HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944844 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2745 : 03. Siječanj, 2016., 21:46 »
Ljudi zna li netko neki dobar modd za lovu, koji je još aktivan? Stigla je jahta vrijedna 10 miliona, htio bi je kupiti ali prelazeći heiste to nije moguće, kad sam u gradu pun je moddera, ponekad mislim da sam jedini igrač koji ne koristi moddove, na internetu sam tražio ali ljudi pišu da ne rade moddovi. Vjerovatno postoji neki modd, ako netko zna može link?
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2016., 21:48 Promasajaliuspijevam »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2746 : 03. Siječanj, 2016., 21:51 »
Pitaš mod za online ili singleplayer? Jer pazi ovdje je zabranjeno spominjati te stvari pogotovo za online.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2747 : 03. Siječanj, 2016., 21:57 »
Za online.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2748 : 03. Siječanj, 2016., 22:01 »
Za online.


Nemoj se truditi s tim jer ćeš pobrati ban i možeš se pozdraviti s igromi svojom lovom s kojom si ju platio.
Modovi su striktno zabranjeni za online segment.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2749 : 03. Siječanj, 2016., 22:18 »
Da znam da je zabranjeno, pokušao bih riskirati u tom moru ljudi koji koriste neki modd nisam toliki baksuz da baš mene ulove. Svaki put kad sam online, naletim na bar dva tri igrača koji koriste moddove. Ha neznam, vjerovatno neću ako nisam do sad igrao sa moddovima, preko pacifika se može zaraditi za aute, vozila iz pegasusa ali za jahtu nema šanse.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2750 : 03. Siječanj, 2016., 22:33 »
U moru svih tih ljudi svi ili barem 90% pobere ban. Na 2 tjedna, a ako se ponovi permaban. Oni koji ne poberu ban su oni koji su si sami napisali Hackove ili oni kojima se jako posrećilo. Ako ćeš koristiti neki besplatan Hack koji koristi i ostatak klinaca u Onlineu nećeš dugo igrat. Iako znam da nebi trebo ovo pisat jer je isto poticanje na varanje, svima koji žele pare, budite strpljivi i čekajte da vam neki Haker dobrog srca baci pare. Na taj način isto možete pobrat ban i ostat bez para naravno, ali je puno manje vjerovatno da će vam se to dogoditi. I kad dobite pare od hakera odmah ih trošite jer će vam ih Rockstar maknut.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2751 : 03. Siječanj, 2016., 22:38 »
Hvala Bazinga bolje da sam pitao. Jedan put me neki lik natrpao sa lovom neke vreće od 45 k$, sakupio sam milion, odmah sam potrošio, samo jednom mi se to dogodilo. Neki put mi oružje zna nestati, kada se javim na neki heist, nakon što prijeđem oružije mi se opet vrati, prvi put kad mi je nestalo sam išao kupiti, pa sam poslije skužio da sam se zeznuo. Kada nestane oružije, to je zbog moddera ili je neka pogreška?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2752 : 03. Siječanj, 2016., 22:41 »
Moderi miću oružje, samo odeš u drugi session. Ak to ne upali onda se ponovo spojiš na online. Isto tako ponekad modderi zanju i dat sva oružja.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2753 : 03. Siječanj, 2016., 22:53 »
Da onda bar ne moram kupovati metke budu mi sve puške max pune.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2754 : 04. Siječanj, 2016., 12:40 »
Ti moderi su zlo, neki dan je i meni stigao upucati oko milju $ dan danas to i dalje stoji na računu potrošim samo onoliko koliko zaradim...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2755 : 04. Siječanj, 2016., 12:42 »
Dali ima tko volje mi pomoći sa The Humane Labs Raid?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2756 : 04. Siječanj, 2016., 12:47 »
Dali ima tko volje mi pomoći sa The Humane Labs Raid?

To samo onako regularni heist, nije criminal mastermind u pitanju?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2757 : 04. Siječanj, 2016., 12:50 »
Dali ima tko volje mi pomoći sa The Humane Labs Raid?

http://gta.wikia.com/wiki/The_Humane_Labs_Raid

To samo onako regularni heist, nije criminal mastermind u pitanju?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2758 : 04. Siječanj, 2016., 12:58 »
Pa gle ja sam sad online i ako možeš skupiti još dvojcu za 5-10 minuta ja sam ti dostupan. Kasnije neću imati vremena imam nekih obveza. :)

EDIT: Stvarno mi počinje ići na živce random zamrzavanje igre na minutu i onda se odmrzne i nastavi dalje normalno ali mi javi kao da su svi playeri izašli iz sessiona i ostanem sam u lobby-u. Zna možda netko kako to riješiti?
« Zadnja izmjena: 05. Siječanj, 2016., 16:14 froxie24 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2759 : 08. Siječanj, 2016., 08:34 »
Jel još netko u zadjne vrijeme primjetio povećan broj modera u GTA Online. Stvarno mi već idu na živce sa tim svojim trolanjima, čovjek ne može normalno igrat jer se nađe idiot koji na izlazu iz zgrade stavi onaj veliki properel koji te ubije čim izađeš iz garaže  :fpalm:  :tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9