HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944856 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2715 : 27. Prosinac, 2015., 19:25 »
Bogme, meni snijeg neće faliti... jučer sam prelazio 31 put jednu te istu misiju, jer su baš zbog snijega oni bedasti lowrider auti bili apsolutno neupotrebljivi.
 :bonk: :bonk:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2716 : 28. Prosinac, 2015., 17:21 »
Hvala na pomoci, uzet cu je u ponedjeljak.
25€ se isplati dati.. :)

Usput ako ima netko ko je tek poceo igrati ili je voljan igrati samnom, posaljite mi poruku. :)
Gdje je 25 eura ako nije tajna ? :)

Poslano sa mog Coolpad F1 koristeći Tapatalk


*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2718 : 28. Prosinac, 2015., 20:08 »
koji gta 5 za ps4 najbolje uzeto na hr store?
što dolazi sa onim koji je duplo skuplji? ili samo uzmem onaj za 333 kn sa shark cash card

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2719 : 29. Prosinac, 2015., 08:10 »
Koliko ja znam nema nešto kao gold ili premium verzije, tako da ne vidim razlog zašto je jedan skuplji od drugog. A što se tiče shark cash kartice to su ti dodatni novci u GTA Online, vrlo korisno na početku. Uglavnom GTA ti je GTA tako da iako uzmeš ovu jeftiniju verziju nećeš ostati zakinut za neki dio story ili online igre.  :D

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2720 : 29. Prosinac, 2015., 14:11 »
bitno mi je samo da se dobiju svi DLC uzet ću onaj za 333 kn što bude bude

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2721 : 29. Prosinac, 2015., 15:14 »
DLC?
Koliko znam, GTA5 (za sada) nema neke posebne DLC-ove nego u stvari redovne update, sa kojima dobiješ sve što i ostali.

Osim onih online nofaca koje je kolega gore spominjao.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2722 : 29. Prosinac, 2015., 15:41 »
da mislio sam na te update
ma bunilo me to da kod ove skuplje verzije piše "Includes all Grand Theft Auto Online and Grand Theft Auto V free-to-access content updates." dok kod ovih jeftinijih ne ali vjerojatno je to do ažuriranja stranice ili što već

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2723 : 29. Prosinac, 2015., 15:43 »
Igra kupljena, sutra stiže na Steam. I can't freaking wait. :clap:
Može li mi neko samo pomoći oko Onlinea, kako da počnem i to, ili da mi proslijedi link gdje je to objašnjeno. Unaprijed hvala. :D

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2724 : 29. Prosinac, 2015., 18:09 »
Eh, sad ide onaj lošiji dio cijele priče... moraš ju skinuti.
Kod nekih je to bilo još i ok, ali kod drugih, kao i kod mene- noćna mora. Mala brzina skidanja i  stalna pucanja na serverima poslije kojih moraš manulano nastaviti- dvije stvari zbog kojih sam umalo požalio što sam uopšte kupio za PC, a ne pričekao par godina ili kupio fizičko izdanje.
A koliko vidim po ovom zadnjem 1,3GB update-u, još nisu popravili servere.

Kako god, nakon 5-6-7 dana i 20% skinuto, uzeo sam od prijatelja piratsku verziju, prekopirao ju u originalni instalacioni folder, uradio update na kraju, aktivacije, bla, bla, bla- i sve je bilo gotovo za par sati takoreći.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2725 : 29. Prosinac, 2015., 19:45 »
Eh, sad ide onaj lošiji dio cijele priče... moraš ju skinuti.
Kod nekih je to bilo još i ok, ali kod drugih, kao i kod mene- noćna mora. Mala brzina skidanja i  stalna pucanja na serverima poslije kojih moraš manulano nastaviti- dvije stvari zbog kojih sam umalo požalio što sam uopšte kupio za PC, a ne pričekao par godina ili kupio fizičko izdanje.
A koliko vidim po ovom zadnjem 1,3GB update-u, još nisu popravili servere.

Kako god, nakon 5-6-7 dana i 20% skinuto, uzeo sam od prijatelja piratsku verziju, prekopirao ju u originalni instalacioni folder, uradio update na kraju, aktivacije, bla, bla, bla- i sve je bilo gotovo za par sati takoreći.

Imam već piratsku verziju, samo kako se to može srediti ?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2726 : 30. Prosinac, 2015., 00:19 »
Prvo, napominjem da je ovo radilo kod mene- što ne znači da kod tebe hoće.
Imaš nekoliko stranica ranije još nekoliko objašnjenja o ovom problemu, pa baci oko.
-----------


Dakle, moraš imati full verziju, najbolje sa odvojenim crackom.

Znači, kupiš igru, aktiviraš je fino na Rockstar stranici i počneš skidati.
Kod prvog pucanja na njihovom serveru, prekineš skidanje i prekopiraš sav sadržaj sa piratske verzije (osim cracka) u folder u koji ti se i skida verzija koju si kupio.
Kad prekopiraš, onda opet pokreneš RSC downloader da ti nadopuni sve potrebno i pokrpa ako šta fali.

Kad to sve završi, pozdraviš se sa svojim socijalnim životom i to je to.
Vozi Miško.  :kava:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2727 : 30. Prosinac, 2015., 21:15 »
Dakle, moraš imati full verziju, najbolje sa odvojenim crackom. Znači, kupiš igru, aktiviraš je fino na Rockstar stranici i počneš skidati.
Kod prvog pucanja na njihovom serveru, prekineš skidanje i prekopiraš sav sadržaj sa piratske verzije (osim cracka) u folder u koji ti se i skida verzija koju si kupio. Kad prekopiraš, onda opet pokreneš RSC downloader da ti nadopuni sve potrebno i pokrpa ako šta fali.

Vidjet ćemo, jer mi igra još nije stigla, momku novci na račun nisu legli, banka obećala posle 10 da će transakcija biti završena :chair:
Uglavnom, hvala ti na ovom, pokušati ću pa ti javim da li je prošlo. :D
A samo jedno pitanje, jer sam totalni noob što se toga tiče, jer igru kupujem na steamu, hoću li biti slobodan aktivirati je na R* ?



Kad to sve završi, pozdraviš se sa svojim socijalnim životom i to je to.
Vozi Miško.  :kava:

Davno je to bilo xd

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2728 : 30. Prosinac, 2015., 21:22 »

A samo jedno pitanje, jer sam totalni noob što se toga tiče, jer igru kupujem na steamu, hoću li biti slobodan aktivirati je na R* ?



Ne samo da ćeš biti slobodan aktivirati ju na RGSC nego ju moraš tamo aktivirati. Znači Steam ti samo služi za skidanje igre, a ostatak igre i online se odvija isključivo preko RGSCa.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2729 : 30. Prosinac, 2015., 21:24 »
Ne samo da ćeš biti slobodan aktivirati ju na RGSC nego ju moraš tamo aktivirati. Znači Steam ti samo služi za skidanje igre, a ostatak igre i online se odvija isključivo preko RGSCa.

Ju kako brz odgovor, inače se načekam pošteno hehe
Hvala uglavnom, vidjet ćemo kako će sve proći. :)

EDIT: Social life goodbye. :) Samo dan skidanja, nije puno ja mislim.
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2015., 00:24 elemental »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9