HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944927 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2100 : 21. Travanj, 2015., 19:21 »
Ne zn kak ti radiš, smjenski ili ne ali mene je sad ovaj čitav mjesec šef stavio u prvu smjenu i počelo me ubijato to. Dolazim na posao umoran i odlazim umoran a poslijepodne imam obveza.

Ma znam da će riješiti to ali dođe mi kao da s svi oko mene sexaju samo ja ne mogu. :D

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2101 : 21. Travanj, 2015., 19:21 »
@Foxie24
Ako se dobro sjećam većina novih naslova se ograđuje od laptopa. Više manje u većini slučajeva piše da igre MOGU raditi na mobilnim inačicama GPUa, ali da mobilne inačice službeno nisu podržane...
Isto tako i sam Rockstar se od toga ogradio Some system components such as mobile chipsets, integrated, and AGP graphics cards may be incompatible.
Integrirane i mobilne GPU su spomenute...
Tako da ne vjerujem da će patch izaći tako brzo jer su se odmah ogradili, mislim da ćeš morati rješenje tražiti sam.

@DeS3InY

Probaj vidjet kad ugasiš nVidia Control panel dal ti radi (ili CCC).
Meni je problem stvarao Shadowplay koji je ostavio svoj prišanje registry key i još je dodao jedan od ove druge verzije Shadowplaya...
Danas sam sve rješio tako da sam preko msconfiga pogasio sve programe za stratup i nakon toga palio jedan po jedan i vidio koji mi stvara probleme...

Probaj i ti tako.
Da li ti radi online?

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2102 : 21. Travanj, 2015., 19:51 »
Online srećom radi

edit: nemam cpanel aktiviran, budem se zajebavao s tim sutra danas ću online samo :D
« Zadnja izmjena: 21. Travanj, 2015., 20:00 DeS3InY »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2103 : 21. Travanj, 2015., 22:52 »
Još jedan fenomenalan heist session. Dovršili smo konačno zadnja dva setupa za 3. heist i sami heist. Iskreno, lakši nam je bio sam heist koji smo prošli od prve nego zadnji setup, koji smo valjda 10 puta ponavljali jer zahtjeva dosta koordinacije. Sve u svemu, super je bilo i idemo spavati sad za $235.000 bogatiji :mrgreen:

5. setup misija - EMP deliver







3. heist - Humane Labs Raid









A na kraju smo i nazdravili uspješno obavljenom poslu :mrgreen:


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2104 : 21. Travanj, 2015., 22:55 »
Svaka čast \:D/

Poslao sam ticket rockstaru da vidimo u čemu je problem budući da me konstantno izbacuje kad prihvatim poziv za HEIST.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2105 : 21. Travanj, 2015., 23:56 »
može neko da mi kaze kako da zaradjujem novac u gta v,igram 3 dana koju god misiju predjem nista ne dobivam para???

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2106 : 22. Travanj, 2015., 00:06 »
može neko da mi kaze kako da zaradjujem novac u gta v,igram 3 dana koju god misiju predjem nista ne dobivam para???

ako ti je piratska verzija, vjerovatno je neki bug, provjeri koju update imas

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2107 : 22. Travanj, 2015., 02:04 »
Sumnjam da je do piratske verzije. Ja sam primjetio da GTA V što se tiče glavnih misija nije kao prijašnji GTAovi. Prije si za svaku glavnu misiju dobio novce ovdje nije tako. Dobiš novce možda za svaki heist a i to ovisi sve kakav si crew uzeo. Ako ti baš fali para pokušaj sa cheat enginom si stavit ili ako već ima neki drugi cheat.

Ili jednostavno riješavaj sporedne misije(strangers & freaks).


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2108 : 22. Travanj, 2015., 07:55 »
Ok momci ovo je zadnji gadnio setup za 3. heist. I onda nam Igor pobjegne spavat... :chair:

Igore večeras samo taj heist u 23h! Tako da pokupimo sve moguće bonuse kao crew i svi likovi su isti prilikom svih misija.
Ovaj setup je skoro pa neigriv bez mikrofona ili dobrog razumijavanja i poznavanja ljudi s kojima igraš...
Smatram da većina ovih heisteva se i ne može završiti s nekom random ekipom ili ako može treba im puno više vremena...

Uglavnom svaka čast sinoć momci. Igore očekujemo večeras od tebe bar neki gold, da nam nisi staln o na bronze ;)
Cole, DeS3InY i Ementaler :clap:

http://youtu.be/xo2AMEnhTQ0

Sad sam zadovoljan kvalitetom videa, zadnjih par puta mi je bio nešto niži bitrate... Sad sam ga sa 70 zakucao na 110 :D
« Zadnja izmjena: 22. Travanj, 2015., 07:58 Hrv4tin4 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2109 : 22. Travanj, 2015., 09:06 »
Pomozite, skidam piratsku verziju gta 5, sad me zanima, kad se skine, koji patch da skinem i crack? i da li su mi neophodni patchevi

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2110 : 22. Travanj, 2015., 09:10 »
Pomozite, skidam piratsku verziju gta 5, sad me zanima, kad se skine, koji patch da skinem i crack? i da li su mi neophodni patchevi
Momak procitaj pravila foruma!
HCL zabranjuje i ne podržava bilo kakav oblik piratstva!
Takva pitanja i odgovore traži van ovog foruma.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2111 : 22. Travanj, 2015., 09:24 »
Mislim da nema smisla uploadat ništa od jučer, jer je previše toga, a tvoj ovaj video govori sve :))))))))))

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2112 : 22. Travanj, 2015., 09:49 »
zašto šutite? ili samo ne snimate to?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2113 : 22. Travanj, 2015., 09:54 »
zašto šutite? ili samo ne snimate to?

A gle dosta kasno igramo. Cca od 22-01h.

Meni u to vrijeme spavaju žena i mala i ne mogu pričati... Kad bi igrali popodne onda ne bi bilo problema. Nemam veliki stan i dnevni boravak nam je i spavaća soba gdje svi spavamo, a i računalo je tamo...
Igor i Des imaju mikrofone al im je glupo pričat kad mi sutimo, iako bih ja radije da oni pričaju.
I jesu nešto sitno pričali no na Shadowplayu sam podesio samo i game sound. Mogu to promijeniti za iduće heistove

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2114 : 22. Travanj, 2015., 11:46 »
Haistove ne idem jer sam jos mal lvl,missions nikada ne uspijem uci ili bude full dok udjem ili se disbanda :/.
Utrke rade kako treba,neki sam race imao 30 auta tj igraca :clap: prvi zavrsio nekim cudom dobio 30k dolara,:hug
Iskreno jos i ne zurim MP igrati SP sam presao story ali jos sredujem auta,garaze,kupujem zemljista razna istrazujem i vozikam se.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9