeš kao administrator.

No ima i drugih riješenja po internetu...

http://youtu.be/s1ZqYCX39So

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2418 : 15. Svibanj, 2015., 20:51 »
Meni ne dozvoljava da skinem ono u videu nešt sa windows pack R2 što je 903mb. Stream nemam uopće to nikad nisam koristio. Obrisao sam social club u program filesu a iz program files (x86) nisam i sad kad pokrenem igru počne mi skidat nešt oko 53mb i kad skine to izbaci ovo http://prntscr.com/75lo36  inače mi uopće neda da deinstaliram social club. Stvarno već polako me počinje živcirat to  platim igru preko 400kn i onda se moram još s time da izvinete zajebavat da bi ju pokrenio vječitno nekih problema tako sam i sa GTA 4 imao ali sam riješio nekako ali ovo neznam stvarno šta da radim da to proradi.

*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2419 : 15. Svibanj, 2015., 21:17 »
Ja stvarno neznam sta vi radite s tim kompovima, meni snimi sve normalno

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2420 : 15. Svibanj, 2015., 21:23 »
Ja nisam te sreće da kod mene radi sve normalno mene uvjek nešt  zezna bio sam ranije skinio neku verziju 61GB instalirao je isto ovo bilo kontam tj je piratska verzija kupim orginal opet isto sranje. Više nemam pojma šta treba da radim da to proradi kad vidim da netko to igra zapitam se samo kako? na koju foru šta si ti radio da tebi to radi sve i svašta sam pokušavao sve opcije koje su mi bile ponuđene i opet isto neće i neće koda je ukleto  jbt. Ja imam to neko prokletstvo valjda i da kupim recimo novi auto odma isti dan bi bio na servisu nešta bi ošlo na njemu 1000% tako i ovo

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2421 : 15. Svibanj, 2015., 21:32 »
Vjerojatno si sam sebi napravio sranje skidanjem piratske verzije...

Ajde ti lijepo SVE počisti i izbriši pošteno s Revo Uninstallerom
Znači njega otvori izaberi GTA V i izaberi Social Club. Oba stavi kad te pita za uninstall na avdanced!
Zatim normalno deinstaliraš, klikneš next, pa select all i delete! Zatim opet next, select all (ovaj puta za unos u registry koji najvjerovatnije tebe zeza) i opet delete all.

Nakon toga obavezno napravi restart računala. Pokreni Steam i opet kreni skidati igru.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2422 : 15. Svibanj, 2015., 21:52 »
Sad skidam ono za windows dodatak onaj iz videa 903 mb obirisat ću social club i nanovo snimit pa da vidim a kako da igru ubacim u stream on ni tamo ništ ne nalazi za gta?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2423 : 15. Svibanj, 2015., 21:54 »
Pa gdje si kupio GTA? Na Steamu ili na Rockstar Social Clubu?

I ne, nemoj ručno micat s običnim uninstallerom, jer ako si išao crackat Social Club onda si registry zeznuo i napravi kako sam ti napisao s onim programom.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2424 : 15. Svibanj, 2015., 22:05 »
Ja sam igru kupio ovako u trgovini u Infomarku došlo mi poštom i reko ajdmo instalirat instalirao on to i ja na ikonu kad ono prvo skine nešto od 53mb  onda krene loading vrti i izbaci error onaj što sam pokazao na slici i to je to.  Znač ja bi sad preko onog programa što si ostavio link trebao izbrisat potpuni i gta i social club i  nanovo snimit al mislim da će biti opet isto ja social club nisam ništ crackovo

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2425 : 15. Svibanj, 2015., 22:09 »
Rekao si da si skidao piratske verzije.
Ajde me samo lijepo poslušaj. Izbriši Social Club i GTA V s onim programom.

Nakon toga opet lijepo instaliraj igru. Uz to moraš imati Windows7 64bitni sa Service Pack 1

To ćeš provjeriti tako da na "Computer" (bivši My Computer) klikneš desnom tipkom miša i izabereš properties ili svojstva.

Tamo ti piše imaš li Service Pack 1 ili ne, ako nemaš moraš ga instalirati. I naravno Windowsi moraju biti 64 bitni.

Uostalom kakvu konfiguraciju uopće imaš?


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2426 : 15. Svibanj, 2015., 22:15 »
Ja mislim da je baš zbog toga neće jer upravo sad skidam taj service pack1 meni u my comp piše samo windows 7 ultimate i ništ više  a komp imam FX 8350 na 4,5Ghz ,8GB ram, XFX Double Dissipation HD7850 2Gb taktovi 975/1250 mislim da bi mi na tome trebo ići poprilično dobro na FHD rezi i  high/very-high detaljma

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2427 : 15. Svibanj, 2015., 22:17 »
Very High detalji uzimaju 3,3GB VRAMa tako da to neće ići...
Ti imaš samo 2 GB VRAMa.

Ali da moraš obvezno imati SP1, pa to ti piše u sistemskim zahtjevima igre...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2428 : 15. Svibanj, 2015., 22:21 »
Znači ja ću sada obrisat i gta i social club sa onim programam i tako ću ostavit do sutra jer sad nemam vremena opet čekati da se gta instalira treba mu dobrih sat vremena zasad ću samo snimit taj Service pack 1 i napravit reboot i nek ostane tako do sutra onda ću igru sutra snimit opet sad mi se neda čekat mislim da bi trebao radit onda kad sve to sredim sad sam ga našao i na stream-u tamo mi je u library

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2429 : 15. Svibanj, 2015., 22:58 »
Izgleda da sam ga uspio smandrljat instalirao sam onaj update windowsa i napravio reboot i onda preko onog programa sam deinstalirao kompletan social club i snimino nanovo verziju 1.1.5.8. Sad radi izgleda morao sam se prijavit na ono od social cluba profil moj i sad mi skida neki update još oko 5Gb pisalo mi je 55Gb a treba do 60,4Gb doć onda će valjda radit. :D ali to sam sad pauzirao i ostavio za sutra nedami se čekat 3 sata još da to sve skine.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9