HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942434 Hitova
*

ScaR

  • *
  • 120
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #345 : 13. Studeni, 2012., 22:21 »
Jak argument, nema šta.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #346 : 13. Studeni, 2012., 23:01 »




Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #347 : 13. Studeni, 2012., 23:17 »
slike su navnodno s PS3 verzije GTA V pa budemo vidjeli kako to izgleda na high-end pc-evima
Jedan od razloga zašto će iduća generacija konzola dati priliku da se mijenjaju hardverske komponente.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #348 : 14. Studeni, 2012., 13:36 »
http://www.rockstargames.com/V/  - da imamo i na ovoj stranici teme  :ementaler:

Još tri sata i 20 minuta.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #349 : 14. Studeni, 2012., 13:53 »
kad je tu usporedba iz GTA IV nekako ne izgledaju vise tako zapanjujuce

kome je to ikad izgledalo zapanjujuće?

mislim da nitko nije bio uživljen u GRAFIKU igre kad su došle slike.
pa grafika je bila impresivna, barem meni, i kad je gta iv dosao bilo je wow grafika... nezz cinila mi se igra puno naprednija, i u samim slikama se nekako osjeca DUH igre, jedan dio grada su slumovi, drugi dio luksuzne cetvrti, al opet toga je bilo i u GTA SA...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #350 : 14. Studeni, 2012., 14:59 »
logično je da će igre raditi sve manje skokove u općenitom izgledu, ne znam koliko puno bolje to uopće može izgledati više...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #351 : 14. Studeni, 2012., 14:59 »
Ajmo trailer GTA 5 FTW :D

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #352 : 14. Studeni, 2012., 15:58 »
logično je da će igre raditi sve manje skokove u općenitom izgledu, ne znam koliko puno bolje to uopće može izgledati više...

https://www.youtube.com/watch?v=OBw0R1AUU64

Naravno kad tehnologija to bude mogla pratiti.
K tome dodati neki napredniji fizikalni engine, fluidnije i realnije animacije, realnija oštećenja vozila, napredni
model krvarenja i uništavanja tijela (recimo kad likovi nebudu samo hrpa poligona već će se raditi i na
unutarnjim tijelesnim dijelovima koji bi onda na razne načine stimulirani određenom vrstom interakcije uzrokovali razne konsekvence poput pucanja kostiju ili realnih
rana od metaka iz kojih teće krv), veća i detaljnija destrukcija okoline i građevina te mogućnost ulaska u svaki stambeni objekt.

Onda još dodati neke stvari poput izmjene godišnjih doba što za sobom opet donosi neku novu tehnologiju. Npr. kad bi u tom virtualnom
okruženju postojala neka simulacija temperature pa bi se primjerice čestice kiše na niskoj temperaturi pretvarale u led. Nisam siguran
kakvo bi računalo trebalo da bude sposobno upravljati takvim stvarima al' vjerujem da će se u budućnosti takve stvari ostvarivati.

Mjesta za napredak ima miljon  :wildboy:


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #353 : 14. Studeni, 2012., 16:08 »
Za napredak u grafici, o kojem pričam, i nema baš mjesta za ŠOKANTNA iznenađenja

Ovo o čemu ti pričaš je više napredak u gameplayu, s čim se slažem...

40 minuta do trailera  :D kako će štekati smeće  :hihi:
« Zadnja izmjena: 14. Studeni, 2012., 16:18 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #354 : 14. Studeni, 2012., 16:48 »
Baš me zanima šta će prikazat.  :ementaler:  11 min još!


*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #355 : 14. Studeni, 2012., 16:50 »
Kad se sjetim trailera za GTA:SA koje sam mogao gledati jedino na hackerovom dvd-u jer mi je internet bio prespor  :mrs: :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #356 : 14. Studeni, 2012., 16:50 »
GTA IV je bio prvi GTA na ovoj generaciji konzola. Ovo je na istoj generaciji.

Ajmo očekivati šokantan napredak!  :D :D :D :D :D :D


Trailer ni ne očekujem pogledati prije tipa 7.  :hiha:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #357 : 14. Studeni, 2012., 16:54 »
Imam otvorenih 5 stranica sa live streamom, nece valjda svi pasti  :kava:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #358 : 14. Studeni, 2012., 16:55 »
5 stranica? wtf, linkaj

a nebi trebalo, prošli put su bili pripremljeni dobro pa je sve radilo ok
sjećam se da su traileri za četvorku rušili servere  :mrs:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9