HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 172540 Hitova
*

AnesRock

  • n00b
  • 3
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #270 : 14. Prosinac, 2019., 18:26 »
Može li meni netko pomoći!
Igrica ne za Android, igra se iz ptičije perspektive. Igrao sam je davno bila je sva u pixelima. Glavni lik u igrici bio je neki agent ili tako nešto. Uzimao je razne puške pištolji i kao pokušavao pobjeći. Pomozite mi!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #271 : 14. Prosinac, 2019., 18:27 »
Hoćeš reći da igra JE za Android?

I je li to stvarno sve čega se sjećaš? Jer teško da će ti itko znat pomoći s ovakvim opisom :)

*

AnesRock

  • n00b
  • 3
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #272 : 14. Prosinac, 2019., 19:17 »
Da hoću reći da je za Android nego me tipkovnica ispravlja.

*

AnesRock

  • n00b
  • 3
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #273 : 14. Prosinac, 2019., 20:07 »
Igrici sam igrao kad sam imao 9 godina pa se ne sjećam dobro. Uglavnom čini mi se da je igrica bila nešto kao Escape Room.
Glavni lik je bio agent i ubijao je druge ljude, kupio bolja oruzija i heal-ove po mapi.

*

Pero12

  • n00b
  • 2
kako se zove igra
« Odgovori #274 : 03. Siječanj, 2020., 16:41 »
Ne mogu se sjetiti kako se zove igrica pa molim za pomoć.
Radnja se odvija u svemiru, imaš brod i putuješ od planeta do planeta,uzimaš razne misije i zarađuješ,možeš zarađivati i trgovinom. radiš nadogradnje na brodu itd. Imena planeta Berlin,Tokio,Amsterdam  itd. Igra je bila za PC
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2020., 21:55 Pero12 »

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: Zaboravio ime igrice
« Odgovori #275 : 03. Siječanj, 2020., 19:23 »
Pitaj ovdje.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

Pero12

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #276 : 07. Siječanj, 2020., 16:15 »
Ne mogu se sjetiti kako se zove igrica pa molim za pomoć.
Radnja se odvija u svemiru, imaš brod i putuješ od planeta do planeta,uzimaš razne misije i zarađuješ,možeš zarađivati i trgovinom. radiš nadogradnje na brodu itd. Imena planeta Berlin,Tokio,Amsterdam  itd. Igra je bila za PC

*

LucyIan

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #277 : 10. Siječanj, 2020., 10:38 »
To mora da je Krossfire

*

g3st470

  • n00b
  • 4
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #278 : 31. Siječanj, 2020., 13:13 »
Ne mogu se sjetiti kako se zove igrica pa molim za pomoć.
Radnja se odvija u svemiru, imaš brod i putuješ od planeta do planeta,uzimaš razne misije i zarađuješ,možeš zarađivati i trgovinom. radiš nadogradnje na brodu itd. Imena planeta Berlin,Tokio,Amsterdam  itd. Igra je bila za PC

Freelancer?

*

Stesho

  • n00b
  • 1
Odg: kako se zove igra
« Odgovori #279 : 31. Ožujak, 2020., 16:23 »
Znaš li koje godine je izašla igra?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: kako se zove igra
« Odgovori #280 : 13. Travanj, 2020., 21:54 »
Ne mogu se sjetiti kako se zove igrica pa molim za pomoć.
Radnja se odvija u svemiru, imaš brod i putuješ od planeta do planeta,uzimaš razne misije i zarađuješ,možeš zarađivati i trgovinom. radiš nadogradnje na brodu itd. Imena planeta Berlin,Tokio,Amsterdam  itd. Igra je bila za PC

Kasnim, ali mislim da je u pitanju Rebel Galaxy.

*

klklcro

  • n00b
  • 2
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #281 : 29. Travanj, 2020., 11:40 »
Pozdrav društvo, sjetio sam se igre koja je neka jednostavna strategija imao si na izbor puno mapa, Rimsko Carstvo, egipatsko, svijet, Europa... Mogao si praviti i svoje mape.  Dobivao si po vojnike po svakom potezu, svaki treći si dobio neke karte koje bi donosile veći broj vojnika koje si mogao iskoristit kad god želiš. Igra je dosta stara negdje oko 2000. otprilike po mojoj procjeni. Sjećam se da je imala 30 free rundi, ostalog se ne mogu sjetiti :/ Nešto slično Riziku. Ako netko možda zna na koju igru mislim :/

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #282 : 09. Siječanj, 2021., 12:39 »
Bok svima, molim za pomoc.
« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2021., 13:43 LukaZMaclja »

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #283 : 09. Siječanj, 2021., 12:44 »
Ovako, bila je to jedna stara igra koju si dobio u novinama u cd formatu (bar mislim). To ej bio jedan scrolling platformer (artstyle slican, skoro pa isti kao super mario) i kroz level si skupljao voće, a neprijatelji su bili pećene kokoši koje lete. Mogao si ih se riješiti tako da skočiš na njih ili da ih pogodiš rajčicom. Sječam se da je jedan od bossova bio velika kokoš, a da je fibalni bos bio doktor koji ima jagodu za glavu. Kraj svakog level je bio velika zdjela sa voćem, pa kad si završio level, došao je helikopter po tebe. Level selector je sličan onomu u fireboy and watergirl.

Molim vas pomozite me ako znate, vec ju tražim nekoliko mjeseci. Sretno.

*

Sanja_1401

  • n00b
  • 1
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #284 : 19. Studeni, 2021., 14:07 »
Ne mogu da se setim kako se zvala igra, ovako ide. U toj igrici se nalaze pas I macka i gadjaju se koskom u glavu, ko bolje nacentrira ima vece sanse da pobedi. Moze li mi neko reci kako se zove igrica? Hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9