HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 172562 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #60 : 16. Lipanj, 2013., 10:46 »
Ja trazim igru za ps1, znaci glavni like je neki random lik u svemiru, i ima rukavicu, i neprijatelje ubijas tako da ih primis, i gljivicom ih udaras lijevo i desno u pod. Sjecam se da je bio neki level u kojemu se vozis na nekom space motoru i lovis nekog lika i pritom izbjegavas neka crvena govna. Igra se zove nekako shock 9, teck 9, tako nesto. Svugdje sam trazio ali nisam uspio pronaci. Znaci neprijatelje ubijas tako da ih primis rukavicom ( iz koje ide struja), i onda iz na daljinu udaras lijevo desno u pod. Bila je 2d igra, nekakav platformer ili nesto. Hvala puno ako netko pronadje :piva:

Jedino što sam našao:
Space Griffon VF-9
hmm, ne, ono sto trazim je nekakav platformer za ps1 :(
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

ScaryBrine

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #61 : 04. Prosinac, 2013., 11:17 »
kako se zove neka igrica kao ti si neki lopov i ides da krades u zamak i ubijas neke cuvare,imas neke vodene strijele i vatrene...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #62 : 04. Prosinac, 2013., 11:19 »
Thief serijal možda?

*

eLemEnKrox

  • *
  • 120
  • I see humans, but no humanity
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #63 : 26. Prosinac, 2013., 15:54 »
Dishonored, možda?

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #64 : 06. Siječanj, 2014., 15:31 »
Pozdrav! Vidim da postoji tema pa da iskoristim... Uglavnom prije par godina sam vidio igru ali je se sad nemogu sjetit...radi se o tome da vi kao lik putujete kroz vrjeme i ratujete na raznim lokacijama kroz prošlost sto je vrjeme blize sadašnjosti vi imate sve naprednija oružja.
         Ako neko znan nek pomogne  :winknkiss:

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #65 : 06. Siječanj, 2014., 15:39 »
hahaha nedavno sam skidao ali mi je crni ekran nisam mogo namjestit da radi :D

darkest of days??? :)

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #66 : 06. Siječanj, 2014., 18:04 »
Darkest of Days

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #67 : 22. Veljača, 2014., 00:39 »
Zdravo ljudi vec dugo vremena trazim igru koju sam igrao na pentium 3..
OPIS:Mislim da je igra negdje 2000 do 2003 godiste igra je veoma slicna ovoj VIGILANTE 8 samo nije to ta .Radnja igre pocinje tako sto ti odlazis sa nekakvim plavim autom (na autima imas mitraljeze i rakete itd...) u Las Vegas i moras otici do neke zgrade i tako iduci prem toj zgradi napadnu  te drugi automobili i da napomenem mozes izlaziti iz auta kada se osteti i uzimati protivnicki.....
Secam se jos jedne misije kada ti ides putem sa nekom zenskom ona ima zuti dzip sa prikolicom
i u toj prikolici se nalazi motor....U toj misiji moras preci odredenu rutu puta a neka banda te sprjecava tako sto te napada autima i: obaraju  nekakve stubove na put.....Pliz pomozite ako znate:solidus:
GaMeR 4LiFe

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #68 : 22. Veljača, 2014., 01:00 »
Prvo što mi je na pamet palo, budući da je riječ o starijoj igri, je Interstate '76:
http://www.gamefaqs.com/pc/29061-interstate-76/images

Je li to... to?

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #69 : 22. Veljača, 2014., 01:11 »
Eh hvala ti kralju to je ta :clap:
GaMeR 4LiFe

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #70 : 22. Veljača, 2014., 11:45 »
ako je plavi auto i misije u Vegasu onda je igra Interstate '82, nastavak '76ice

iako više preporučam '76 jer je bolja igra :D

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #71 : 22. Veljača, 2014., 15:55 »
Hvala vam misilio sam da je Interstate 76 ali nije skino sam ju i nije losa skinu cu i tu 82 tu sam i trazio....
GaMeR 4LiFe

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #72 : 05. Travanj, 2014., 20:10 »
Pozdrav.

Treba mi pomoć oko naziva igre.

Igrao sam ju prije nekih 10 godina. To je point-and-click (ne u potpunosti p&c) avantura koja je započinjala padom aviona u prašumi i rješavanja zagonetke kako izaći iz aviona a da ne padne. Kasnije igrate kao neka ženska (sa savršenom guzom) u nekom stanu.

Tada mi je grafika izgledala odlično, ali to je bilo tada :mrgreen:

Nešto mi u podsvjesti stoji da je imala duži naziv s riječima - Dragon Swords Blood - ali nemojte me držati za riječ.

Plz help! :)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #73 : 05. Travanj, 2014., 21:01 »
Broken Sword 3: The Sleeping Dragon

Osim toga, imaš temu za traženje naziva igara, da za svaki upit ne otvaramo novu temu :thumbs:

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #74 : 06. Travanj, 2014., 09:54 »
Odlično, to je to, hvala! :) Tražio sam temu te vrste, ali ju nisam vidio

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9