HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 939784 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #465 : 31. Siječanj, 2013., 18:29 »
U principu, ako smo mislili da će konzole iz Sonya i/ili Microsofta doći ove godine za Božić... sad se zbog ovog datuma za GTA 5 baš i ne čini tako.

Jedna od najbitnijih igara cijele generacije konzola izlazi u 9-mjesecu... a dva mjeseca nakon dolazi PS4? Ne čini mi se baš izgledno.

U svakom slučaju GTA V neće biti za next-gen konzole. Nema zašto biti - nema što bolje izgledati na next-genu, engine je takav kakav je i to je to. Oštrije teksture i eventualno veća rezolucija neće promijeniti puno niti opravdati trud i trošak za takav port... i opet neće "izgledati next-genovski" ni s tim poboljšanjima.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #466 : 31. Siječanj, 2013., 18:42 »

tako i za sve ona baljezganja Rockstar kaže da se zaustavi jadikovanje onda nek objasne ovo , igra je u razvoju od 2008, to je pet godina, a oni još uvijek nisu učinili ništa s tim, izdali prvi trailer u 2011 i čuvaju svoja usta zatvorena za oko godinu dana onda su objavili nekoliko screenshotovi i misle da će nas zadovoljiti? onda odgode drugi trailer i obećavaju nam da ce bit trailer i  kao prije kad su rekli da će biti sve više vijesti u jednom "nekoliko tjedana ili tako"(nakon 2 runde screenshotova) i onda opet dodavaju više ulja na vatru oni guraju igru još kasnije? Sumnjam da traje dugo da poliraju igru. Ja imam osjećaj da su to napravili da se ne sudaraju prodaje s BioShock, jer svi znamo da bi smanjio prodaju za tu igru, ne bih se iznenadio dolaze 17. rujna su odgoditi igru opet za iduće gen konzolama, pa recite mi mislim da to nije u redu za fanove a cak i za kupce te igre! razmišljajte rockstar o tome!
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2013., 18:57 Rada32 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #467 : 31. Siječanj, 2013., 18:48 »
Jel zelis remek dijelo ili ne? :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #468 : 31. Siječanj, 2013., 18:55 »



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #469 : 31. Siječanj, 2013., 20:16 »
:wildboy:


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #470 : 27. Ožujak, 2013., 14:34 »
Na fejsbuk page od rockstara objavljeno je par novih sreenova:









If Santa is not a black pimp, why does he wear a fancy red suit, rides a kick-ass pimped out flying sledge, apparently has unlimited cash and says "Hoe, hoe, hoe!?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #471 : 27. Ožujak, 2013., 14:57 »
Ovo ako nije ušminkano i ako se bude izvodilo bez usporavanja, jebeno izgleda. Zadnja slika je dobar primjer, detaljnost odjeće na liku i samog lika je tek solidna, dok zgrada i auto fino izgledaju. Barem meni.


*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #472 : 27. Ožujak, 2013., 14:59 »
Slike su ušminkane, ali ako se makne šminka igra će grafički biti čisti prosjek. Čisti prosjek. Nadajmo se da će se iskupiti masom sadržaja.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #473 : 27. Ožujak, 2013., 15:04 »
Izgledaju jebeno.


*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #474 : 27. Ožujak, 2013., 15:16 »
Slike su ušminkane, ali ako se makne šminka igra će grafički biti čisti prosjek. Čisti prosjek. Nadajmo se da će se iskupiti masom sadržaja.

dobit ću tumor mozga od tvojih postova.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #475 : 27. Ožujak, 2013., 15:23 »
Slike su ušminkane, ali ako se makne šminka igra će grafički biti čisti prosjek. Čisti prosjek. Nadajmo se da će se iskupiti masom sadržaja.

dobit ću tumor mozga od tvojih postova.

Jer ne razumiješ ništa o današnjoj industriji igara pa ti je to previše za podnijeti? Vjerojatno je to razlog.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #476 : 27. Ožujak, 2013., 15:25 »
Kaj je sad, Jadrane? Maca popala jezik, a? ;)

*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #477 : 27. Ožujak, 2013., 15:30 »
nadam se da je grafički neće usrat kao IV, jedva čekam da izađe \:D/

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #478 : 27. Ožujak, 2013., 16:31 »
Slike su ušminkane, ali ako se makne šminka igra će grafički biti čisti prosjek. Čisti prosjek. Nadajmo se da će se iskupiti masom sadržaja.

dobit ću tumor mozga od tvojih postova.

Jer ne razumiješ ništa o današnjoj industriji igara pa ti je to previše za podnijeti? Vjerojatno je to razlog.

Aaaaaaaaa. Jel ti uopće kapiraš šta je u stanju napravit taj engine? Ti shvaćaš da kompletan grad živi dok kontroliraš svoga lika? Tu baljezgaš o nekakvim fotošopiranim screensima kao da izgledaju bolje nego Crysis 3 u pokretu. Zašto bi to bile editirane slike? GTA IV dan danas dobro izgleda, samo je pitanje kakva ti imaš očekivanja od vizualne prezentacije. To što su nerealna i pogrešna je tvoj bed.
« Zadnja izmjena: 27. Ožujak, 2013., 16:46 Cole »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #479 : 27. Ožujak, 2013., 16:34 »
Nisam ja rekao da je igra grafički smeće nego da je grafički prosjek i da nema osnovanog razloga za svršavanje na grafiku. Svršavat će se na mogućnosti gameplaya... KAD se Rockstarovci udostoje prikazati neki gameplay video

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9