HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944987 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2760 : 08. Siječanj, 2016., 08:42 »
E ovako cemo kasnije cu staviti link svog profila pa tko hoce nek me doda. Ja cu svaki puta kad budem bio online otvarati zatvorenu sesiju za prijatelje i pozvati svakoga od vas. Ako vam vec smetaju moderi pridruzit ce te mi se ako ne onda mozete odbiti. Jel tak?
Mislim igra ima opciju privatnog lobbya pa zašto to onda ne bi iskoristili kad nam vec smetaju moderi. Lako je kukati o nista ne poduzeti pa evo vam nacina.

EDIT: evo mog sc acc pa dodajte me tko želi: http://socialclub.rockstargames.com/member/froxie240
« Zadnja izmjena: 08. Siječanj, 2016., 10:48 froxie24 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2761 : 08. Siječanj, 2016., 10:38 »
Može drug, super je to, nego de mi recite kakav alternativni način za skinut GTA V, jer ovako preko Social Cluba ću ga skinut 2016-e Hidžretske godine. Stalno se prekida download, stalno izbacuju nekakvi error codovi. Sinoć sam ostavio komp preko noći da ga skinem, ali maloprije kad sam ust'o i vidio error code 217 kad nisam bacio komp kroz prozor (skin'o je samo 4 GB prije tog errora).

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2762 : 08. Siječanj, 2016., 10:48 »
Gle naisao sam na ovo:
Citat:
I was browsing around rockstars support forums and came across a solution that has worked for me and several others
 
http://www.mediafire.../Links_GTAV.txt
 
That link takes you to a txt file with a list of URL's for gameplanets download of the GTA unpacked files
Download the list using a download manager to a drive where you do NOT plan to install the game and once all downloads are complete run the exe
 
I'm downloading at a steady 7-8Mbps now

To je legitiman download, znaci skines sve instaliras i samo se moras logirati preko svog SocialClub accanuta.


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2763 : 08. Siječanj, 2016., 10:58 »
Daj mi izvor taj, ili link stavi ovde čitav, jer ovako imaju te "..." i ne radi link

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2764 : 08. Siječanj, 2016., 11:18 »
Može drug, super je to, nego de mi recite kakav alternativni način za skinut GTA V, jer ovako preko Social Cluba ću ga skinut 2016-e Hidžretske godine. Stalno se prekida download, stalno izbacuju nekakvi error codovi. Sinoć sam ostavio komp preko noći da ga skinem, ali maloprije kad sam ust'o i vidio error code 217 kad nisam bacio komp kroz prozor (skin'o je samo 4 GB prije tog errora).

Quotam sam sebe od prije par dana:

Citat:
Prvo, napominjem da je ovo radilo kod mene- što ne znači da kod tebe hoće.
Imaš nekoliko stranica ranije još nekoliko objašnjenja o ovom problemu, pa baci oko.
-----------


Dakle, moraš imati full verziju, najbolje sa odvojenim crackom.

Znači, kupiš igru, aktiviraš je fino na Rockstar stranici i počneš skidati.
Kod prvog pucanja na njihovom serveru, prekineš skidanje i prekopiraš sav sadržaj sa piratske verzije (osim cracka) u folder u koji ti se i skida verzija koju si kupio.
Kad prekopiraš, onda opet pokreneš RSC downloader da ti nadopuni sve potrebno i pokrpa ako šta fali.

Kad to sve završi, pozdraviš se sa svojim socijalnim životom i to je to.
Vozi Miško.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2765 : 08. Siječanj, 2016., 12:49 »
Eh ako mi vjeruješ, tako sam i kont'o da uradim. Hvala ti na pomoći

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2766 : 10. Siječanj, 2016., 15:40 »
Da li je neko zainteresiran da probamo odraditi criminal mastermind ? xd

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2767 : 11. Siječanj, 2016., 00:31 »
Pozdrav svima nisam znao gde da postavim ovu temu pa sam je tu postavio.
Hteo bi da pitam dali je moguce da pokrenem GTA V na ovoj konfiguraciju na mom lap topu:
RAM 12gb
GPU:Intel HD 5500
Intel i5-5200 2.20GHz

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2768 : 11. Siječanj, 2016., 07:12 »
Jednostavno rečeno NE.
Možda bi radilo, no niti jedan mobilni CPU niti GPU nisu podržani.
Isto tako minimalni zahtjevi su 4 jezgreni procesor dok tvoj CPU ima 2 jezgre + 2 threada što ga i dalje ne čini 4 jezgrenim CPUom.




P.S. Drugi puta koristi tražilicu ili bolje gledaj. Kako bi bilo kada bi svi ne gledali i otvarali bezveze teme?
Ne razumijem kako si fulao jedan cijeli podforum?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2769 : 11. Siječanj, 2016., 09:11 »
Samo da napomonem kad je vec spomenuto.
Moj HP Pavilion G6 ga je pokretao na minimumu iako ne baš bajno bilo je ponekad trzanja i crashanja.

i5 3230m 2.6GHZ
HD 7670 M 2GB

Procesor je samo 2 core ali 4 threads nije pravi cetvero jezgrac ali je izmedju dual i quad.

Zakljucak. Prodaj lap, nadodaj pare i kupi si stolni ako mislis igrati igre.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2770 : 11. Siječanj, 2016., 10:57 »
Pozdrav svima nisam znao gde da postavim ovu temu pa sam je tu postavio.
Hteo bi da pitam dali je moguce da pokrenem GTA V na ovoj konfiguraciju na mom lap topu:
RAM 12gb
GPU:Intel HD 5500
Intel i5-5200 2.20GHz

https://www.youtube.com/watch?v=1Ing3Rh2YVM

Ovaj tip u videu ima dosta sličan laptop tvome,tako da ako stvarno imaš volje igrati sa 15 sličica po sekundi onda deri,ali nije to to,nažalost znam iz iskustva jer sam zapeo sa laptopom dobrih par godina,sad kad imam PC ugođaj igranja je stvarno drugačiji,nebo i zemlja.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2771 : 11. Siječanj, 2016., 11:37 »
Moj laptop ima Core i5 4200U, 4GB RAM i Nvidia GT 740m i na granici je da pokrene fluidno pa se po tom ravnaj, više šteka zbog RAM-a pa gledaj da uzmeš neki s bar 6GB RAM.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2772 : 11. Siječanj, 2016., 13:32 »
Pozdrav svima nisam znao gde da postavim ovu temu pa sam je tu postavio.
Hteo bi da pitam dali je moguce da pokrenem GTA V na ovoj konfiguraciju na mom lap topu:
RAM 12gb
GPU:Intel HD 5500
Intel i5-5200 2.20GHz
Jednostavno rečeno NE.
Možda bi radilo, no niti jedan mobilni CPU niti GPU nisu podržani.

Zaletio si se i odmah si momku ubio svaku nadu  :mrgreen:
Iako nije podržano, nemora nužno značiti da nije moguće, valja se samo poigrati sa postavkama i dalo bi se to pokrenuti, ali naravno nemože očekivati nikakva čuda, a ako mu minimalni frame-ovi ne predstavljaju problem, neka proba, neće ništa izubiti..

Evo jedan mali help guide, tj. vodič, nadam se da će mu pomoći>
Autor videa ima sličnu konf kao i on (Intel Core i5, Windows 10, Intel HD 4000, 4GB RAM)

http://youtu.be/2SLt4zasbQc

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2773 : 11. Siječanj, 2016., 13:47 »
Službeno nije podržano. A i igranje sa svim na minimum i ispod 30 fpsa nije igranje nego mučenje...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2774 : 12. Siječanj, 2016., 12:14 »
A ko voli nek izvoli, samo nemoj igrat online jer ces svima laggat   :hihi:
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9