HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566914 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #1410 : 23. Listopad, 2014., 10:29 »
50 minuta upravo igrao game pri vrhu Golda 1, gdje mi treba 2-3 wina da dodjem u best of 5 za platinu, i nakon 50 minuta i u teskim mukama izgubim sa Braumom, kojeg nikad ne igram niti ikad supportam. Skoro sam se rasplakao, i onda svijetlo na kraju tunela; slucajno sam odabrao draft pick a ne ranked  solo :hiha:

Blago tebi. Ja sam neki dan s prijateljem isao igrati duo queue i tako ja kreiram dobijemo prvu , kliknem play again game starta i tada otidemo na lolnexus i gledamo nama irelia bronze 5. Nije nam nista jasno kako nas je sparilo s njom i idemo pogledat sta oni imaju kad ono blitz lvl 28. Ispalo da sam kreirao 2 normal drafta umjesto 2 solo queue i naravno da smo oba dobili kad nije duo queue :D haha :hihi:

Odg: League of Legends
« Odgovori #1411 : 25. Listopad, 2014., 22:58 »
usao sam u gold! aleluja! :clap:


http://youtu.be/e0q3lby5bDQ

''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #1412 : 26. Listopad, 2014., 14:53 »
Welcome to hell, have a nice stay :mrgreen:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1413 : 26. Listopad, 2014., 15:16 »
Po treci put igram promose za platinu, prva dva zavrsio 2-3, ovaj je za sad 1-1 :wildboy:

Stvarno je stresno.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1414 : 26. Listopad, 2014., 16:40 »
a gle, ja sam igrao 2 promoa za gold, imao 1-3 pa 0-3, treci promo sam odigrao 3-0. mislio sam da ce mi bit jebacki tesko, ali uvijek je drukcije :)

nego da pitam : u kojim se divizijama ne "demoteas" kad ne igras duze vrijeme? gold i nize po novom, jelda?

i mogu li pasti s golda na silver? ako da, kako?
« Zadnja izmjena: 26. Listopad, 2014., 17:04 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1415 : 26. Listopad, 2014., 18:54 »
Tako da ti MMR bude na razini Silvera 5. To ti je otprilike 20 loseova za redom. Siguran si :thumbs:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1416 : 26. Listopad, 2014., 20:39 »
Također jedno pitanje. Još  malo pa ću napunit lvl 30 i planirao sam sa s5 krenut sa ranked, eh sad zanima me dal će me lupit u neku slablju diviziju ako tako rano počnem igrat ranked ili to nema veze? Koliko sam ja upucen MMR dobivas samo u rankedu tako da ako kvalifikacije dobro odradim ne bi trebalo biti problema ili? Nezz ako ste skuzili sta sam htio rec :fpalm:

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1417 : 26. Listopad, 2014., 20:43 »
Također jedno pitanje. Još  malo pa ću napunit lvl 30 i planirao sam sa s5 krenut sa ranked, eh sad zanima me dal će me lupit u neku slablju diviziju ako tako rano počnem igrat ranked ili to nema veze? Koliko sam ja upucen MMR dobivas samo u rankedu tako da ako kvalifikacije dobro odradim ne bi trebalo biti problema ili? Nezz ako ste skuzili sta sam htio rec :fpalm:

Sve ti ovisi o gameovima u rankedu, na osnovu prvih 5 ili 10 te smjesti u diviziju.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1418 : 26. Listopad, 2014., 20:56 »
Ma znam ali negdje u 3 mjesecu ove godine sam igrao na accu od rodjaka kvalifikacije i vjerovao ti meni ili ne dobio sam 8 ili 9 gamova od 10 i u bronzi 3 zavrsio. Ziva istina nema razloga zasto bi ti lagao. Doduse, on je igrao i S2 i bio dosta los pa je mozda i to razlog i dosta cesto je livao gameove sad nezz ako to ima kakvog utjecaja.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1419 : 27. Listopad, 2014., 12:34 »
Ma znam ali negdje u 3 mjesecu ove godine sam igrao na accu od rodjaka kvalifikacije i vjerovao ti meni ili ne dobio sam 8 ili 9 gamova od 10 i u bronzi 3 zavrsio. Ziva istina nema razloga zasto bi ti lagao. Doduse, on je igrao i S2 i bio dosta los pa je mozda i to razlog i dosta cesto je livao gameove sad nezz ako to ima kakvog utjecaja.

Znaci ako ti je prvi put da igras ranked onda nakon prvih 10 partija te moze plasirati izmedu Bronze V i Gold V (teoretski moze i vise kad bi dobio svih 10).  Ako si igrao prije ranked (u nekoj prethodnoj sezoni) i sustav ti zapamti mmr koji si imao kad je ta sezona zavrsila i onda ti napravi takozvati soft placement za sljedecu sezonu. Npr. U sezoni 3 si zavrsio u Silver 1, kad pocmes igrati ranked u S4 sustav se soft placea u Silver 3 ili 4. Da bi ostao u S1 nakon 10 placement matcheva trebao bi odigrati 6-4 ili vise. (banalan primjer sve ovisi o mmru koji dobivas i s kojim te protivnicima sparilo)

Sto se tice tvog igranja rankeda ja bi ti preporucio da odigras sada tih 10 ili da odigras u off seasonu. Dosta ti budu laksi matchevi nego kada pocme nova sezona jer na pocetku sezone bude svakakvih ludaka pod stresom :D

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1420 : 27. Listopad, 2014., 21:26 »
Nije istina. Moze te staviti i u Gold 1 ako igras po prvi put ranked u tih 10 matcheva. Boxbox je na smurfu odigrao 8-2 ili 8-1, nisam siguran, i bio je placean u Gold 3. Mislim da 10-0 moze biti i Gold 1 za prvi put, ali nisam siguran. Samo znam sigurno da te nece staviti izmedju B5 i G1 kako Redbull kaze.

Side note, Alistars Apprentiece, yay! Plat 5 napokon dostigao. Prvi game u platini me matcha sa Plat 2 i Plat 1. Super.

Side side note, danas je LoLu peta godisnjica postojanja. Jej.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1421 : 28. Listopad, 2014., 10:30 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 22:59 Tomz »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1422 : 28. Listopad, 2014., 15:17 »
Nije istina. Moze te staviti i u Gold 1 ako igras po prvi put ranked u tih 10 matcheva. Boxbox je na smurfu odigrao 8-2 ili 8-1, nisam siguran, i bio je placean u Gold 3. Mislim da 10-0 moze biti i Gold 1 za prvi put, ali nisam siguran. Samo znam sigurno da te nece staviti izmedju B5 i G1 kako Redbull kaze.

Side note, Alistars Apprentiece, yay! Plat 5 napokon dostigao. Prvi game u platini me matcha sa Plat 2 i Plat 1. Super.

Side side note, danas je LoLu peta godisnjica postojanja. Jej.

Istina, malo sam glupo napisao, nepotpuno jer je sistem dosta kompliciraniji od ovoga.  Mislim da je prije bilo max G5 ili S1 ako nisi prije igrao ranked. Sada je navodno maximum Plat 1 ali to se nece dogodit osim ako ti je Riot napravio account s Diamond rankingom.  :D

Sad dosta ovisi o protivnicima s kojima te spari, da stvarno dobijes 7 zaredom vjerojatno bi u goldu bio.  I ovisi da li si duo queue s nekim (iako ne znam da li se moze vise duo queue raditi kad si ti placement a tvoj prijatelj vec u nekoj diviziji).  Mozes malo pratiti na lolnexusu dok ti loada igru i vidit gdje su ti rangirani suigraci i protivnici, tako ces mozda imati malo bolji uvid gdje ce te plasirati.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1423 : 29. Listopad, 2014., 16:44 »
Ponekad kad nepijatelji imaju 8 0 fizza u 10 minuti pomislite, a u kurac.
Kad nepijateljsa vayne ima 3 puta više farme od vašeg ad-a i 4 killa želite ić afk
Ali u tim vremenima tame i depresije dolazi cockblock ww
 http://snag.gy/ORauG.jpg

Odg: League of Legends
« Odgovori #1424 : 30. Listopad, 2014., 00:21 »
I onda pogledam : Silver, i nasmijem se :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9