HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944784 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2700 : 21. Prosinac, 2015., 02:01 »
Este me nahajpali, morao sam i ja probati...  Ludilo brale, ode noć kao metak. :ave:

Dali si i ti krenuo? Ako jesi, mogli bi sutra zajedno treba mi pomoc oko par misija :)

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2701 : 21. Prosinac, 2015., 08:17 »
No way dude... rekoh da sam samo probao, a ikakvo ozbiljnije igranje ću morati ostaviti za iza nove godine.
Stišću me rokovi na poslu, tako da nema zahebancije sa Amerima.
:bonk:

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2702 : 24. Prosinac, 2015., 19:44 »
Pozdrav, nesto sam razmisljao da kupim GTA V pa me zanima par stvari o  online-u, ako mi netko moze pomoci cjenio bih to.

1. Koja je razlika izmedu Steam-a i Rockstar-a? Nemogu da ne primjetim da je cijena (na g2a) preko 10€ jeftinija za rockstar verziju.
2. Kad se zavrse svi Heist-ovi, ima li se sta zanimljivo raditi, bojim se da ce mi brzo dosaditi pa me zanima sadrzaj.
3. Koliko je tesko zaraditi novac, vidim da se sav dobar sadrzaj kupuje s masom novca, do kojih je ,pretpostavljam tesko doci.

Hvala na pomoci.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2703 : 24. Prosinac, 2015., 19:48 »
1. Obje "verzije" igre se aktiviraju na kraju preko Rockstara, odnosno RGSC-a. Isto kao kada kupiš Ubisoftovu igru pa ju imaš na Steamu, ali i na Uplayu i igra bez Uplaya ne radi.
Ionako svi prijatelji u igri su jedino i isključivo s RGSCa. Razlika je jedino štoi ćeš sa Steam verzijom imati igru tamo u libraryu.
2. Ima se zanimljivih stvari i misija za odraditi, a možeš i sam kreirati svoje misije koje ćeš podijeliti s drugima.
3. Kad se dobro zabavljaš onda polako i lova kapa a da ni ne primjetiš. Uz to postoje i vikendi kada se dijeli dupla lova za bilo šta ili za neke određene misije.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2704 : 24. Prosinac, 2015., 20:02 »
Hvala na pomoci, uzet cu je u ponedjeljak.
25€ se isplati dati.. :)

Usput ako ima netko ko je tek poceo igrati ili je voljan igrati samnom, posaljite mi poruku. :)
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2705 : 25. Prosinac, 2015., 08:25 »
Snijeg i novi auto. :)





Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2706 : 25. Prosinac, 2015., 19:53 »
Pozdrav, nesto sam razmisljao da kupim GTA V pa me zanima par stvari o  online-u, ako mi netko moze pomoci cjenio bih to.

1. Koja je razlika izmedu Steam-a i Rockstar-a? Nemogu da ne primjetim da je cijena (na g2a) preko 10€ jeftinija za rockstar verziju.
2. Kad se zavrse svi Heist-ovi, ima li se sta zanimljivo raditi, bojim se da ce mi brzo dosaditi pa me zanima sadrzaj.
3. Koliko je tesko zaraditi novac, vidim da se sav dobar sadrzaj kupuje s masom novca, do kojih je ,pretpostavljam tesko doci.

Hvala na pomoci.

Svakako ju uzmi, za ono što nudi se svakako isplati ako imaš s kime igrati. Za novce se ne brini, nakon par dana u igici ćeš shvatiti kako lako doći do njih, nije baš zgodno da tu pišem kako. :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2707 : 26. Prosinac, 2015., 13:00 »
Hvala na pomoci, uzet cu je u ponedjeljak.
25€ se isplati dati.. :)

Usput ako ima netko ko je tek poceo igrati ili je voljan igrati samnom, posaljite mi poruku. :)

Evo ja ti se prvi javljam, u poruci ti pošaljem svoj social clubprofil da me dodaš čim se snađem na ovom novom forumu. :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2708 : 26. Prosinac, 2015., 13:17 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2709 : 26. Prosinac, 2015., 16:33 »
Uvijek za Božić pada snijeg u Onlineu nije mod. :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2710 : 26. Prosinac, 2015., 18:55 »
Sad mi je žao što nisam imao igru instaliranu jučer. ;(

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2711 : 26. Prosinac, 2015., 21:19 »
Al nije kasno, navodno će bit snijeg do nove, a možda i par dana poslje. Iako nisam bio danas da to mogu sa sigurnošću reći, ali priča se tako. Još uvijek stigneš zaigrat po snijegu. :)
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2712 : 27. Prosinac, 2015., 13:09 »
Bio ja jučer online i snijega nije bilo. Idem sad da provjerim kakvo je stanje... Šteta što za božić nismo uspjeli snimiti još video matrijala za Jaxov božićni specijal.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2713 : 27. Prosinac, 2015., 15:16 »
Nema snijega više.Jucer su ga maknuli oko 17 h

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2714 : 27. Prosinac, 2015., 15:33 »
Bio ja jučer online i snijega nije bilo. Idem sad da provjerim kakvo je stanje... Šteta što za božić nismo uspjeli snimiti još video matrijala za Jaxov božićni specijal.

A da, kad nas je malo bilo, slabo se ekipa odazvala :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9